Всем сторонникам договоров с РФ

Путин и Эрдоган – два идентичных диктатора. С антизападной риторикой и напаривающие подданным про вставание скален. Но кремль предает и кидает тупо всегда. Даже таких как Эрдоган.

Поділитися:
Share
Читати далі

НАЗК перевіряє, чи порушив Зеленський закон «Про запобігання корупції» через поїздку в Оман

Національне агентство з питань запобігання корупції розглянуло звернення народного депутата з «Європейської Солідарності» Олексія Гончаренка щодо порядку декларування витрат президента Зеленського на поїздку до Оману. Наразі НАЗК направило запити до відповідних органів з метою витребування документів, необхідних для проведення контролю щодо своєчасності повідомлення про суттєві зміни в майновому стані президентом Зеленським. Після опрацювання витребуваних документів за наявності підстав НАЗК будуть вжиті відповідні заходи. Про це йдеться у відповіді НАЗК.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вони усе це роблять не тому, що дуже хитрі

Усе, що ви бачите у їх виконанні – це поведінка переляканого чайника, який вперше сів за кермо автомобіля і там уже виявив, що навички водіння велосипеда тут навряд чи знадобляться. А їхати треба… І бажано вперед… І бажано, аби не розтрощити автомобіля. Та фіг з ним, тим автомобілем – самому б уже шию не звернути. І сам чайник у тому не винен, що воно не їдеться – там винні усі інші: боковий вітер, незручні педалі, негорючий бензин, конструктор сидіння, попередній водій і жаби у ставку, які сильно квакають і відволікають.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чорний лебідь Зеленського

Сьогодні до Зеленського прилетів “чорний лебідь”. Невеличкий такий, не критичний, напевне. Але чорний. І прилетів він звідти, звідки він не чекав. Як і буває з чорними лебедями. Нічого не передбачало такого розвитку подій сьогодні. Точніше, Зеленський не передбачав. Все ж ніби добре було. Високі рейтинги малюють. Довіру малюють. Політичні опоненти всі під шконкою, ніхто їм не вірить. Та й з самим вірусом проблем не було.

Поділитися:
Share
Читати далі

В нас відбулася десакралізація країни

Страх, істерика, мова ненависті, залякування, формування ненависті до України, бо як можна любити територію, де тільки ріжуть, крадуть, отруюють, збивають, де суцільна корупція, де всі політики апріорі огидні, де відсутня інтелігенція, і апріорі немає позитивних новин – ось цим інформаційним флудом медіа щодня, з року в рік годують українців. Потім ми дивуємося люмпенізації населення, шаріківщині, повній відсутності аналітичного мислення? Нові Санжари – це сигнал, який бажано всім почути і зрозуміти. Владі, опозиції, медіа, інтелігенції, церкві, громадянському суспільству.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 22.02.2020 (фото, звіти ОБСЄ, мапа)

22 лютого 2020 р. збройні формування РФ 7 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої один український захисник отримав поранення. Сьогодні вночі була здійснена невдала спроба прориву через лінію зіткнення ДРГ збройних формувань РФ. У результаті бойового зіткнення ДРГ противника, зазнавши втрат, відступила, залишивши на полі бою тіло загиблого російського найманця. 21 лютого збройні формування РФ 13 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мы и вирусы живем в глобальном мире

Самое смешное в битве у Новых Санжар, копании окопов и поджигании покрышек, что сегодня утром китайцы заявили 24-дневный инкубационный период в единичном случае. И так был двухнедельный лаг между первыми эпизодами и карантином. А теперь он и вовсе почти месяц. Кто где пересадку делал, кто с кем переспал в одном хостеле, кто с кем встречался с бизнес партнерами, и далее по цепочке за месяц – миллионы вариантов заражения. А еще в Китае есть повторно заразившиеся, вероятно, несколько типов вируса. Не копай траншеи и не кидай кирпичи, попивая эхинацею в своем поселке, средневековое чудовище. Ибо ты живешь в глобальном мире.

Поділитися:
Share
Читати далі

Король-миллилитр (трагедия)

На сцене Банковая. В кабинете сидит Зеленский со своим ближайшим советником Андреем Ермаком и изучает последние рейтинги центра Разумкова. ЗЕЛЕНСКИЙ: Это безобразие. Все рейтинги очень низкие. Что делать, Андрей? ЕРМАК: Я думаю, надо сдаться русским и войти в дружную семью братских народов. Тогда рейтинги вообще не будут проблемой. ЗЕЛЕНСКИЙ: Интересная идея. Но давайте рассмотрим все варианты. Позовите советников! Входят советники, при этом премьер Гончарук въезжает на самокате, Дубилет — на гироскутере, министр культуры, молодёжи и спорта запрыгивает на скакалке, а министр юстиции с видимым трудом заходит вверх ногами на руках…

Поділитися:
Share
Читати далі

Эволюция государственного рэкета

Рассказ о том как, когда и почему бизнес разденут, высушат и отымеют на примере одной (или уже не одной) маленькой айти-компании. Зеленскому будут нужны деньги здесь и сейчас. Потому что кассовый разрыв он здесь и сейчас. А у борьбы с коррупцией и даже стремительных реформ здесь и сейчас денег нет. И у коррупционеров “денег нет”, они умеют их прятать. Деньги есть только у тех, кто их создает. У бизнеса. А потому бизнес пустят под нож и НАЗНАЧАТ виноватым. В час Ч власть даст команду фас, и придут ко всем. Попутно силовики и фискалы будут решать свои вопросы, наживаться, обдирать вас как липку и сажать по камерам. Потом, если что, извинятся. Перед некоторыми.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мы в чужой матрице

России выгодно было, когда мы (нам) выбрали Зеленского. Сейчас же России тоже выгодно, чтобы Зеленского убрали (ушел сам, объявили импичмент, отодвинули как несостоятельного). Вспомним, кто у нас на втором месте по рейтингам на выборах в регионах? Пешка свою роль сыграла. Падение рейтинга неумолимо – и ежемесячно Зе-президент и Зе-партия теряют поддержку. Значит ли это, что следующей властью будет Россия в лице ее Медведчука, Бойко и ОПЗЖ?

Поділитися:
Share
Читати далі

Суд зобов’язав Нацполіцію примусово доставити Петра Порошенка на допит у ДБР (документ)

Вже вкотре сплеск активності правоохоронців приурочений до чергової закордонної поїздки Петра Порошенка, яка запланована на 25 лютого. Це є очевидною ознакою прямого негласного і незаконного стеження за Порошенком з боку чинної влади. Ще один мотив – спроба влади відволікти увагу від нездатності захищати країну і громадян у кризових ситуаціях – на фронті, в економіці та у медицині. Це «рішення» порушує практику ЄСПЛ і буде нами оскаржено, ми також подамо скаргу до Вищої ради правосуддя на притягнення судді до відповідальності.

Поділитися:
Share
Читати далі

Бізнес поліпшень не очікує

Вся світова історія свідчить, що на бажалки громадян і на силування урядів Її Високість економіка чхати хотіла. Грубощів вона не любить. Придушите там – матимете інфляцію, придушите тут – матимете пустий бюджет. Тощо й тощо. Ґвалтувати економіку – собі дорожче, Її як чарівну пані можна тільки облещувати. З облещуванням проблеми були в Україні у всіх урядів. Але чинний уряд тут просто вражає уяву.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео