Хроники Харькова. 04.05.2022

Обстрелы на новом относительно низком уровне. Ракетных обстрелов тяжелым калибром уже не первый день нет. В области идут достаточно активные бои. Наши защитники продолжают освобождать оккупированные населенные пункты – освобождены Молодовая и почти полностью Старый Салтов. В последнюю неделю людей в городе стало не убывать, а прибывать. Продолжают возвращаться к работе мелкие бизнесы. В первую очередь, сервисы и ритейл. Начали открываться уже и непродуктовые магазины. Всякие ремонты, некоторые СТО, службы доставки и прочее. Производств меньше, но и они постепенно начинают открываться. Восстановление рабочих мест будет одним из ключевых факторов. После ситуации на фронте, естественно.

Читати далі

Я не хочу, щоб мирні росіяни повмирали

По-перше, я не вважаю мирняк тим ворогом, якого треба вбивати. Навіть коли вони вбивають наш мирняк. Ми – не вони. А по-друге, це не повчально. Я хочу, щоб було повчально. Я хочу, щоб кожний ватник бачив, як Росія втрачає спершу претензію на наддержавність, а потім і претензію на державність. Я хочу, щоб вони знов пережили розпад СРСР. Хочу, щоб над ними сміявся та збиткувався весь світ. Хочу, щоб вони приховували, що вони – росіяни.

Читати далі

Чому росія не допустила дефолту?

Якщо почитати наші економічні ЗМІ, може скластися враження, що фінансовій системі росії повний гаплик. Як би нам цього не хотілося, на жаль, ні. Чесно кажучи, зовсім навпаки. На цьому етапі головний наслідок початку цієї фази війни та впровадження санкцій до рф – паніку на фінринках росії подолано. Центробанк рф зробив свою роботу, й дуже професійно. Не варто недооцінювати ворога. Він вміє в фінанси та центробанкінг.

Читати далі

Про наступальну дипломатію

А ви знаєте, що коли порохоботи критикують зелену владу, шанувальники ЗЕ не мають права їх за те кривдити, ображати та шпетити. Навпаки! Шанувальники ЗЕ мають щиро дякувати порохоботам за їхню критику. При чому саме послуговуючись логікою шанувальників ЗЕ. Бо саме вони стверджують, що нещадно когось критикувати означає рухати прогрес.

Читати далі

Самозащита

Я регулярно сталкиваюсь с очень странной реакцией давно живущих на Западе приятелей на наши цели в этой войне. Слышу вопросы в стиле “Так если вы хотите уничтожить Россию, то в чем тогда разница между вами?”. И дальше мы долго с непониманием смотрим друг на друга.

Читати далі

Остров Змеиный. «Русский “Раптор”, ну что, ты дошел?» (фото)

За последние дни, 26 апреля — 2 мая, была нанесена серия ударов по российским оккупационным войскам на острове Змеиный. Россияне, конечно, все отрицают и придумывают свои пропагандистские сказки про уничтоженные байрактары и украинский флот. В целом Украина продолжает наносить огневое поражение противнику по всему театру военных действий. А «хлопки», задымления и отрицательный рост численности живой силы становятся привычными — от Брянска до крохотного оккупированного клочка суши в Черном море. Около $4,2 млн в убитых катерах, батарея ПВО, десятка три убитых и раненых — стратегия «тысячи порезов» как она есть.

Читати далі

Тепер ми інші – ми сильні

Сьогодні вся Україна здригається від вибухів російських ракет. Дісталися вже навіть до любого серцю Закарпаття. Убивці хочуть сказати нам, що в Україні немає спокійного місця, що вони можуть убити нас скрізь. Ми це знали і так. Ми це проходили багато разів. Власне, вся історія України – це історія боротьби з росіянами. Але вони не враховують головного – тепер ми інші, ми сильні і поховаємо цю смердючу недоімперію.

Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з лідером ХДС Німеччини Фрідріхом Мерцем (фото, відео)

Сторони докладно обговорили нагальні потреби України для зміцнення фронту протистояння та відсічі російському агресору. Окрему вагу було приділено посиленню санкційного тиску на росію і розробці «плану Маршала» з повоєнного відновлення України. Сторони домовилися координувати процес просування законодавства про ленд-ліз на рівні німецького парламенту, окремо обмінялися думками щодо того, як Берлін міг би посприяти швидкому просуванню України на шляху європейської інтеграції.

Читати далі

Санкції на часі. 04.05.2022

Протягом травня вирішиться кілька питань, які матимуть важливі наслідки для відправлення рашистської економіки на дно. Перше – питання дефолту або виснаження резервів, інше – поступове запровадження ембарго на енергоносії.

Читати далі

Новости из США. 3 мая 2022 года

Президент Байден выступил перед рабочими, инженерами и менеджерами на заводе компании Локхид Мартин, производящий противотанковые ракеты «Джавелин».

Читати далі