Позбавлення ідентичності

Те, що нам у Мюнхені за присутності нашого президента намагалися нав’язати “діалог про нову ідентичність українців з урахуванням бачення сусідів”, – це ознака втрати незалежності. Якщо твою ідентичність визначає думка сусідів, ти не матимеш ідентичності. В твоєму домі ідентичність може бути одна – твоя. А всіх сусідів, які з цим не згодні, ти попереджаєш про наявність зброї в сейфі. Але ворог побачив, що Україна не готова відстоювати власну ідентичність. Ці сигнали послало саме нове керівництво України – намаганням замиритися з ворогом за будь-яку ціну.

Поділитися:
Share
Читати далі

Доведено аудитом: корупції не було

Міністр оборони Андрій Загороднюк визнав, що аудит в Міноборони не знайшов корупції в закупівлях по справі Гладковського. Тобто в тих самих закупівлях російських комплектуючих для української техніки. І ось що цікаво – рік тому про жахливу корупцію лунало з кожної праски. А нинішню заяву міністра ніхто з основних ЗМІ взагалі не помітив! Ніхто! Про вибачення мова навіть не йде. Отже, весь той скандал готувався зі смаженими фактами під вибори, і це вже доведено аудитом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 17.02.2020

17 лютого 2020 р. збройні формування РФ 7 разів порушили режим припинення вогню. 16 лютого збройні формування РФ 9 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні та вчора внаслідок ворожих обстрілів втрат серед українських захисників не було. 18 лютого роботу КПВВ «Мар’їнка» буде призупинено у зв’зку з проведенням заходів по оновленню системи електричних мереж.

Поділитися:
Share
Читати далі

Як така особа може бути Президентом України?

Якщо в тебе довго засрана голова рускім міром. Якщо ти постійно жив поряд з ним, працював на його ринок і не вірив в Україну. Якщо ти віриш, що Росія не напала, її війська не вторглися на нашу територію, не вбивали наших військових і цивільних громадян. Якщо ти віриш, що Майдан не Революція Гідності, а проплачений Держдепом державний переворот. Якщо версію влади Порошенка про напад Росії ти вважаєш профанацією для власної користі заробітку на війні та власної наживи і тільки і думаєш про мир з Росією…

Поділитися:
Share
Читати далі

Завчена неспроможність

Росія сильніша – значить, її треба задобрювати. Тим більше, якщо можна щось на цьому підзаробити. Захід має свої інтереси – значить, годі й намагатися у чомусь переконувати його лідерів. Люди хочуть всього і одразу – тож треба випрошувати аплодисменти, а не працювати на результат, змінюючи країну (не плутати із зміцненням особистої чи групової влади). Ось це і складає основи капітулянтського порядку денного, заснованого на завченій неспроможності, який веде до поразки.

Поділитися:
Share
Читати далі

Разведение у Гнутово

В настоящее время внимание “войовничої меншості” приковано к словам про возможное патрулирование с ОРДЛО украинской границы, и мало кто обращает внимание на очередной согласованный участок разведения. В 2014 году ВСУ бились за районы и магистрали, выстраивая стройную линию обороны и коммуникацию между ними, блокируя коммуникационные узлы врага, сейчас же мы их отдаем просто так. Мариупольское направление горячее. И вряд ли этот шаг приведет там к миру. Скорее, между Павлополем и Гнутовым возникнет новая зона напряжения, где начнут гибнуть ВСУ от подрывов и снайперов.

Поділитися:
Share
Читати далі

Гетьман і німці. Про що нам не розповіли?

У попередньому дописі я вже розібрав міф «гетьмана Скоропадський намагався повернути Україну в Росію» під назвою «Грамота про федерацію». Тепер розглянемо інший міф – «гетьман Скоропадський був маріонеткою німців». Як у всіх інших, у цього міфу два автори – московські більшовики і УНРівська еміграція Винниченка і Петлюри. Ті, для кого Україна гетьмана була занадто Україною, і ті, для кого вона була недостатньо Україною. Нічого не міняється.

Поділитися:
Share
Читати далі

ПРОЩАННЯ З РОСІЄЮ. