Шутник просчитался

В истории с анализами можно ставить точку. Хотя даже если бы дрис… мнээээ… кандидат в президенты Зеленский надул в банку три литра чистого кокаинового дистиллята, его фаны сказали бы, что это просекко. То есть проссыкко, да.

Поділитися:
Share
Читати далі

Коломойские методы Зе-команды

Вчера команда свежего креативного кандидата нам всем наглядно и доходчиво показала, что такое народные референдумы в электронном или каком-то другом формате. Речь о неприятном инциденте, который произошёл с платёжной системой ПриватБанка. ЗЕлёная шмаркля не очень-то парится соблюдением моральных норм. И если претендент на власть так охренел ещё в процессе выборов, то что будет после – не сложно представить.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент дав інтерв’ю радіо НВ (фото, відео)

«Моя позиція, перше – має бути суспільна довіра. Друге – має бути відповідний рівень компетенції до державної служби. І третє – це є важлива антикорупційна складова. На сьогоднішній день це і є той урок, той досвід, ті повідомлення, які я почув внаслідок цих виборів», – сказав Петро Порошенко, відповідаючи на питання стосовно нової кадрової політики. Він також зауважив, що раніше керувався переважно професійним підходом у виборі того чи іншого кандидата, відповідно до його рівня компетентності.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент затвердив Річну нацпрограму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік (фото, відео)

Президент наголосив, що річна програма є надзвичайно важливим документом. «Це є фактично наші кроки по кожному з напрямків. Бо це реформування не лише сектору оборони, а це глибинне реформування сектору безпеки. Це реформування сектору верховенства права, це реформування сектору захисту прав і свобод громадян», – підкреслив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент повторно пройшов тести VADA щодо відсутності алкогольної та наркотичної залежності (фото, відео)

«Наголошую ще раз, що я не стверджую, що пан Володимир Зеленський є наркоманом. Але є абсолютно прозорі процедури найвищого авторитету міжнародних експертів, які мають довести не лише українцям, а всьому світові, що той кандидат, який претендує на посаду Президента, є незалежним від наркотиків», – зазначив Президент.

Поділитися:
Share
Читати далі

Опора Кремля

На сайті-інфопомийці, де постійно вкидають дезу по технології 60/40, викладають статтю російського професійного опозиціонера (який в самій рашці грає роль каналізатора протестних настроїв), котрий систематично топить проти української чинної влади. І цю усю пургу хавають люди навіть із вищою освітою. Досвічені люди. Представники бізнесу та інтелігенції. Хавають, і жодного когнітивного дисонансу в них ця інформація не викликає. Чому?

Поділитися:
Share
Читати далі

А, может, Путин перестал для вас быть врагом?

Какие бы претензии к Порошенко не предъявлялись, важно одно: он не сдаст нас Путину. И не важно, сколько это будет стоить. Вам кажется, что хуже не будет? Ну так вспомните 90-е. Вы молоды или у вас плохая память? Ну тогда ответьте, где сейчас лучше жить – в Симферополе или в Днепре? А может, в Алчевске? А если там лучше, то почему не переезжаете? Дерзайте, почему нет? Да, 21 апреля – день решающего выбора. Не превращайте его в очередной день дурака, сделав свой выбор в пользу Путина.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share