Операція «прінуждєнія любві к бубочкє». Частина 2

Ковальова пресує не Зеленський, Ковальова пресує система, яка вистроїлася під Зеленського по тим принципам, які Зеленський та його оточення транслювали вниз. Ці принципи – лизоблюдство і дерев’яність. За порушення принципів лизоблюдства система буде тебе карати. І мова не про армійську систему, а про всю державну систему цілком. Закон про оподаткування блогерів Бородянського – це саме імплементація цього принципу. Нардеп з комітету по свободі слова, який замість свободи слова захищає свободу маршрутчика примусово транслювати Сватів, – це саме імплементація цього принципу. Ідентичні коментарі тисяч ботів з єдиним месседжем “ЯК ВИ СМІЄТЕ ТАК ГОВОРИТИ ПРО ЦІЛОГО ПРЕЗИДЕНТА” – це саме імплементація цього принципу.

Поділитися:
Share
Читати далі

За все відповідатиме Зе

Немає ніякого брагара, гвалтівника іванісова, яременка, богуцької, єрмака, арахамії чи будь-якого іншого “слуги”. Є володимир зеленський. І саме володимир зеленський несе персональну відповідальність за всі дії та всі висери його “команди”, оскільки всі (чи майже всі) члени його “команди” потрапили у владу завдяки його персональному вибору, його персональному рейтингу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ваше здоровье только в ваших руках

Правительству и Зеленскому выгодно распространение в Украине вируса. Лекарств от него нет. И на него можно будет списать все, что они уже успели натворить. По сути экономика страны входит в пике. Бюджет не выполняется по налогам. На горизонте уже маячит пушистый зверек. Они спишут все на эпидемию. И не надо паниковать и нагнетать. Дайте Гончаруку еще сто дней для подготовки борьбы с вирусом. За это время фирмы Богатыревой, которые уже вернулись в МОЗ, привезут липовых лекарств, а выжившим пенсионерам поднимут пенсии за счет умерших.

Поділитися:
Share
Читати далі

Система – это мы

Блогер написал пост о том, что очередному нашему депутату нехрен чем заняться, и он предлагает в школах запретить мобильники. Потому что от них один вред. И знаете, что произошло в комментариях под постом? Пришла СТРАШНАЯ, УЖАСНАЯ, НЕВОСПИТАННАЯ, НЕИНТЕЛЛИГЕНТНАЯ СИСТЕМА с тысячей аргументов в пользу того, что человек может жить с использованием одной только вегетативной нервной системы. Просто мы очень любим запреты. Они у нас в ДНК прописаны. Между строками Павла Тычины и споконвічним сумом через поневіряння знедоленого люду. И если написать пост о том, что депутаты предлагают засунуть всем в сраку табуретку, то люди в комментариях тоже напишут: и верно! правильно! в Европе давно так делают! и кстати, очень удобно, захотел — присел, не отвлекаешься на поиски стула.

Поділитися:
Share
Читати далі

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся з Держсекретарем США Майклом Р. Помпео

Майкл Помпео доручив своїй команді сформувати робочу групу, до якої мають увійти представники Державного департаменту та Посольства США в Україні. За сприяння Держдепу фонд планує реалізувати ряд соціальних проектів, зокрема спрямованих на реінтеграцію Донбасу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко привітав Митрополита Епіфанія з першою річницею інтронізації та днем народження (фото, відео)

«Сьогодні у нас у всіх велике свято. Свято, коли держава має міцний фундамент нашої церкви. Свято, коли країна має духовних лідерів. Лідерів, які ведуть країну за собою, які сіють віру в Господа нашого Ісуса Христа. Сіють віру в справедливість, сіють віру в Україну», – сказав Петро Порошенко та зазначив, що за цей дуже непростий рік православні церкви світу визнали автокефальну Православну Церкву України. «І це точно без волі Божої не відбулося б», – сказав він.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 03.02.2020

3 лютого 2020 р. збройні формування РФ 10 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення. 2 лютого збройні формування РФ 12 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів було поранено двох українських захисників, ще один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав бойове ураження.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лютые новости – 03.02.2020

Новый ятаган в спину путиноидам. Эрдоган поздоровался с почетным караулом лозунгом “Слава Україні!” Мог мечтать Бандера, что кроме массового использования официального поздравления ОУН, его будут использовать и президенты иностранных государств? Путинские патриоты с горящими стульчаками в спешке достают из закромов старые наклейки “Эрдоган – чмо!” и исправляют на “Эрдоган – нацист!” В нашем полку прибыло!!!

Поділитися:
Share
Читати далі

Мавпа за пультом управління

Ситуація в дописі вигадана, а будь-які співпадіння мавп і окремих людей є цілком випадковими. Уявіть собі велетенський елітний житловий комплекс. І дофантазуємо, що там встановили якийсь мега-сучасний центр управління життєдіяльністю будинку. З нього можна забезпечувати охорону, подачу тепла й води, збір коштів за комуналку, безперебійність роботи інженерних мереж аж до автоматизованого поливу квітів. А на випадок, якби комплекс захотіли захопити озвірілі порохоботи, в ньому також передбачена система самоліквідації будівлі разом з усіма мешканцями. А тепер уявіть, що мешканці “по приколу” вирішили завести в кімнату управління життєдіяльністю будинку мавпу з будинкового ЗОО-куточка. Вона так гарно всіх розважала…

Поділитися:
Share
Читати далі

Чего стоят договоры и разведения с Бензоколонкой

За что люблю наше время – можно не покидая тактической тахты, видеть как работают договоры с россиянами чуть ли не онлайн. Три года в Сирии Кремль вещает про зоны деэскалации, про турецких партнеров и про переговоры в Астане. Раза три уже они выполнили все задачи и вышли. И три года беспрерывно режим Асада кидает бочками наказания на головы, сносит жилые районы с воздуха и отгрызает потихоньку села именно в “зеленой зоне” по договору.

Поділитися:
Share
Читати далі

Пороха снес не народ

Просто поймите, простой народ не может противостоять армии агрессора. Для этого в каждом народе, рождаются воины, способные воевать на поле боя. Информационное поле боя требует таких же информационных воинов. Воинов, которые будут бороться с агрессором, а не с простым народом. И это очень сложная задача. Намного сложнее, чем снять с себя ответственность и, возложив ее на 73%, сидеть в домике. Вот эти 73 % и есть результат отсутствия информационной армии.

Поділитися:
Share
Читати далі

Помилка гетьмана Дорошенка

Прибравши Брюховецького силою, Дорошенко фатально помилився. Популярність популіста Брюховецького була значно більша, ніж він думав. Дорошенку треба було в тих умовах робити щось одне. Або рубанути Брюховецькому в очі правду-матку про те, що він йому не вірить і ставати під його руку не буде. Або домовитися з Брюховецьким і дати йому «обхезатися». Зазнати військової поразки або дискредитувати себе якимись переговорами. Убивати треба було не Брюховецького, а його імідж. Історія вчить, коли здається, що ситуація безнадійна, треба не забувати – силове рішення подекуди може неймовірно нашкодити.

Поділитися:
Share
Читати далі