Спалах коронавірусу: українців закликали утриматися від поїздок до Італії (відео)

МЗС рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до уражених провінцій італійських регіонів Ломбардія, Венето, Емілія Романья та П’ємонт, де є найбільший ризик зараження. Прикордонники разом з МОЗ готові контролювати пасажиро-транспортний потік з Італії. Перевірка температури тіла людей, які прямують із Італії, у міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Тиса», «Шегині» та «Краківець» розпочнеться зранку 25 лютого 2020 року. З 20:00 години 24 лютого всі пасажири, які прилітають в Україну з Італії через міжнародні аеропорти «Бориспіль» та «Київ», будуть проходити обов’язкову температурну перевірку.

Поділитися:
Share
Читати далі

У людей відсутній причинно-наслідковий зв’язок

На Донбасі всі крепко “празновалі 23-е февраля” і “хатєлі дружить с росієй”. Отримали ОРДЛО, порізані заводи, комендантську годину, алкашню з автоматами, бідність, сіру зону, відсутність майбутнього на десятки років. Росії вони на фіг не потрібні, хіба в якості гарматного м’яса. Україні відновлювати зруйнований регіон теж собі дорожче. “Праздноватєлі 23-го фєвраля” та “жєлающіє дружить” з Одеси, Харкова, Дніпра бажають того ж? Чи не розуміють зв’язку?

Поділитися:
Share
Читати далі

У Зеленського падають рейтинги

Цілковитий політичний бездарь, громадянської позиції якого вистачало тільки на те, щоб стібатися над Україною, так і виявився повним політичним бездарем. Мало того, й команду таку ж бездарну, як і він сам, привів до влади. Ось і вся причина… Але ж мільйони українців попереджали про те, що народжений для гри пісей на роялі ніколи не стане лідером держави!

Поділитися:
Share
Читати далі

Это действительно узурпация власти

Подвезли очередные идеи новелл СН на местные выборы. Данный проект превращает всю представительскую политику в закрытый клуб, вход в который “с улицы” становится невозможным по построению. Подобные действия будут фактически означать лишение граждан права самостоятельно организовываться в партии и участвовать во всех органах представительной власти от ОТГ до ВР включительно. Если подобные новеллы будут приняты, все реально независимые от крупного капитала партии будут вытеснены из системной политики в уличную. Что, в свою очередь, будет означать их радикализацию и переход к несистемным методам политической борьбы.

Поділитися:
Share
Читати далі

Жителям оккупированных территорий в связи в надвигающейся эпидемией коронавируса

Оккупированные территории Донецкой и Луганской области входят в самую страшную зону риска. В России жизнь человека не стоит ничего. Четверть России может вымереть от COVID-19, но Россия может в этом не признаться. А теперь представьте, что будет твориться на оккупированной территории, жителей которой РФ держит в заложниках? Местные правители оккупированных территорий не будут думать о том, как спасать людей. Они будут думать о том, как сделать, чтобы информация не распространялась. Они не предоставят доступ представителями международных организаций. Они не будут просить помощи у медиков других стран, чтобы не показать настоящую картину.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зелений конвеєр продовжує молотити економіку безжально та безглуздо

На телебаченні вчора переповнений оптимізмом Тимофій Милованов заявив, що “цей рік буде кращим за попередній”. Він прогнозує зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) на 3,7%. Ну, далі всі, кому належиться, кричали “Ура!”, якісь чепчики чи ліфчики до неба злітали… Насправді, маємо перегляд і скорочення планів зростання ВВП, яке представляють, як перемогу. Але й ці дані абсолютно непереконливі, бо міністр Милованов посилається на дані НБУ, які попередньо сам же й намалював…

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 24.02.2020

24 лютого 2020 р. збройні формування РФ 4 рази порушили режим припинення вогню. 23 лютого збройні формування РФ 14 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні та вчора внаслідок ворожих обстрілів втрат серед українських захисників не було.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Та дайте ж женщине уборку закончить!»

