Наступ влади на конституційні права військових

Слуги хотіли посилити повноваження міністра оборони та забрати у військових право балотуватися до парламенту/займати політичні посади. Скандальні поправки були відхилені. Але залишився стійкий присмак бажання закрити рота героям війни і зв’язати руки особисто Залужному.

Читати далі

Порошенко: Наше військо заслуговує на турботу (фото, відео)

800 кілометрів у крихітному шкільному автобусі… 79-а бригада наполегливо попросила. Порошенко передав десантникам два автобуси для перевезення особового складу. Тепер автобуси просять ще дві бригади, отже, треба шукати гроші.

Читати далі

История всегда повторяется

Отсутствие критики прямо пропорционально скорости марша в диктатуру. Кукловоды никуда не делись после начала полномасштабной. И у них нет вариантов, кроме как стравливать. До крови, до ненависти, до темноты в глазах, и съехавших крыш. А у нас варианты есть. Я только боюсь, что мы снова выбираем не тот.

Читати далі

Напровесні завжди важко

Після вчорашнього радісного сонечка похмурий, наче тонкосльозий день. І він гармонує з загальними настроями в соцмережах. Сірий безпросвітний емоційний ландшафт. А якщо відкинути негативне забарвлення і подивитися на ситуацію as is?

Читати далі

Улюблений волонтерський проєкт Порошенка (фото, відео)

Ми вийшли на темп – дві лазні на тиждень. Тиждень – і тисяча бійців під Вугледаром або Бахмутом зможуть скупатися, тиждень – і ще тисяча військових зможуть випрати форму та змити піт і бруд.

Читати далі

Вісті з фронтів. 16.03.2023

Питання північного узбережжя Азову, а рівно всього Приазов’я, у самий найближчий час, на мою думку, набуде відверто очевидного стратегічного значення.

Читати далі

Санкції на часі. 16.03.2023 (відео)

росія демонструє «зневажливе ставлення» до ядерної безпеки, у тому числі в питаннях Запорізької АЕС (ЗАЕС). Як заходи у відповідь, США пропонують іншим країнам відмовитися від «експорту ядерних реакторів по всьому світу».

Читати далі