Фитиль для больших перемен

Разговор по душам продюсера Пригожина и миллиардера Ахмедова, ставший достоянием общественности, – без преувеличения поворотный момент во всей истории путинизма. Российские продюсер и олигарх в своем получасовом разговоре изложили подлинный катехизис восприятия элитами ситуации в России.

Читати далі

Порошенко передає на фронт 15 обладнаних вантажівок DAF (фото, відео)

Цього разу у війська підготували пересувну майстерню, тягачі для артилерії, мобільні пункти управління для комплексів БПЛА Poseidon. Вже 115 крутих тягачів DAF завезено з контракту, який складає понад 300 вантажівок. А загалом допомогу від ГО «Справа громад» та Фонду Порошенка отримали понад 100 військових частин.

Читати далі

Мастер-класс с кухни фейков

Как состряпать бездарный фейк про нарушение прав человека в Украине, да ещё под животрепещущую тему мобилизации? Российская пропагандистская площадка Readovka решила для этого использовать очередной доклад Amnesty International.

Читати далі

Диво-машини для наших героїчних ДШВ ЗСУ (фото)

Щоб забезпечити всіх військовослужбовців усіх бригад та підрозділів ДШВ ЗСУ, потрібно 59 польових лазне-пральних комплексів. Тринадцять ми вже передали, лишилося ще сорок шість. Разом ми зможемо виконати це завдання!

Читати далі

Вісті з фронтів. 30.03.2023

На прохання читачів сьогодні про Бахмутський та Авдіївський напрямки. Ситуація в районі Бахмуту та Авдіївки, безумовно, дуже напружена, й її подальший розвиток очевидно впливатиме на загальний перебіг війни. Тобто буде мати певне стратегічне значення.

Читати далі

Санкції на часі. 30.03.2023 (відео)

Провідні видання публікують зважено оптимістичні матеріали щодо ефекту попередніх санкцій. Такі статті дуже важливі. Для західного істеблішменту потрібні сигнали, що втрати і труднощі зрештою ведуть до перемоги. А ті, хто стогне про «надмірні витрати», маніпулює.

Читати далі