Зеленая реальность

Настоящие дебаты – пережиток прошлого, вот вам голограмма, дебатируйте. Настоящий президент – пережиток прошлого, вот вам голограмма, наслаждайтесь. Настоящая еда – пережиток прошлого, вот вам голограмма, не хлебом единым.

Поділитися:
Share
Читати далі

Хочу прокинутись

Такий відчай, як зараз, в мене був рівно 5 років тому, коли здавалось, що ти клепки погубив, бо такого бути просто не може, і купа людей в твоїй країні просто збожеволіла. Дежа вю. Вибачайте, немає в мене в другому турі “толєрантності”. Вона була в першому. Поважати вибір іншого можна, коли людина обирає з ким спати, яку музику слухати і в якого Бога вірити. Але не тоді, коли вона підписує вирок тобі, твоїй країні і, взагалі, всьому у що ти віриш (ні, я не про Порошенка зараз, а про курс, яким пішла країна).

Поділитися:
Share
Читати далі

Этапы большой народной любви

Кто-нибудь может мне назвать лидера из украинского исторического пантеона, пользовавшегося однозначной поддержкой современников? Именно современников, не потомков. Даже со времен Киевской Руси. Даже хрен с ней, с однозначной поддержкой. Хотя бы такого, чтобы против него просто не поднимали восстаний и/или не низлагали.

Поділитися:
Share
Читати далі

Будет делаться только то, что просто

Первые шаги Зе и раскрытие “секретного плана для ВР”. Отбросьте предположения о законах, назначениях министров и т.п. – всё, что проходит через Раду, это сложно и долго. Вместо этого будет делаться то, что просто.

Поділитися:
Share
Читати далі

10 первых шагов Владимира Зеленского, или Готовимся к «большой ломке»

И вот моя привычная рубрика – разъе*и программу кандидата… Тут не очень программа, но так – десять первых шагов на посту президента Зеленского, если нидайБох. Орфография и пунктуация автора сохранены.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент Зеленський – останній шанс для Московського патріархату

Я зараз скажу про Церкву. Про яку мріяли покоління українців, і яка як немовля зараз лише намагається стати на ноги. Вона вже є під загрозою, а коли зелений наркоман очолить державу, так взагалі. Ні, сам він не буде нічого нищити. Він буде зайнятий виконанням зобов’язань перед Коломойським. Все зроблять московські попи разом зі старими регіоналами, які вже купили собі квітки до України і мріють повернутися.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент взяв участь у Київському безпековому форумі “Невтомна хвиля: стратегічний вибір України та Заходу”

«Після 21 квітня жарти закінчаться, і настане сувора реальність. І новообраний президент, хто б ним не став, опиниться сам на сам не з об’єктивом камери чи смартфона, а з досвідченим і безкомпромісним ворогом. Керівником однієї з найсильніших держав світу. Бо Путін і його апетити нікуди не дінуться. Це ж не комп’ютерна гра. І проекти Новоросії, і проекти Малоросії. І сухопутний коридор до Криму. Це ж все нікуди не дінеться. Він про них ніколи не забував. Він готовий діяти, як тільки для цього станеться нагода», – підкреслив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Виступ Президента на урочистому заході щодо призначення суддів Вищого антикорупційного суду (фото, відео)

«У вас є всі важелі та інструменти, щоб бути успішними, – бо судовою реформою вперше в історії України вам надана незалежність від законодавчої та виконавчої гілок влади, до речі, і від Президента також – повна незалежність. Адже моя роль завершується тепер і зараз, під час вашої присяги. Радий, що в суді працюватимуть і судді, і науковці, і адвокати. Ми вже бачимо ефективність такої взаємодії на прикладі Верховного Суду, де зараз працює 25% некар’єрних суддів. У Вищому антикорупційному суді цей відсоток буде ще вищий – 42%» – зазначив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ініціативна група «Перше грудня» підтримала Петра Порошенка перед другим туром виборів (фото)

Ініціативна група «Першого грудня» — об’єднання, створене у 20-ту річницю референдуму за незалежність України відомими інтелектуалами та громадськими діячами. В основу програмних документів групи закладена декларація, яка містить базові принципи для об’єднання українського народу, та Хартія Вільної Людини, яка відтворює життєві орієнтири для нашого суспільства.

Поділитися:
Share
Читати далі

Історія УНР повторюється на наших очах

Всі ці роки, ви хотіли жити багато і чесно, але щоб кум порішав. Всі ці 5 років вас годували лайном і робили з вас рибок гупі, аби тепер ви власноруч проголосували за маріонетку Коломойського та Медведчука і в решті решт – втрату суверенітету і окупацію. Мені дійсно все одно – вважаєте ви себе патріотами чи не вважаєте, але ви – стовідсоткові ідіоти.

Поділитися:
Share
Читати далі

Що йому заважає розвіяти мої сумніви?

Чому людина відмовляється пройти повноцінний тест? Чому я маю вірити на слово в ті речі, через які буває смертельна небезпека прямо в наш час і прямо на нашій війні? Не вірите мені – спитайте знайомих ветеранів, як ставляться до залежних людей в бойових підрозділах. Чому я маю сумніватися в адекватності можливого Головнокомандувача всіх Збройних Сил, якщо йому, можливо, не довірив би навіть автомат?

Поділитися:
Share
Читати далі

Солнечные зайчики братьев Клюевых

Дивные дела происходят в Одесской области, в том числе в зеленой (ізвініті) энергетике. Вернее, о попиле бабла в этой сфере. Не прет в этом сезоне с зеленым цветом, что ты будешь делать.

Поділитися:
Share
Читати далі

Армия – срез общества

Армия, по моему мнению, если говорить о реально воюющей части, голосует даже не за Пороха, а за понятные ей правила игры в этой войне, которые она считает совпадающими с интересами Украины, и, по её мнению, Порох эти интересы соблюдает. Если найдете мнения с передовой, почему там собираются голосовать за Зеленского, сообщите. Мнения бойцов с передовой, которые категорически против Зеленского, я вам передал.

Поділитися:
Share
Читати далі

Любые аналогии и ассоциации совершенно случайны

Началось все с того, что бравый десантник Уго Чавес клятвенно пообещал венесуэльским обывателям, которые в то время жили очень даже хорошо по южноамериканским меркам, что они будут жить еще лучше. Что для этого нужно? Да ничего, кроме голосов на выборах. А дальше будет реализован гениальный план – отнять и поделить. Люди поверили. Слово бравый десантник сдержал. Правда, экономика – эта продажная девка империализма – отреагировала не так, как ожидалось…

Поділитися:
Share
Читати далі

Маємо бути готовими

Як (приблизно, звичайно) будуть розвиватись події після гіпотетичного приходу до влади кандидата, який так боїться здавати аналізи? План ВЖЕ почав реалізовуватись. Вже пролунали заяви Медведчука про повернення ОРДЛО та Зеленського про повернення полонених. На жаль, маємо це розуміти. І не попадати в розставлені пастки, не діяти за сценарієм кремля.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share