Для чого ж їхав Сі?

Ну що ж, судячи з усього, два монстри в мск не домовилися. Візит Сі завершився, всі офіційності сказані, тепер можна роздивитися сухий залишок. Так би мовити, поколупати патичком отой осад.

Читати далі

«100 мільярдів економії» на армії

Стара добра радянська “уравніловка” наздогнала нас після року війни на виживання, бо комусь здалося, що військовослужбовці “сільно много получают”. Головне, що є мільярди на “єдиний”, там у нас основні події, а не в армії.

Читати далі

Про «бесконечный» танковый потенциал россии

Сумрачный “гений” российского ВПК вынужден вытаскивать из пыльных погребов Т-54/55, чтобы компенсировать нехватку танков в зоне БД, ведь возможности по восстановлению у россии значительно хуже, чем можно было представить.

Читати далі

«Вполювали! Тепер чини!»

Ми не тільки утилізуємо ворожу техніку. Ми її приймаємо, дефектуємо, лагодимо та випускаємо у Сили Оборони України. Бо в нас є люди, хист, натхнення, талант та бажання дати їм [звізди] з відтягом, з жагою, з натхненням та завзятістю.

Читати далі

Винні вони всі, без винятків

Пора вже давно зрозуміти, що це не путін, не кучка плохіх рускіх і не пропаганда соловйова з симоньян зробили з них людожерів. Це весь мордор такий.

Читати далі

Вісті з фронтів. 22.03.2023

Командування військ противника продовжує зміцнення рівня стійкості своєї системи оборони на Куп’янському напрямку та покращення своїх позицій в світлі можливого переходу на цьому напрямку до активних наступальних дій.

Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 22.03.2023

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: «Борьба Кремля на всех фронтах, чтобы избежать ответственности».

Читати далі

Санкції на часі. 22.03.2023 (відео)

За підсумком візиту Сі до путіна можна констатувати: росія перетворилась на сировинний придаток Китаю. Приплив юанів може подарувати росії кілька додаткових місяців, за кожен день з яких платиться українською кров’ю.

Читати далі

Новости из США. 20-21 марта 2023 года

Реакция США на визит Си Цзиньпина в Москву • Украина быстрее получит «Абрамсы» • Завершается обучение украинцев на ЗРК PATRIOT • Большое жюри может обвинить Трампу в финансовом мошенничестве

Читати далі