Хроники Харькова. 09.05.2022

За последние сутки обстрелов Харькова было больше. Я и вчера ошибся, в прошлые сутки обстрелы таки были. Но все равно это ничто по сравнению с обстрелами еще неделю назад. По области обстрелов намного больше. Продолжается освобождение сел на севере области. Сегодня, впервые на моей памяти, 9 мая в Харькове прошел без обострений победобесия и дидов на палках. Обычный день. Видимо, прилетающий возле дома русский снаряд является намного лучшей прививкой от русского мира и совкодрочерства, чем все агитация и аргументы вместе взятые. Очень надеюсь, что после победы не будет рецидива. Хочется верить, что с этим некропатриотизмом мы попрощались уже навсегда.

Читати далі

Проблема Зеленского в его культурном коде

“Наш враг мечтал, чтобы мы отказались праздновать 9 мая и победу над нацизмом”, – заявил Зеленский. Наверное, ради этого и войну начал – чтоб не дать нам праздновать. Проблема Зеленского не в том, что он какой-то там враг, предатель или что-то подобное. Вполне возможно, что его помыслы чисты, а мотивы благородны. Проблема Зеленского в том, что он – представитель Единой Постсоветской Культуры. И, вполне возможно, по его мнению, победой в войне будет возвращение к статусу-кво в гуманитарной сфере. Так сказать, “Make «Сваты», not war”.

Читати далі

Парад ганьби (фото, відео)

Грозило «судним днем», а вийшло квохтання хворого старого божевільного, якесь «упорство в заблуждєніі» замість побєдобєсія. Війни формально не оголосило – буде намагатися ховати злочин далі. Мобілізацію не скликало – боїться мобілізованих рашистів більше, ніж українців. Повітряний проліт скасувало. Техніку виставило бідненьку (якісніші зразки згнили в Україні). Вони на шляху до поразки. Але до нашої Перемоги ще багато зусиль і, на жаль, крові. Рашисти мають заплатити за кожну краплю. І заплатять. Дай, Боже, сил і Перемоги нашим захисникам, мудрості і швидкості нашим союзникам, звитяги всім Українцям!

Читати далі

Кремль готовится к третьей фазе войны

Сначала – разгром ВСУ на Донбассе. Потом – переговоры + снижение интенсивности боевых действий. Затем – освоение “новых территорий” и реанимация проекта “Новороссия”. И последнее – политическое оформление всего вышеуказанного и смягчение внешнеполитического и санкционного давления на РФ. Осталось дело за малым – “уломать” на такой сценарий весь остальной цивилизованный мир. В Кремле продолжают считать военно-политическое руководство Украины несамостоятельным в принятии кардинальных решений. В чём, собственно, и состоит их главная, стратегическая ошибка…

Читати далі

Не рий яму іншому – сам потрапиш

Що, Володимире Олександровичу? Гарно було хайпувати на трагедії Іловайська? А зараз як воно? Не кортить заволати “Помогите!!!”? Визнали, що прої*али дві області з населенням і інфраструктурою? Тепер відповідайте за це.

Читати далі

Скарб Нації

Спершу зафіксуємо ці слова: “Я завжди ходив у цивільному одязі, а в листопаді одягнув чорну форму – це був знак того, що ми готуємося”, – секретар РНБО Олексій Данілов. Як так готувалися, що Чонгар… ну ок, не про Чонгар, – якщо готувалися, чому не вивезли фонди музеїв там, де чекали атаку? Музей Примаченко, музей Сковороди, музей Куїнджі, полотна Айвазовського, Глущенка, Яблонської, чиї ще… скільки втрачено? Фонди краєзнавчих музеїв Каховки, Херсона, Мелітополя… скіфське золото – 275 предметів – де воно? Держава, яка готується до війни, вивозить і ховає свої культурні скарби. Чому це не було зроблено з листопада по лютий?

Читати далі

Китай обирає себе

Схоже, позиція Піднебесної визначилася, і вона є цілком очікуваною: нічого не заявляти, продовжувати позицію «мизамір», але також не йти на конфронтацію зі Штатами, які у разі обходу санкцій можуть припинити поставки мікросхем та процесорів китайським компаніям. Тихенько припинити поставки. Отже, у той час, поки ЗСУ успішно мінусує орків на фронті, технологічні санкції США не менш послідовно наближають технологічний колапс за порєбріком.

Читати далі

Санкції на часі. 09.05.2022

Проти росії запровадили 10 128 санкцій. Це більше, ніж проти будь-якої іншої держави за всю історію їх існування. Зашморг стискається, повільно, але невідворотно. І з цим зашморгом дорога одна – на дно.

Читати далі