Зеленый рай разбился о коммуналку

Именно тарифы и субсидия стали причиной разочарования в Зеленском. Не его пренебрежение до України, до Віри, до Мови, до Армії, а тарифы. Cейчас даже самые отпетые ценители “творчества” Зеленского признают, что при Порохе было лучше. Рейтинг Зеленского находится в свободном падении, на который не способен подействовать даже “95 квартал”. Я призываю всех обманутых вернуться в проверенное сухое и комфортное место. И вернуть Пороха!

Поділитися:
Share
Читати далі

Росія перейшла до максимальної відкритості у відносинах з Україною

Абсолютно не ховаючись, в.о. “прем’єра” ДНР призначений громадянин росії та колишній віце-прем’єр Іркутської області – Володимир Пашков. “Іхтамнет”, “ми не впливаємо” і всі інші ігри в хованки, мабуть, закінчуються. Ну що? Там у нас як і раніше готові “домовлятися”? Ми ж для цього “просто перестали стріляти” і залишили позиції під “нібито взаємне розведення”? Що скаже з цього приводу найвпливовіший політик сучасності?

Поділитися:
Share
Читати далі

Канал 1+1 продовжує пробивати моральне дно

«Найти тональность украинского языка, чтобы зритель его воспринимал, достаточно непросто… мелодрамы на украинском языке смотрятся хуже, чем комедии…», — пояснює продюсерка серіалів та фільмів телеканалу Альона Єрємєєва. Бути причетним до структур, які укорінюють малоросійство, має бути токсичним, а дистанція до них – нормальним. Без обструкцій – ввічливий ігнор із посмішкою: “я не харчуюся на помийці”. І коли чергова Альона утне чергове “достаточно нєпросто”, вона буде чути непозбувно бентежне зітхання із нотками Глазового:
“Цим пишатися не слід,
Бо якраз така біда в моєї корови:
Має, бідна, язика і не знає мови”.  ©

Поділитися:
Share
Читати далі

До дефолту залишилося 2 місяці та 6 днів?

Коли уряд Гройсмана завершив свою роботу, він залишив Зекоманді казну, в якій на той момент було майже 130 млрд гривень. Через півроку геніального правління Зекоманди на рахунках Казначейства залишилось аж… 12 млрд грн. І як вишеньки на тортик: бюджет за січень недовиконаний на чверть. А держборг України від квітня 2019 року збільшився майже на 6 млрд доларів США. За якихось 7 місяців нова народна влада встигла набрати 6 млрд доларів боргів і при цьому ще й розікрасти державну казну.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вони не готові до повернення Криму

Інформований, досвідчений, компетентний постійний представник президента України в Автономній республіці Крим Антон Кориневич зробив заяву, що Україна не готова до повернення Криму. Ой, а як це? Чому це “Україна не готова?” Може, це нинішня “команда” не готова і не знає, що потрібно робити? Це як раз зовсім не дивно в команді чемпіонів по неготовності. І це, швидше за все, чиста правда. Але робити такі заяви – це постріл в ногу. І не “молодій команді”, а Україні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 06.02.2020 (фото, звіт ОБСЄ, мапа)

6 лютого 2020 р. збройні формування РФ 3 рази порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає. 5 лютого збройні формування РФ 13 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів один український захисник отримав бойове ураження.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко щодо питань інтеграції України з ЄС (фото, відео)

«Нині планується проведення Конференції щодо майбутнього Європи. Наполегливо раджу, щоб Україна взяла участь у ній. Критично важливо для України, щоб було передбачено фінансування України, Молдови, Грузії — країн Східного партнерства, щоб забезпечити поступову інтеграцію аж до повного членства у Європейському Союзі. Це моя принципова позиція як п’ятого президента і нашої політсили Європейська Солідарність. Думаю, вона має збігатися з позицією керівництва держави», – наголошує П’ятий Президент України.

Поділитися:
Share
Читати далі