Oscar зробив ставку на свою ілюзію змін у росії

Оскар Навальному – це добре для нас. Ні, нас не забули. Так, ми досі на перших шпальтах. Просто інколи там крім нас є ще хтось. Змиріться з цим. Світ не крутиться навколо нас. Оскар Навальному не зрада, а привернення уваги світу до людоїдської суті путінського режиму. Це важливо для підтримання сприятливих для нас суспільних настроїв в Європі та вільному світі.

Читати далі

Розробники гри S.T.A.L.K.E.R. 2 відповіли на погрози росіян

GSC Game World прокоментували витік матеріалів S.T.A.L.K.E.R. 2, відмовилися від вимог шантажистів і закликають ігнорувати можливі зливи.

Читати далі

Українським біженцям потрібно декларувати доходи

Українці, які скористалися правом на тимчасовий захист в інших країнах світу, допомогу, отриману від іноземних держав та їх державних/приватних фондів і компаній/організацій, повинні задекларувати таку допомогу як іноземні доходи.

Читати далі

У чому Зеленський красава?

Я не збираюся співати дифірамби Володимиру Зеленському. Я не бачу підстав міняти своє до нього ставлення. Але. Як кажуть розумні люди, якщо хочеш політика подолати, спершу зрозумій, в чому він ефективний.

Читати далі

Империя с «дыркой от бублика»

В результате незаконной оккупации суверенной территории Украины площадь России временно увеличилась на 0,6%! Так выглядит главное достижение заключительной стадии путинизма.

Читати далі

Україна у геополітичній грі Сі

Для того, щоб залишитись суб’єктом, а не об’єктом ретельно зрежисованої партії у форматі Сі-Путін, Україна має нав’язати Пекіну свою дипломатичну гру. Певний важливий час було втрачено, бо китайський напрямок був несправедливо недооцінений.

Читати далі

Понад дві тисячі партійців «Європейської Солідарності» пішли на фронт після 24 лютого (відео)

2 214 партійців «Європейської Солідарності» пішли захищати Україну в ЗСУ та ТрО після 24 лютого 2022 року. 42 з них загинули в боях за Україну. Вічна їм пам’ять…

Читати далі

Задонатьте на тачку!

За моїми прикидками, на Бахмуті та біля нього полягло десь 300+ машин. Знайдіть людину чи фонд, яким довіряєте. Задонатьте на тачку. Вона рятує життя та забезпечує виконання бойових задач, інфа – сотка. Три сотки.

Читати далі

Санкції на часі. 13.03.2023 (відео)

Час насправді не працює на путіна. Якщо тільки не зволікатимуть союзники України. Ми найбільше зацікавлені в тому, щоб у такого зволікання не було шансів.

Читати далі