Нагороди та герої

На жаль, ключові рішення, навіть під час війни і часто щодо способу її ведення, приймають піарщики ОПи та топ-менеджери Коломойського. І як тут не бути порохоботом?

Читати далі

Когда они придут с войны

Мы ждём, что они придут с войны и наведут тут порядок, но по факту вам очень не понравится то, что вы увидите, когда они придут с войны. Уже сейчас нужна программа, которая научит сосуществовать тех, кого война не зацепила, и тех, кого она покалечила.

Читати далі

«Make Russia small againe»

Цей вислів заслуговує стати гаслом у цій клятій війні. Світу не має бути потрібна росія в сьогоднішньому її вигляді. Та й не хотілося, щоб була потрібна в будь-якому вигляді.

Читати далі

Іде повзуча антиреформа

Зеленський і Єрмак використали війну для побудови жорстко підпорядкованої ним вертикалі влади, яка характерна для авторитарних режимів та гібридних демократій. Сьогодні офіс президента отримав контроль ще і над НАБУ.

Читати далі

Фронтове ноу-хау (фото)

Одна кумедна фронтова історія, наш внесок в яку – генератори, що мають живити Старлінки, заряджати рації та батареї до дронів і робити ще тисячі важливих завдань.

Читати далі

Шахеди. Зламана стріла

Ворог явно не досягає своїх цілей в Україні спамом баражувальних боєприпасів, і такий підсумок його кампанії був очевидним ще восени минулого року. Але щоб це сталося так, а не інакше, знадобилося чимало зусиль, праці і поту, а подекуди й крові.

Читати далі

Осторожно! Фейки о Бахмуте

Ситуация в районе Бахмута никогда и не была простой. Мы должны сохранять критическое мышления и не поддаваться на провокации российской пропаганды, доверяя исключительно официальной, проверенной информации.

Читати далі

Порошенко зустрівся з депутатами Бундестага (фото)

Порошенко під час зустрічі з депутатами Бундестага закликав німецьких партнерів посилити санкції проти держави-агресора та пришвидшити надання Україні зброї. П’ятий Президент подякував за допомогу Україні з боку Берліна.

Читати далі