Офис президента Украины, утро пятницы. В кабинете президента распахнуты окна, холодно, промозгло. Легкий ветер шевелит шторы, такие же тяжелые, бархатные, помпезные и бессмысленные, как молебен про коронавирус. Посреди кабинета, на светлом и блестящем, только что вымытом паркете стоит ведро. Из ведра торчит деревянная швабра, на ручку которой небрежно нацеплена ватно-марлевая повязка. На крайнем к двери подоконнике, сопя и бурча под нос, баба Люба моет окно. Распахивается дверь, и в кабинет энергичным шагом входит президент Украины. Владимир одет в красивый тёмно-серый костюм, от него пахнет парфюмом, эффектным менеджментом и благими намерениями…

Поділитися:
Share
Читати далі

Порох сам не сдался и не собирается сдавать Украину

Призывов и популизма со стороны пророссийской 5-й колонны становится в разы больше. Зе-команду сливают по ускоренной программе, и при этом все медиа-шлюхи и дальше продолжают поливать Порошенко инфоговном, не дай, Бог, ему вернуться. До “мудрого нарiда” еще не дошло, что сейчас независимую и европейскую Украину, а не российское стойло нам может гарантировать только Порох.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ще медичного покращення

Тривають скорочення персоналу та закладів. Якщо ще можна зрозуміти скорочення частини терапевтичних відділень у міських лікарнях, бо така їх кількість дійсно не потрібна, то скорочення на первинній та вторинній ланках (поліклініки) геть незрозуміле. Більша частина вузьких спеціалістів або під скорочення, або переводяться по інших поліклініках на госпрозрахунок, комусь будуть пропонувати переходити на приватну практику, сплачуючи оренду за кабінет. Тож, любі мої, готуйтеся платити за позачерговий прийом або чекати планового прийому місяць-півтора.

Поділитися:
Share
Читати далі

Любит правительство самокатчиков чужие медали нацепить

Ваши достижения – это спад и потери. Вы в декабре 2019 года ушли в минус по промышленному производству на 8,3%. Вы бюджет выполнить не можете. Там вы в минусах пока на 29,6 млрд грн. Лёша, это какой-то позор, не? Вы закрутили гайки везде, где смогли, а денег всё равно не хватает. Вы не нашли ничего лучше, чем засунуть голову в песок, как страусы, и оттуда строчить нам бравурные отчёты. Лёша, спешу напомнить, половина населения страны не умеет читать. Они умеют жевать. А когда жевать закончится, ваша страусиная жопа сверху будет вызывать у толпы ничем незанятых жвачных желание нетрадиционных развлечений. Или традиционных?

Поділитися:
Share
Читати далі

Милованов бореться з тінню

Так виглядає «бізнес по-новому». Підприємці, які за Порошенка плакалися про нестерпні умови праці, здобули натомість збільшення кількості інспекторів і перевірок. Милованов уже пообіцяв рейди по підприємствах будівельної галузі, аграрників та транспорту. Прозоро натякнув: «Готуйте гроші!» Кортить процитувати відомого кіногероя: «Відчиняйте амбари, або прийдуть і заберуть все даром». І марно скаржитися – вони зробили це разом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кремль роздмухує новий громадянський конфлікт

Здійснення вологих мрій карліка означатиме перетворення на довгі роки України на велике ОРДЛО (тільки набагато гірше). Це мають розуміти всі українці. І особливо – російськомовні. Тому що вони, як не парадоксально, першими стають жертвами Москви (дивись Донбас, стан економіки, безпеки, рівня життя, свобод жителів Донбасу). Тому що москва – це величезний паразит, якому все одно кого експлуатувати, для якого “рускоязичіє” татар, якутів, чеченців та інших народів РФ є лише інструментом, що полегшує цю експлуатацію.

Поділитися:
Share
Читати далі

Спільне патрулювання з білим прапором під охороною ворожих солдатів

Згода на формулу Лаврова, яку й далі продовжують помилково називати “формулою Штайнмайєра”, та рішення провести вибори на окупованій території в жовтні (якщо це відбудеться) створюють унікальний феномен у світовій історії. Поняття “окуповані території” перестане застосовуватися. Але “невід’ємною частиною України” стануть райони, де й далі стоятимуть російські війська, збережуться й навіть не будуть роззброєні незаконні збройні формування, реальними правителями будуть московські куратори… Але РФія вже ні за що не відповідатиме – все лягає на Україну.

Поділитися:
Share
Читати далі

Гетьман. Міф про окупацію

Перспективи у України тоді були блискучі. Але всі їх українці обміняли на владу журналістів та літераторів і, як похідне, на зникнення України з мапи світу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Команда адвокатів Порошенка оскаржила незаконний привід в п’яти інстанціях (відео)

«Європейська Солідарність» наголошує, що політичні переслідування в Україні є неприпустимими. Грубі порушення закону, використання правоохоронних органів для зведення політичних рахунків із лідером опозиційної партії свідчать про слабкість нинішньої влади перед внутрішніми та зовнішніми викликами, і створюють загрозу національній безпеці України.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео