История с нуля. Перед выбором (видео)

Просто крайняя попытка достучаться с “отсюда” в мирную жизнь. Маленькая, рядовая история с “нуля”, и абсолютно личное мнение. Прежде всего к тем, для кого все это так и осталось серыми сводками из телевизора. Кто видит этот мир телекартинкой. Или страницей в соцсетях. Я чувствую, я вижу, что меня пытаются обмануть. И вас тоже. Я не люблю, когда я задаю вопросы, а в ответ мне показывают рекламные ролики. Или невнятно говорят ни о чем. Я не верю.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ми забули смак приниження

Ми обжерлися перемогами. Ми звикли до перемог. Про приниження ми забули. Приниження для нас стало чимось неприродним… І схоже, нам час відчути це знову. Відчути, що таке приниження, повною ложкою. Так, аби очі від людей ховали. Так, аби лікті згризти кортіло.

Поділитися:
Share
Читати далі

Птица Кулик с лицом какающего бассет-хаунда

Давайте разберем кандидата на заместителя генпрокурора молодой и охренительно перспективной команды Владимира Зеленского — Константина Кулика. О прокуроре Кулике мы не знали практически ничего до конца марта. Бо воно сиділо тихо, особо не отсвечивало. Но тут в разгар предвыборной гонки бабушка Беня сказал «фас» — и Кулик сделал «кусь».

Поділитися:
Share
Читати далі

Передайте привіт Максиму…

– Присажуйтесь.
– Ой, синку, та мені через остановку.
– Та присажуйтєсь, находітєсь щє.
Двадцать седьмой с литеркой “А” тралик ползет, шипя и позвякивая, кондукторша в перекрученной жилетке устало и торопливо бормочет “талоны-талоны-покупаем-хто-зашел-передняя-площадка-шо-у-вас”, люди расстегивают куртки и рассовываются по углам…

Поділитися:
Share
Читати далі

Дивіться уважно і не кажіть, що не бачили

Малоросія є одночасно і опорою, і метою акціонерів “Зє”, місця державі Україна там немає. З насєлєнієм все ясно, але тих можновладців, хто свідомо потакає цьому стану речей, треба запам’ятати. Життя довге, дивіться уважно і не кажіть, що не бачили.

Поділитися:
Share
Читати далі

Это не планы. Это не обещания. Это дела!

Вот это все, в Явориве и Старычах, в Белой Церкви и Житомире – это все мы делали в статусе “команда Порошенко”. С его помощью, с его советами, с его критикой. Нет-нет, не подвиг, не достижение, ничего сверх-нового. Просто хорошая и качественная работа. Для полного решения вопроса жилья для всех военнослужащих нам надо еще пять лет. Это намек.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чи Порошенко створив Зеленського?

Якби ти застосовував свої претензії до Пороха хоч частково, хоч на 1/10 до Зеленського, то ніякого Зеленського не було б. Але ти можеш зупинитися і задуматися зараз. Я не буду закидати тобі твоїх дій і твоїх помилок, але ти зупинись у своїй агресії, подумай і, голосуючи за Порошенка, обери не Порошенка, обери Україну. Ти це тепер прекрасно розумієш. Я буду з тобою сратися і далі, але зараз головне, щоб нам було за що сратися.

Поділитися:
Share
Читати далі

СБУ припинила діяльність диверсійно-терористичної групи спецслужб РФ (фото, відео, брифінг)

З початку 2017 року на територію України з Росії і так званої «ДНР» було направлено декілька автономно діючих бойових диверсійних груп російської військової розвідки для ліквідації офіцерів спецслужб України. Оперативники контррозвідки Служби затримали сімох учасників групи, двоє з яких є кадровими офіцерами російських спецслужб. «Сьогодні зранку був затриманий ще один спільник диверсантів», ‒ додав Голова СБУ.

Поділитися:
Share
Читати далі

ДБР здійснюється досудове розслідування за фактом надання неправомірної вигоди Директору НАБУ

Досудове розслідування здійснюється за фактами надання громадянином Крючковим Д.В. та іншими невстановленими особами неправомірної вигоди Директору Національного антикорупційного бюро України Ситнику А.С. та за фактом одержання останнім неправомірної вигоди в особливо великому розмірі від громадянина Крючкова Д.В. та інших невстановлених осіб.

Поділитися:
Share
Читати далі

Марина Порошенко та Митрополит Епіфаній обговорили майбутнє України (фото)

Предстоятель наголосив на тому, що українцям варто цінувати здобутки сьогодення. Його Блаженство підкреслив, що завдяки зусиллям українських захисників, волонтерів та влади Україна змогла локалізувати рану, яка є на Сході України. «Вдалося настільки локалізувати цю рану на Сході України, що суспільство не відчуває війну, яка там триває. Люди не усвідомлюють що можуть втратити свободу, за яку наше суспільство заплатило кров’ю героїв Небесної Сотні Майдану під час Революції Гідності», – наголосив Предстоятель.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко взяв участь в публічній дискусії в прямому ефірі «Суспільного телебачення» (фото, відео)

«Конституція як закон прямої дії є чітким зобов’язанням, в тому числі для Президента. Він не може рухати країну в іншому напрямку. І це була моя ідея як певний запобіжник, як певний рубікон. Точка неповернення. Але, на жаль, я маю розчарувати вас. У нас це не є ще точкою неповернення. Точкою неповернення є ці вибори. Якщо ми їх пройдемо і якщо курс буде збережений, то ми точно змінимо країну таким чином, що вже повернутися до РФ або до Радянського Союзу – хто про що мріє – буде неможливо. Зараз, на жаль, це ще можливо», – наголосив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Підсумки та парадокси останніх п’яти років

5 років некритичного споживання ворожої пропаганди, нерозпізнавання пропаганди, що її замасковано під “боротьбу з корупцією”, “свободу слова”, “продовження справи Майдана”, роблять з громадянина овоч.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нужно разжевывать, как можно “закончить войну”, и сколько это будет стоить

Уважаемые, кто там ближе к ПП, ну подскажите ему, пусть одну программу посвятит разжевыванию того, как можно “закончить войну”… Ну не понимают у нас люди многих вопросов. Ну нет у нас журналистики, которая могла бы донести эти элементарные вопросы до людей. Каких-то полчаса хватит, чтобы обрисовать наглядно и показать на пальцах, что можно сделать, какие будут последствия, и сколько будут стоить для каждого гражданина все эти упрёки хомячков про “Порошенко не закончил войну”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Они умеют только торговать антирейтингом

Найем и прочие лещенки с гнапами никогда не признают своей ответственности. А ведь именно они создали тот антирейтинг Порошенко, благодаря которому комик получил такие шансы на президентство. Именно они мочили все здравое в стране, поднимая истерики. Именно они, манипулируя тем же Роттердам+, ценами на газ, зарплатами топ-руководителей, офшорами, коррупцией, взрастили в обществе ненависть к власти.

Поділитися:
Share
Читати далі

Янг і Кашпіровський

Чи можна було протистояти масовому навіюванню? Ні, не можна в умовах, що сталися. Усяка спроба встановити диктатуру (контролювати інформаційне середовище) в постмайданній Україні закінчилася б повстанням із поганими наслідками. Той, хто піддається навіювання, не є самостійним у прийнятті рішень. Він може бути добрим або поганим залежно від обставин. Однак, він є потенційною маріонеткою. Обирати і бути обраними мають насамперед ті, хто є самостійними в прийнятті рішення.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share