Самореалізація бидла

Звикайте. Наступним мемом від Слуг народу буде – “Немає грошей на комуналку – продай нирку”. Але не турбуйтеся. Це буде не відразу. Чує моє серце, спочатку вони проституцію легалізують. І дадуть вам шанс зберегти нирки, печінку, селезінку і інші ваші високоліквідні органи. На майбутнє. Вам скажуть “Немає грошей на комуналку – відправ дружину на панель або йди сам! Анал – не табу!” Ось саме там, через інтимні місця, до вас почне почне доходити, що треба було користуватися головним органом – головою.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 02.02.2020 (звіт ОБСЄ, мапа)

2 лютого 2020 р. збройні формування РФ 11 разів порушили режим припинення вогню. На всі обстріли російських окупантів підрозділи Об’єднаних сил давали адекватну відповідь із дозволеного озброєння. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів було поранено двох українських захисників, ще один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав бойове ураження. 1 лютого збройні формування РФ 15 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів один український захисник загинув, ще один отримав поранення. Також у результаті підриву на невстановленому вибуховому пристрої один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення.

Поділитися:
Share
Читати далі

Просто нас убивають…

Нікому не треба доводити, якби Москва хотіла припинення війни – стрільба на Донбасі припинилася б уже зараз. Але вона посилюється. Наших солдат гине не менше – їх гине більше. Ворог відверто дає зрозуміти, що на всі мирні ініціативи Зеленського він чхати хотів.

Поділитися:
Share
Читати далі