Наступний шанс будe чeрeз вічність

Гарних сценаріїв немає для такого миру. Він прийде з помстою і репресіями. Ви втомилися від війни? Повірте, ви від того миру втомитеся ще більше, але ваш скиглення заб’ють вам в глотку. Так що ви пізно спохватилися. Отже, серед антипорошенківців або байдужих треба шукати тих, хто вам хоч трошки довіряє – близьких друзів, рідних. І у кожного з нас два тижні, щоб переконати (в реалі!) одного, а краще двох. Не заспокоюйте себе. Нам треба перемогти. Маємо впоратися, бо відступати немає куди. Позаду – Москва.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ще нічого не закінчилося

Але “Зє” ще не переміг. Так, 5 мільйонів населення віддало йому голоси. До дільниць не дійшло 10 мільйонів. Якщо 40% з них являться рятувати країну, та ще й одумається частина з проголосувавших за “непрохідних, чєсних, народних” та інших “охрєнєвших” – у Пороха буде 50%+1. За це і поборемося до 21 квітня.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зупинити клоунаду від Коломойського

Немає значення, чиїм виборцем ви були – Гриценка, Тимошенко, Кошулинського, Ляшка, Смешка, – малоросійський шут на чолі української армії під час війни з РФ – це катастрофа для нас всіх, це ганьба, це біда. Відкиньте агресію, припиніть срачі між собою, не дайте повторити 100-річну історію, прокидайтесь. Тільки максимальна мобілізація. Зараз це вже не питання кому який Порошенко, зараз це питання, якою далі буде Україна.

Поділитися:
Share
Читати далі

Это протест против нашей мечты

Это не про протест против медленных реформ или ошибок. Это протест против наших попыток вырваться из цепких лапок империи, протест против призыва думать… Хотят ли сваты пить кофе в Вене? Риторический вопрос…

Поділитися:
Share
Читати далі

Я не верю в новые лица и вам не советую

Почему искоренять олигархов у любого “нового лица” пупок развяжется. Это и про Зеленского, и про Порошенко, и про Ющенко, и про любого другого, кто под трейдмаркой “новые лица” будет идти в политику. У нас, в РФ, в Беларуси или Казахстане. Это вообще не важно – кто и где, важен принцип. И он заключается в следующем: невозможно изменить систему, не обладая ресурсом равным или превосходящим, или хотя бы сопоставимым с ресурсом системы.

Поділитися:
Share
Читати далі

Апофеоз модифікованого малоRосійства?

Цей допис – аж ніяк не “наїзд” на Зеленського як на людину. І тут немає особистісних випадів. Це радше думка про те, яким поки що є наше суспільство, його значні сегменти. І на що воно може претендувати, поки є таким, яким є… А втім, все в наших руках…

Поділитися:
Share
Читати далі

«Весь керівний склад «Укроборонпрому» має пройти перевірку на поліграфі» – Президент (фото, відео)

Президент також наголосив, що на підставі рекомендацій полковника Кривоноса звернеться до Уряду щодо негайного фінансування міжнародного аудиту концерну «Укроборонпром». Він додав, що рішення має бути прийнято вже в квітні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском

Дональд Туск привітав Петра Порошенка з виходом до другого туру президентських виборів. Він особливо відзначив дотримання демократичних стандартів під час виборів і назвав це важливим здобутком Глави держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

Передайте это всем знакомым военным

Вы – первые, на ком начинают экономить все политики, кроме нынешней власти. Вы последние, о ком думают все политики, кроме нынешней власти. Именно у вас начнут забирать деньги для других целей. Тем более примерно половина из вас устали от войны и готовы договариваться, судя по результатам выборов в первом туре. Это не говоря о том, что большинство из вас в глазах России, с которой хотите начать договариваться, преступники, стреляющие по мирным шахтерам.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лонгрид с оскоминой

Сейчас по нам не оттопчется только ленивый. Все эти активисты, антикоррупционеры, медийные шлюхи, борцуны со злочинной владой, сетевые эксперты, запоребрик в полном составе цыганочкой с выходом, – короче, крепитесь, друзья, нам будет очень больно со всех сторон. Но я вам повторю простую вещь. Это сделал телевизор. Не верьте, что все это из-за отстойного николаевского губера Савченко или там, недоказанных убивцев Гандзюк. Люди жрут говно из ТВ.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share