Кто виноват в войне

Дебальцево разбито и в оккупации потому, что у нас война с россией. Российская агрессия. Гибридная война. Потому что путин – ла-ла-ла. Потому что мы допустили это сами. И сейчас можем допустить снова.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Цирк уродов» «Я не хочу щоб вас били»

Відтак – хотілося б запитати всіх журналістів, незалежно від видань і політичних переконань. Ви це бачите? Ви розумієте, що це лише квіточки – кандидат Зеленський ще президентом не став, а вже… Ви розумієте до чого це може привести? Ви не забули чим прихід таких типів закінчився вже одного разу? Чи варто було у 2014-му валити владу братків, аби здобути згодом пацанчіків-мажорів?

Поділитися:
Share
Читати далі

Десять последних тысяч

Это будет десять тысяч человек и две недели последней драки, без шансов на успех, чисто на морально-волевых и из принципа “Похуй. Делаем”. Это то, что стоит за такой сладкой, милой сердцу каждого цивилизованного человека фразой “просто перестать стрелять”. Но это будут шикарные две недели. Я вам доповідаю.

Поділитися:
Share
Читати далі

Війна за вікном

Страшно все це. Страшно через невизначеність, коли в керівники країни тягнуть особу, яка не те що збройними силами – адміністрацією району не керувала. Страшно від того, якими наслідками все це може завершитися. Страшно, тому що війна – поруч. За вікном.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share