«Росія – це фашистська держава. Якщо Україна не переможе, нас очікує десятиліття темряви» – Тімоті Снайдер

«Нам всім треба сказати це вголос і визнати: Росія – це фашистська держава, а її реальна ідеологія – фашизм». Професор Йєльського університету Тімоті Снайдер у своїй колонці для The New York Times пояснює на конкретних прикладах, чому Росія повністю відповідає всім науковим критеріям такої держави.

Читати далі

«Спецоперація по плану»?! Російська техніка металобрухтом дійшла до центру Києва (фото, відео)

Друга «непереможна» армія світу продовжує спонсорувати своєю військовою технікою українські музеї. Сьогодні експонатами стали танк Т-72 Б -3, БМД – 2, башта від БМД – 4, машина радіоелектронної боротьби та частина позашляховика “Тигр”. Українські Збройні сили перетворили цю гордість Російської федерації у гору металобрухту.

Читати далі

Вести с фронтов. 21.05.2022

Противник активно и настойчиво пытается реализовать уже очевидный план по окружению и разгрому тактической группы ВСУ в районе Северодонецк – Лисичанск. Потому надо будет предпринимать некое “системное” оперативно-тактическое решение, ибо в противном случае ситуация будет лишь ухудшаться. Сейчас на первый план выйдет Оперативная служба украинских штабов и органов военного управления. Именно от её оценки и анализа обстановки будет сейчас ОЧЕНЬ МНОГОЕ зависеть.

Читати далі

Порошенко запропонував шляхи розблокування експорту українського продовольства на світовий ринок (відео)

Петро Порошенко запропонував чотири варіанти для деблокади експорту українського зерна і продовольчих товарів на світові ринки. «Путін настільки збожеволів у війні проти України, яку він точно не зможе виграти, що погрожує всім ядерною війною, хімічною, бактеріологічною, а зараз хоче поставити на коліна світ перед загрозою голоду. Москва має величезний досвід організації голодоморів. Але якщо досі це робилося в Україні, сьогодні це може розповсюдитись на весь світ», – зауважує Петро Порошенко. На його переконання, розблокування українських портів – це сценарій, де Україна, НАТО і Європа мають перемогти.  

Читати далі

«Ви не біженці, ви – наші гості» – президент Польщі Анджей Дуда виступив у Верховній Раді (фото, відео)

«Попри величезний безмір страждань, знищень, із якими щодня має справу Український Народ, російські загарбники не зломили вас, їм це не вдалося. І я вірю, що їм ніколи це не вдасться. Вільний світ має сьогодні обличчя України. Дякую вам за те, що ви захищаєте Європу перед нашестям варварства та нового російського імперіалізму, що показуєте тиранам їхнє місце, що довели, що дух вільного народу сильніший. Ти показала, Україно, що, як каже твій Гімн, козацького роду. Ви великі! Ви — герої України, але ви також герої Польщі, Європи та всього світу. Дякуємо вам за це від щирого серця», – наголосив Анджей Дуда.

Читати далі