Наша сила в нашій різноманітності

Ми знаходимось під дією потужної інформаційної технології, яка викликає індивідуалізоване сприйняття голограмного кандидата. Але рішення є, і воно полягає в нашій різноманітності. Нас багато, і всі ми різні. І чим більше ми будемо писати про вибори, про використовувані методи, продукувати нові меседжі, знаходити нові аргументи, тим більше шансів переконати людей. Кожен смисл знайде свого адресата, дістанеться того, кому він потрібен. Говоріть з людьми, роз’яснюйте, смійтеся та лякайте, пишіть, робіть відео, малюйте, робіть, що можете, що у вас виходить найкраще, все це є потрібним, все це є важливим.

Поділитися:
Share
Читати далі

Факты и восприятие информации

Я постоянно вижу в СМИ новости про то, как падает гривна. Про то, как она пробьет “психологический барьер”. Реальность же такова, что 3 года она не падает. Примерно тоже самое получается, когда народ рассуждает про уровень коррупции, про “реформ нет” и прочее. Получается, в седле усидит тот, кто правильно умеет работать с пропагандой, а не тот, кто делает реформы. Потому что факты и их восприятие – это совершенно разные вещи.

Поділитися:
Share
Читати далі

Дограємось ми з цією псевдодемократією

Випущені на волю заколотники Савченко й Рубан. Огидно, викликає безсилу лють. Але не викликає здивування. Судова реформа, очищення судової гілки – найважча задача, для якої в принципі не проглядається якогось притомного рішення. Це – вороги нації, давайте визнаємо це. І, мабуть, за каденцію Пороха їх таки щемили спільними зусиллями. Бо щойно відчули, що захиталася владна конструкція, а нація втратила рішучість у поступі до змін, і замайорив попереду реванш – негайно помстилася красномовним, обурливим жестом…

Поділитися:
Share
Читати далі

И бездна хрюкнет…

Очередной всеукраинский опрос… Низкая коммуналка. Прикосновенные депутаты – вплоть до подвала. Переговоры с РФ. Я знаю сразу два таких образования с похожей повесткой. Оказывается, если пять лет рвать рот про тарифный геноцид, то на шестой бездна хрюкнет. Оказывается, что и как в случае с Крымом, и как в случае с поездами дружбы и бандеровцами – повестка дня вполне формируемая вещь. Кто бы мог подумать?

Поділитися:
Share
Читати далі

Про реванш в надії пробудити інстинкт самозбереження

Бої та війни виграють ті, хто виходить на поле бою і б’ється за перемогу, хто вірить в перемогу. Ті, хто здався ще до бою, бо йому хтось розказав, що ворог дуже сильний і треба втікати, ті, хто ще до бою розказує про реванш і з надією зменшити свою участь в ньому здається на милість ворогу, – приречені бути рабами, і нічого, і ніхто не зменшить їхньої участі раба. Україна переможе! Всупереч, незважаючи на будь-що.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мені такого балагана не треба

Після вчорашнього ефіру Президента і тодішнього міністра фінансів Данилюка почали випливати в пам’яті деякі спогади. А сьогодні я їх уже підкріпив документами, які підняв за 2016 рік. І всюди каменем стояв МінФін. Завжди не було грошей. На воюючу армію! І всі ці зміни стали можливими тільки після втручання Президента. Без особистих розмов з Порошенко Данилюк не міг знайти гроші або прийняти рішення на покращення в армії. Просто не міг… Не міг знайти час розібратись і сприяти розвитку армії. Не зміг знайти кошти, не свої, щоб покращити харчування воїнів. Не зміг. Не на часі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ми повертаємося в часи Януковича при мовчазній і переляканій згоді «демократів»

Тепер антикорупціонери разом з юристами олігархів і кандидата Зеленського разом, за ручку ходять в антикорупційні органи, але ніхто зайвих питань нашим новим обличчям не задає. На каналах табу на об’єктивну інформацію про Зеленського. Мовчать Нацрада і комітет свободи слова, які спокійно спостерігають за нівеляцією принципів об’єктивності та свободи слова. Ніяких трусів під офісом Зеленського ніхто не розвішує. Ніяких питань ніхто не задає. Навпаки, підігрують мовчанню кандидата.

Поділитися:
Share
Читати далі

Електоральна мапа

Міф про демона Порошенка був створений і поширений. Протягом п’яти років його повторювали із впертістю гіпнотизера. Така практика переміщує інформацію із свідомості в підсвідомість. І тепер ці міфи живуть в “підкірці”. Будь які спроби пояснити, роз’яснити, відкрити очі на факти – марні. Віра в ці міфи – певна форма психоневротичного розладу. Відмовитись людині від них так само складно, як ніби вона п’ять років щодня сиділа на критичних дозах героїну.

Поділитися:
Share
Читати далі

Взявся за гуж, не кажи, що не дуж

Зеленський сам створив всі ці приводи. І сам тепер ображається, коли його називають наркоманом, маріонеткою Коломойського і ролик-кандидатом.

Поділитися:
Share
Читати далі

ГПУ наполягає на достатності доказів Савченко і Рубана в скоєнні злочинів (фото)

Під час підготовчого судового засідання прокурорами виконано всі передбачені Кримінальним процесуальним кодексом України дії щодо заявлення та підтримання клопотання про продовження строку дії запобіжного заходу обвинуваченим. При цьому судом не виконано вимоги ч. 4 ст. 199 КПК України, якою визначено, що клопотання про продовження строку дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою має бути розглянуто судом до закінчення строку дії попередньої ухвали.

Поділитися:
Share
Читати далі

Порошенко запрошує Зеленського на дебати 19 квітня на НСК «Олімпійському» з 16.00 до 18.00

«Формування виборчих комісій у частині округів завершиться в законний строк. Проблеми немає, я маю 100% інформацію, що вакансії будуть заповнені впродовж доби і станом на ранок вівторка всі ДВК будуть повністю укомплектовані і готуватимуться до повторного голосування 21 квітня», – сказав речник виборчого штабу кандидата в Президенти Петра Порошенка Олег Медведєв.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV 15.04.2019 (фото, відео)

Президент України Петро Порошенко наголошує, що не дозволить за будь-яких обставин згорнути роботу по притягненню до відповідальності країни-агресора Росії у міжнародних судах. «В червні спливають санкції проти Російської Федерації. В червні нам потрібно знову буде мобілізовувати весь світ. І у нас немає абсолютно часу на будь-яку розкачку. Щоб Україна не залишилася сама в цьому протистоянні», – підкреслив Петро Порошенко та додав, що українці мають розуміти, як і хто цими питаннями буде займатися.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент висловив слова підтримки французькому народу через пожежу собору Нотр-Дам де Парі (фото)

«Зараз палає Нотр-Дам де Парі. Молю Бога, щоб ніхто не загинув. Ця будівля дуже важлива, в тому числі для нас, для українців. Там відбувалися служби по Голодомору. Дуже сподіваюся і хотів би висловити слова своєї підтримки Президенту Франції Еммануелю Макрону, з яким ми зустрічалися два дні тому, і французькому народу», – зазначив Глава держави.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео