Звернення Президента України Петра Порошенка до українців (відео)

Президент України Петро Порошенко наголосив, що президентство не є комедією, тому 21 квітня необхідно зробити відповідальний вибір. «І прийму будь-яке ваше рішення, адже воля народу понад усе. Втім, коли ви прийдете на дільниці, не думайте про Зеленського. І про Порошенка теж не думайте. Думайте про Україну, як її зберегти. Так само, як в чотирнадцятому році ви зупинили Новоросію, тепер, прошу, не допустіть її перетворення на Малоросію», – наголосив Глава держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

В чому секрет успіху технології «Зе»

Просто кандидат став на один рівень з глядачем. Він говорив до глядача зрозумілою глядачеві мовою, очікуваними для глядача рішеннями. А головне, технологія змусила глядача думати, що від нього щось залежить. Але вони програють, програють тому, що не всі аспекти вони врахували, і мильна бульбашка ось-ось лопне, розчарувавши і позбавивши сподівань всіх тих, хто так наївно думав, що вони в “команді”. Ні, в команді був не ти. А зовсім інші люди. А тебе просто використали.

Поділитися:
Share
Читати далі

Холодний квітень 2019-го

Суди вирішили зіграти на випередження. Це ті самі знамениті окружні суди імені Портнова, основа корупційних схем в Україні від часів Януковича й донині. Зараз вони, відчуваючи можливість того, що Порошенко в разі перемоги може лавочку прикрити, приймають купу химерних рішень. Це відкритий саботаж. Ворог іде ва-банк.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ну що? Нових облич забаглося?

А як вам, панове зе-країнці, така постать, як Олег Дубина? Новизна аж пре – він ще при Брєжнєві починав. Зараз Олег Дубина – особа безпосередньо приставлена до залежного кандидата Зеленського, оголошений його основним радником, а за даними багатьох різнопланових джерел, у випадку виграшу Зеленського має стати секретарем РНБО. Отака баєчка складається, любі мої, і з новими обличчями, і з прозахідним курсом, і з економічним та соціальним розвитком…

Поділитися:
Share
Читати далі

Хотели изменений в стране? Они начались, встречайте

Простыми словами по ПриватБанку. Дырка в 150 миллиардов гривен, которую оплатили вашими деньгами. 11,6 миллиардов прибыли в год, которую вы не получите, и это все вы компенсируете через налоги и инфляцию. Вся экономика Украины в заложниках у системного банка – крути руки государству сколько хочешь. Никакой коррупции, все законно и чисто. Голосуйте за новые зеленые лица, ага…

Поділитися:
Share
Читати далі

Нам слишком долго везло

Главная наша беда в том, что, похоже, наше везение закончилось. Но я пойду голосовать. И не просто потому, что это “мой долг”, как некоторые пишут. А потому что Британия брекзит переголосует, а у нас шанса “переголосовать” не будет. И ещё потому, что надежда умирает последней.

Поділитися:
Share
Читати далі

Wall Street Journal: Комік проти Героя України

«Ми ще не ще чули від нього його останнього слова. Людина, яку я привів до Єлисейського палацу у березні 2014 року, коли ще його місце на виборчих сходинках було неясним, ще не сказав свого останнього слова. Заради України та всієї Европи — Порошенко мусить перемогти!» – Bernard-Henry Levy.

Поділитися:
Share
Читати далі

Если верить нашим журнализдам…

Сегодня уже не имеет значения, что вами двигало – профессиональное тщеславие, жажда политической карьеры, бабки и беспринципность или дурно понятая полезноидиотическая принципиальность. Важно то, что вашими руками и перьями враги Украины убирают самую европейскую, самую проукраинскую, самую реформаторскую (при всех оговорках) власть, которая у нас была. Имейте смелость хоть здесь честно признать свою ответственность.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео