Бахмутский уроборос

Куда и как бы оккупанты не дёрнулись, они будут жевать свой же собственный хвост. И эту ситуацию может решить лишь переброска дополнительных сил и средств. Причём не малых. До 30 БТГр. Вот только их нет.

Читати далі

Новий етап війни розпочнеться за кілька тижнів

Результат битви за Бахмут буде визначено найближчим часом. Чи можуть ЗСУ бити по Кремлю? Що буде після звільнення всієї території України? Інтерв’ю OBOZREVATEL ексзаступника начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенанта Ігоря Романенка.

Читати далі

Массированный ракетный удар по Украине 09.03.2023 г.

Накопленный оккупантом БК не был израсходован полностью, поэтому вполне можно ожидать вторую волну после доразведки. Публикация фото и видео с мест “прилётов” или “сбития” является фактической доразведкой для оккупантов. Постарайтесь обойтись без селфи и прочей мутатени.

Читати далі

Окупанти планують масштабну провокацію на українсько-білоруському кордоні

Імовірно, плани окупантів передбачають загрозу руйнування об’єктів інфраструктури та можливі жертви серед мирного населення. Для детального висвітлення провокації в білорусь має прибути головний російський пропагандист володимир соловйов.

Читати далі

Порошенко передав кільком бригадам комплекси БПЛА Poseidon (фото, відео)

В навчальному центрі, де випускається третій курс пілотів БПЛА Poseidon, Петро Порошенко передав два повні комплекси новим бригадам та додаткові літаки для других екіпажів бригад, які отримали Poseidon у січні.

Читати далі

«ЄвроСолідарність» вимагає провести новий прозорий конкурс на посаду директора НАБУ

Суперечлива постать нового директора НАБУ Семена Кривоноса, безвідповідальність конкурсної комісії загрожують незалежності та професійності цього антикорупційного органу, який може перетворитися на ще одне Бюро добрих послуг для влади.

Читати далі

Вісті з фронтів. 09.03.2023

Інформація щодо оперативної обстановки та сил і засобів окупаційних військ на Харківському, Куп’янському, Лисичанському, Запорізькому та Мелітопольському операційних напрямках.

Читати далі

Дрон Matrice 30T летить до артилеристів морської піхоти (фото, відео)

Під час короткого приїзду до Києва Валерій Прозапас зустрівся з Петром Порошенком, який передав для самохідного артилерійського дивізіону 36-ї бригади морської піхоти необхідну техніку – дрон Matrice 30T і Starlink.

Читати далі

Блеск и падение Пригожина

Путин все плотнее сжимает ряды верных ему силовиков и посылает прямые сигналу Пригожину остановиться, пока он не пересек последнюю красную черту, за которой только расстрельная стенка.

Читати далі

Санкції на часі. 09.03.2023 (відео)

Країни G7 мають намір переглянути у березні стелю цін на нафту з росії. Це допоможе підключити до зниження валютної виручки росії навіть ті країни, які продовжують купувати російські енергоносії.

Читати далі