На що сподіватись українським пенсіонерам

Без проведення урядової політики створення стимулів до формування заощаджень на власну старість рівень пенсійного забезпечення майбутніх пенсіонерів буде знижуватися, і ситуація із забезпеченням людей похилого віку тільки погіршуватиметься.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 26.02.2020

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: «Отчаяние прокремлевской дезинформации: катастрофа рейса MH17 и Вторая мировая война».

Поділитися:
Share
Читати далі

Люди все бачать

Теза ніби авторитет влади високий, і що прибічники Зеленського ну от взагалі не бачать негативних тенденцій, розбивається об статистику. Дослідження соціологів показують – настрої міняються, і міняються не в кращий для ЗЕкоманди бік. Але зміни ці мають свої тенденції, і їх треба знати і розуміти, аби не впадати в депресію, з одного боку, і не захоплюватися ілюзіями, з іншого.

Поділитися:
Share
Читати далі

Голубь «мира любой ценой»

По требованию Меджлиса пан Зеленский сегодня выдал на-гора речь. Я её честно прослушала и даже где-то удивилась. Оне практически не окали, не мнякали, в бумажку заглядывали редко и в целом создали хорошее впечатление. Особенно если отключить мозги и просто слушать. Я этого никогда не умела, поэтому простите, но раздача пенделей таки будет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Я не розумію, чому Тігіпко

Вам здається, що у вас іще є простір для маневрів. Що заміна прізвищ у Кабміні, а потім і прізвищ у Верховній Раді дасть вам необхідну відстрочку, прикриє кров на ваших руках. Швидка зміна декорацій – це хороший сценічний прийом. Сценічний, Вова! Ми вже не знаємо, якими словами до тебе донести, що Україна – не повія, а Банкова – це не Квартал. І гнатимуть тебе, Вова, як скаженого пса. А не як милого дресованого песика, якому належить пряничок за кожен «гав».

Поділитися:
Share
Читати далі

І до новин інфраструктури

Проект «Велике Будівництво», яке повинно було стартувати 1 березня. Але не стартуватиме. Я би не тігіпків шукав, а думав, як «главнаму стратєгу» по-тихому написати заяву зі словами: звиняйте, нє шмог. Поки ще цю заяву спокійно готові прийняти.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 26.02.2020 (відео, звіт ОБСЄ, мапа)

26 лютого 2020 р. збройні формування РФ 7 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні поблизу н.п. Майорськ внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав важке поранення, несумісне з життям. 25 лютого збройні формування РФ 5 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів втрат серед українських захисників не було.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Путин, введи войска!» Как Кремль пытается «защищать» соотечественников за рубежом

Российским дипломатам выгодно поддерживать истерию вокруг «русофобии», чтобы, с одной стороны, всегда иметь возможность оправдать военное вторжение в соседнее государство, а с другой, повысить ощущение изоляции и осажденной крепости внутри России и заманить-таки несознательных туристов на оставляющие желать лучшего отечественные курорты.

Поділитися:
Share
Читати далі

Клоунократия

Сегодня на 42 году жизни, не приходя в сознание, вышел на работу президент Украины Владимир Зеленский, сообщив о встрече с Тигибко и рассмотрении его кандидатуры на должность премьер-министра Украины. Вот так “новые лица” превращаются в старые жопы. Тигибко еще тот клоун, как раз до пары Зеленскому. Будет шоу гундосиков.

Поділитися:
Share
Читати далі

Укрооптимист Владислав Сурков поделился сокровенным

Холодный душ для тех, кто хочет позавтракать на границе и сделать всё, как было раньше, но без Крыма. Хрен вам на лопате, бандуристы. Борщ идите варить. А то в ухо, потому что бьет, значит, любит.

Поділитися:
Share
Читати далі

Один день Ивана Денисовича, или Убийство, которого не было

Рано утром в субботу Иван Денисович проснулся в заранее отвратительном настроении, поскольку ему предстояло в этот день оплачивать счета за коммунальные услуги, а усилиями новых реформаторов этот процесс для Ивана Денисовича становился всё более нервным и раздражающим, так что один день в месяц он выделял целенаправленно на возню с платёжками, как бы заранее предполагая, что день будет испорчен окончательно и бесповоротно, и никаких других дел на этот день планировать не стоит и вовсе.

Поділитися:
Share
Читати далі

Сьогодні, 26 лютого, День опору Криму російській окупації

«Крим обов’язково повернеться в Україну. Ми всі у це віримо. Багато людей на півострові чекають, коли настане цей день, і не припиняють чинити опір окупації. Єднаймося, друзі! Ніхто не примусить нас зневіритися і опустити руки. Натомість нехай нас надихає стійкість Олега Сенцова, Володимира Балуха, Ахтема Чийгоза і тисяч інших кримчан, які не відступили, не здалися. Крим – це Україна! Ми пам’ятаємо. І ми повернемось. Слава Україні!», – Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко: Рішення США продовжити санкції за анексію Криму – це позиція справжніх друзів і партнерів

Президент США Дональд Трамп продовжив ще на рік санкції проти Росії, запроваджені раніше через ситуацію в Україні, в тому числі анексію Криму. «Це потужний сигнал всім тим, хто марить категоріями умиротворення агресора, повернення до відносин як колись, вірою в те, що у Кремлі готові до змін у своїй поведінці та відмови від подальшої гібридної агресії. Наша боротьба триває!», – зазначив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео