Британія передасть Україні вдвічі більше танків Challenger 2, ніж обіцяла

Про військову допомогу від Великої Британії, шанси отримати винищувачі Eurofighter Typhoon, передачу додаткових танків і можливості для розширення військової співпраці зі Сполученим Королівством в інтерв’ю «Донбас Реалії» (проєкт Радіо Свобода) з надзвичайним і повноважним послом України у Великій Британії Вадимом Пристайком.

Читати далі

Банний день у будь-який день (фото, відео)

120 лазне-пральних комплексів планує передати у війська Фонд Порошенка з волонтерами ГО «Справа громад». Черга на мобільні лазні, що виготовляють із контейнерів, в яких західні партнери передають боєприпаси, величезна.

Читати далі

Найближчим часом інфляція може прискоритися

Прогнози різних органів влади щодо ключових макроекономічних показників вкотре наводять на роздуми про те, чи є вони одностайними і чи координують свої дії під час війни.

Читати далі

Вісті з фронтів. 04.02.2023

Противник завершує підготовку до чергового масованого ракетного удару по критичній інфраструктурі України. На сьогодні у розпорядженні окупантів перебувають не менше 52 крилатих ракет повітряного та морського базування.

Читати далі

Санкції на часі. 04.03.2023 (відео)

Погрози і репресії не здатні вдихнути життя у конаючу російську економіку: якщо виготовляти техніку і боєприпаси немає з чого, немає за що і нічим, то не допоможе жодне «зовнішнє державне управління».

Читати далі