В Росії буде бунт – безжальний і безглуздий

Прямо зараз російські народні маси проти ОМОНівців влади не підуть. Проти ОМОНівців влади підуть російські мобіки, які масово побіжать з фронту – зі зброєю.

Читати далі

Вісті з фронтів. 21.03.2023 (відео)

Відповіді на запитання підписників після ефіру на 5 каналі 20 березня 2023 р. • Який із «путіних» відвідав Маріуполь? • Ордер на арешт російського фюрера. • Чи працюють «Байрактари» на фронті? • Великий зимовий російський наступ: ще є чи вже ні? • Ситуація на фронті. Що змінилося за тиждень?

Читати далі

Росіяни взагалі не зрозуміли, що відбулося вночі у Криму

Вони про це і не дізналися, про Джанкой їм не повідомили, у них там оргазм із Китаєм, їхня маленька свєрхдєржава повертається у рідну гавань. А от інша гавань, кримська, сидить, як дурень з намитою шиєю, і не знає, як реагувати.

Читати далі

Фінансування Збройних Сил України – це свята святих (відео)

Петро Порошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради закликав повернути виплати військовим 30 тис. грн та негайно погасити борг перед родинами загиблих на фронті.

Читати далі

Мобилизация не компенсирует потери оккупантов в зоне БД

Если в ближайшее время в россии не будет объявлена очередная мобилизация, они будут ежемесячно проседать на 30-40 тыс л/с. Но если они начнут наращивать потенциал мобилизации, уровень потерь у РОВ будет также расти.

Читати далі

Вантажівки на вагу золота (фото)

Коли наш ДАФ потрапляє під обстріл, то його, звичайно ж, будемо ремонтувати. Двигун цілий, коробка передач ціла, а все інше, дрібно побите уламками, замінимо або полагодимо. З водієм все добре – подряпини.

Читати далі

Порошенко зустрівся з Послом КНР в Україні

Посол КНР поінформував про перші результати візиту лідера КНР Сі Цзіньпіна до Москви. Порошенко закликав Китай сприяти створенню умов для припинення російської агресії, виведення російських окупаційних військ та повного відновлення територіальної цілісності України.

Читати далі

Триумф китайской партии

Трёхдневный визит Си Цзиньпина в Россию не имеет прецедентов в современной истории российско-китайских отношений. Для Путина встреча имеет архиважное значение. Не зря ее подают чуть ли не как выдачу ярлыка на княжение.

Читати далі

Санкції на часі. 21.03.2023

Вихиляння путіна перед Сі вийшло знаковою демонстрацією реальної ролі і місця росії в світовій системі.

Читати далі