В головах населения то, что говорят СМИ

Не надо придумывать экстравагантные причины таких результатов первого тура. Если вы после Майдана приходите и не отбираете у них средства массовой информации, будет реванш. Если у вас безнаказанное вранье, будет реванш. Если у вас война, а на ТВ враги, будет реванш. СМИ – это ресурс. Если этот ресурс в руках врага, будет такой результат.

Поділитися:
Share
Читати далі

При чому тут 2008 рік?

Якщо не враховувати, що навіть невеликі потрясіння в економіці приведуть до зменшення роздрібних продаж техніки, косметики, авто, будматеріалів, меблів, дорогих продуктів і напоїв. Хто першим постраждає і хто опиниться на вулиці? Так, так це буде офісний планктон – менеджери по продажах, аналітики, бухгалтери і т.д. По-суті, першим під ніж піде виборець Коломойського. Другим ляже виборець Тимошенко. Ну а далі ефект доміно.

Поділитися:
Share
Читати далі

Моим друзьям, выбиравшим Зеленского как нового несистемного политика

Штабы Зеленского и Тимошенко ведут переговоры об объединении усилий перед вторым туром. Я не очень точно выразился, переговоры ведут не штабы кандидатов, а Тимошенко и Коломойский. Что будет в случае выигрыша Коломойского во втором туре? Реальная власть переходит в Кабмин Тимошенко. Ваша надежда на перемены с легким сердцем уезжает на гастроли в Конотоп, а реальные пацаны продолжают пилить бюджеты. Только уже без оглядки на МВФ, а как в последний раз.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко провів телефонну розмову з Ангелою Меркель

Було відзначено чесність та змагальність виборчого процесу в Україні. Відбувся також обмін думками щодо подальших кроків, зокрема у рамках Нормандського формату, для активізації мирного процесу з імплементації Мінських домовленостей, звільнення заручників Кремля, а також щодо реалізації ініціативи з розгортання миротворчої місії під егідою ООН на території окупованого Донбасу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України зустрівся з вдовою сенатора США Джона Маккейна (фото)

Важливу увагу під час зустрічі було також надано триваючим в Україні виборам Президента України. Надано високу оцінку тому, що перший тур президентських виборів відбувся вільно та чесно, а Україна переконливо продемонструвала високі стандарти виборчих перегонів та політичної змагальності.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мы должны мобилизоваться и дать отпор

Покойный Джон Маккейн сказал о нас: “Когда я посетил Евромайдан в 2013, это стало одним из самых волнующих событий, которые я когда-либо испытывал. Я никогда не видел ничего похожего на то, что мы увидели”.
Так вот я не хочу, чтобы про Украину после этих выборов говорили: Украина – это страна невероятных героев, но и Украина – это страна странных неадекватов.

Поділитися:
Share
Читати далі

Загралися в демократію – дальше нікуди

Взагалі-то, якщо дивитися на те, що відбувається останнім часом в світі, особливо в розвинутих демократичних країнах, то очевидно, що “демократія”, як базовий принцип управління державою, вже вмирає в страшних конвульсіях. Для нас зараз головне – не бути першими в світі, де демократія рухне під масою очманілого охлосу, яка хоче “все і зразу” і вибирає для цього собі лідера, який по факту є тільки куклою на палочці в руках бандитського олігархату. Хоча, першою, напевне, є Венесуела, а ми можемо бути другими.

Поділитися:
Share
Читати далі

У нас ещё есть последний магазин с патронами

Или дадим последний бой, или впору будет сдирать патриотические татухи и постепенно забывать эту, такую короткую страницу в нашей истории, когда мы… почти победили! Скажу ещё раз Слава Україні, пока за это ещё не садят.

Поділитися:
Share
Читати далі

А теперь слушайте сюда…

Игра идёт вдолгую. Я не исключаю, что своими харизмой и настойчивостью Пороху удастся за три недели изменить тренд и выиграть эти выборы, но даже поражение нужно воспринимать, как подготовку плацдарма для новых боёв. Плюс уже в том, что мы отправили на свалку крайне опасную промосковскую авантюристку Тимошенко. Из Зеленского Президент (если такое случится) более, чем слабый. В этом есть определённый плюс, ибо даже деньги Коломойского не заставят этого мальчика идти на убийственные для себя шаги. Впрочем, он и не сможет их сделать…

Поділитися:
Share
Читати далі

Для українських Друзів. Про вибори

Що робити далі? Треба працювати. Є три тижні. Треба працювати з людьми. З тими, хто голосував за Гриценка, Смешка, Ляшка, Кошулинського, з частиною тих, хто голосував за Йулю. Що дуже важливо: треба працювати з тими 35% виборців, які взагалі не голосували у першому турі. Теледебатів, якщо вони будуть, не буде достатньо. Як і поїздок Президента по країні, коли на зустрічі з ним приходять його прихильники, які й так будуть за нього голосувати. Треба достукатись до решти людей. Людям подобається, щоб з ними говорили.

Поділитися:
Share
Читати далі

Весна має дуже різні кольори. Не лише зелений

Я була б щаслива, якби опозиція, відкинувши вчорашні образи, визнала, що світ не тільки чорний, а є й інші кольори. Вільне волевиявлення, свобода слова, повага до результату голосування. Ключова битва попереду. Ці 3 тижні дуже важливі. В першу чергу для Президента і команди, які мають змінити комунікаційну стратегію, показати рішучі дії на виправлення тих кадрових і інших помилок, які викликають незадоволення суспільства, боротися за кожного проукраїнського і проєвропейського виборця.

Поділитися:
Share
Читати далі

Заява Петра Порошенка за результатами першого туру президентських виборів (фото, відео)

«Перед другим туром і після нього я готовий до глибокого і предметного діалогу з тими, кого не зміг переконати перед першим туром. Ви бачите зміни в країні, але хочете, щоб зміни були глибшими і швидшими. Я повністю поділяю ваше бажання. Щоб зміни були якіснішими, ми маємо об’єднатися для того, щоб цього досягти. Не втрачати час. Я повністю розумію мотиви вашого невдоволення. Я почув вас. І прошу – почуйте і ви мене»,- наголосив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share