Петро Порошенко зустрівся з представниками культурного, громадського та бізнес середовища Львівщини (фото, відео)

«Хтось скаже, що ми програли 21 квітня. Ми не перемогли. Це правда. Моя позиція – ми не програли. І немає жодних підстав впадати у відчай. Нас більше 4,5 млн і буде більше. У Львівській області нас більше 800 тисяч. Подивіться, скільки нас. Наші головні битви попереду. І головне, що ми зараз маємо – це зберегти єдність не впасти у відчай. Головне, що ми зараз маємо – це захистити ті здобутки, яких ми з вами досягли за ці п’ять років», – сказав Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Львів’яни подякували Петру Порошенку за здобутки України за час його роботи на посаді Президента (фото, відео)

«Сьогодні поливаний понеділок, і дощ нам не перешкодив, щоб зібратися і продемонструвати нашу єдність, продемонструвати нашу силу, нашу рішучість, що ми не дозволимо розвернути курс України назад до Радянського Союзу, або до Російської імперії», – сказав Президент. Тисячі львів’ян, які прийшли подякувати Главі держави, виконали гімн України та підтримали Петра Порошенка вигуками: «Молодець», «Дякуємо», «Порошенко».

Поділитися:
Share
Читати далі

Смерть, добряче вмившись кров’ю, пройшла повз них

Ми пішли. А хлопці залишились милуватись сонечком. Три українських бійця. Назавжди помічені війною. Пошматовані братерськими окупантами та заново зібрані нашими чарівниками у білих халатах. Три українських бійця, порваних війною, яку в наші домівки приніс так званий «русский мир»…

Поділитися:
Share
Читати далі

Україна захистить свої здобутки, отримані за останні 5 років – Президент у Львові (фото, відео)

«Не втрачайте віри в перемогу. Не втрачайте віри в Україну. Не втрачайте віри в нашу армію. Не втрачайте віри в нашу віру і в нашу мову. Бо це є той державний фундамент, який дозволить нам подолати бідність, увійти Європу, захистити її через членство в НАТО, і вивести Україну на таке місце, яке вона по-справжньому заслуговує – найкращої європейської країни», – підкреслив Петро Порошенко

Поділитися:
Share
Читати далі

Зізнання в жахливій незаконності чи некомпетентності?

Путін не запрошує нікого на росію, він пропонує стати його підданними тут, від Маріуполя до Львова. І підкріпляє це натяком на можливість отримувати подвійну пенсію – “и российскую, и укрАинскую”. Як гадаєте, за що голосуватимуть зубожілі та втомлені люди на найближчих виборах до парламенту та місцевих органів, за свою державу чи за обіцянку подвійних пенсій? Так буває, коли населення не хоче бути народом, не то що нацією, і топче власну гідність.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президентське подружжя у Львові вшанувало пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників АТО (фото, відео)

Петро та Марина Порошенки вшанували пам’ять та поклали квіти до могил героїв на Личаківському цвинтарі у Львові. Відбулася поминальна панахида за загиблими українськими воїнами. Пролунав державний гімн України, після чого військові салютували пострілами на честь загиблих героїв. Воїни почесної варти пройшли урочистим маршем перед Президентом України, Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Пристегните ремни, зона турбулентности уже началась

Сейчас россиянами формируется огромнейший повод для шантажа новоизбранного президента Украины.Это вам не липецкая фабрика Рошен, которая несколько лет стоит закрытой. Потому что основные активы Рошен в Украине. Это чистейшая угроза ликвидировать бизнес Зеленского, на котором завязано благополучие его семьи и его окружения. А он, исходя из слов во время выборной гонки, больше всего и в первую очередь, переживает за свою семью. Законы? Суды? А когда это пугало россиян?

Поділитися:
Share
Читати далі

Про вміння використовувати чужу біду на свою користь

Кремлю не потрібна українська держава, Коломойському не потрібна українська держава, частині української “еліти” не потрібна українська держава, і, як виявилося, частині українського населення теж не потрібна українська держава. Тому так став у пригоді нав’язуваний роками віртуальний образ універсального “слугі народа”. Передбачити наслідки приходу до влади безпринципних космополітичних квазібільшовиків неможливо.

Поділитися:
Share
Читати далі

Плюси по інтересах, або Вечеря на смітнику

Але ж ви не будете жерти зі смітника? Якщо, звичайно, не перебуваєте в самих обмежених життєвих обставинах нижнього рівня виживання? Не будете? Хто вам таке сказав? Все, що необхідно, – це час і правильна робота з інформацією. Безсумнівно, в суспільстві є частковий запит на харчування зі сміттєвого бака, що склався у прошарку людей зі складними життєвими умовами або схильних до «придонного» способу життя. Але цього достатньо. Чи можна його прищепити іншим? Давайте спробуємо.

Поділитися:
Share
Читати далі

Звернення до «25%»: Думай!

Большинство групп на фейсбуке – это чей-то бизнес. Их создают, раскручивают на актуальных темах и потом продают. Тому, кто заплатит. Даже россиянам. Оппоблоковцам. Все равно. Вы не видите, что сейчас на волне массового психоза создается полная противоположность тому, чем мы были все эти годы? Помните группы в поддержку Саакашвили, Семенченко, антипорошенко, стопицотыймайдан? Помните все эти “Пэця”, “Вальцман”, “Порох алкаш”. Вот это вот все прямо сейчас начинается в группах якобы сторонников Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео