Відмова від євроатлантичної інтеграції не зупинить російську агресію

Залишаюся на позиції, що вступ до НАТО для України набагато важливіший, аніж вступ до ЄС. Нейтральність під будь-яким соусом вважаю величезною помилкою, яка не зупинить окупацію і спровокує росіян на нову війну – рано чи пізно. Навіть коли Путіна не стане. Бо українофобія – це частина російської національної ідеї і політики.

Читати далі

Вони нічого не зрозуміли і нічому не навчились

РПЦ в Україні зібрали цілий синод, щоб… знов звернутись до влади з протестом проти неіснуючих утисків, знов у всьому звинувачувати… ПЦУ і Порошенка. А самі чи то на російські війська чекають, чи покладаються на своїх вірних у органах різних рівнів… бо неадекватність їхньої позиції нинішньому часу просто кричуща. Настав час повернути їх до реальності. Московська церква допомагає окупанту – відповідь Української держави має бути спокійна, рішуча і невідворотна.

Читати далі

Хроники Харькова. 12.05.2022

Обстрелов самого Харькова сегодня не было, насколько мне известно. По ближайшим пригородам прилетало сильно. Есть жертвы. Много пострадавших и разрушений. Фактически, общий уровень террора не снизился. Просто вынужденно он от самого Харькова переместился севернее. В жизни города проблемы смещаются в сторону невоенных. Транспорт, рабочие места, дефицит горючего. И давайте не забывать, что все эти проблемы казались еще месяц назад абсолютно мелкими. И только благодаря самоотверженности ВСУ мы можем опять волноваться не из-за плотности обстрелов и выживания, а из-за бытовых вопросов.

Читати далі

Люди в военной форме

И сейчас в этом городе, состоящем из очередей на заправки и при этом почему-то пробок… да, я вижу мало людей в военной форме. Но я точно знаю – они есть. Может, не прямо здесь. Может, на востоке, на юге, в степях, посадках, дорогах, мостах, траншеях и хатах – но они есть. Где-то кашляют, смеются, пьют мерзкий кофе и готовятся открыть огонь. И от этого мне спокойней. 

Читати далі

Санкції на часі. 12.05.2022

У Сенаті США зареєстрували резолюцію про визнання Росії державою-спонсором тероризму. А Сенат Чехії визнав військові злочини армії країни-агресора геноцидом українського народу. Ці рішення важливі і для тиску на рф та прискорення роботи над пакетами санкцій, і для наступного засудження рашистських воєнних злочинців. Крок за кроком злочини путіна і його оточення утягнуть на дно всю московію, і закінчить вона, як всі імперії – в занепаді, роздрібленості та навчаючись жити без вєлічія. Зате безпечною для сусідів і всього світу.

Читати далі