Марина Порошенко, Митрополит Епіфаній на акції для дітей з інвалідністю «Зроби великодню писанку з молитвою»

25 квітня, у Чистий четвер, Дружина Президента України пані Марина Порошенко разом із Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм запросили дітей з особливими освітніми потребами на акцію «Зроби великодню писанку з молитвою». На завершення акції діти отримали у подарунок від Марини Порошенко великодні паски, а від Митрополита Епіфанія – «Біблійні історії для дітей».

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України закликав ЄС посилити санкції проти Росії під час наступного перегляду цього питання у червні

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічусом. Співрозмовники засудили останнє рішення Президента РФ щодо спрощеної процедури видачі російських паспортів громадянам України, які мешкають на тимчасово окупованих Росією територіях Донецької та Луганської областей.

Поділитися:
Share
Читати далі

Воєнна доктрина розпродажу армії від нової старої команди

Увага! Нам, волонтерам, потрібно не пропустити цей розпродаж і виступити основними покупцями! Це буде значно дешевше і безпечніше, ніж потім колядувати по світу і завозити оті «надлишки» через кордон. Криївки з закупленим будемо робити прямо на третій лінії, зекономимо на логістиці. Коли знову жарений півень в дупу дзьобне, ми будемо готові. Просто скинемо бійцям координати криївок, вони по планшетам Армії SOS то все швидко знайдуть… Вірте в ЗСУ! Починаймо збір грошей, в нас всього кілька місяців!

Поділитися:
Share
Читати далі

Немного камней в розовые очки 25%

Друзья, заблуждениям подвержены все, мы – не исключение, и чем раньше мы избавимся от своих заблуждений, тем лучше для нас. И для всех. Так что пройдемся по ряду своих же заблуждений, которые уже бросаются в глаза.

Поділитися:
Share
Читати далі

Якою ціною прийде прозріння…

Ці вибори президента були скоріше схожі на спецоперацію і частково навіть на війну проти громадянського суспільства. А війна це “путь обмана”, і тепер риси майбутнього багато в чому залежатимуть від того, наскільки швидко суспільство і населення зрозуміє справжній стан речей.

Поділитися:
Share
Читати далі

Абромавичус анонсував чистку в НКРЕКП і АМКУ

Це зачистка чужих корупціонерів і насадження своїх. Справа хороша, але до боротьби з коррупційов відношення не має навіть близько.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент підпише Закон про мову, щойно він надійде з Верховної Ради (відео)

«Розквіт української мови після століть тотальної русифікації – це місія, яку нам належить звершити. Повага до прав людей, які говорять російською та іншими мовами – це теж важливо. Це – європейська практика, якої ми неухильно дотримуємось і будемо дотримуватися. І люди доволі швидко переконаються, що новий закон на це жодним чином не зазіхає», – підкреслив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Системные мысли про «25%» и будущее

Петр Порошенко не сломался, не плюнул на все, не собрался проводить остаток жизни в бизнесе и/или размышлениях. Партия БПП “Солидарность” будет отформатирована, перезапущена. Будет ребрендинг и рестайлинг, будет изменение концепции и правил, будет прописана идеология, и будут созданы лифты продвижений снизу-вверх. Создается ГО. Назовите это тренировочным лагерем, назовите это волонтерским проектом, назовите это подготовительным этапом. И еще – колоссальной помощью в формировании подходов и формированием того самого кадрового резерва, которого нам так не хватает все эти годы.

Поділитися:
Share
Читати далі

Еліта

Еліта – це не про фінансовий стан, успадкований титул, соціальне становище чи освіту. Елітність визначається підходами до вирішення питань. Насамперед, це про здатність до критичного мислення, почуття гідності та відсутність ознак соціально-психологічної дезадаптації. Еліта – це кінчик голки, який пронизує тканину часу, рухаючи прогрес людства і вирішуючи нетипові задачі. В усі часи, коли перемагав лозунг “Вся влада простакам”, виникали відразливі соціальні утворення, побудовані на насильстві, збоченій моралі та тоталітаризмі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Моя влада виконала все, що я бажав від неї

Це була декомунізація, церква і новий закон про мову. Хтось бажав реформ, боротьби з корупцією, деолігархізації та інших гарних слів, хтось тільки поліпшення своєї кишені, а мені було важливе саме це. Бо свою кишеню я поліпшу сам, а Україна корумпована та нереформована – це все одно Україна. Для мене було важливим, щоб влада в першу чергу зробила з Малоросії Україну. Нарешті це виконано.

Поділитися:
Share
Читати далі

Закон про забезпечення функціонування української мови як державної прийнято!

За його ухвалення проголосували 278 народних депутатів при мінімально необхідних 226-ти.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео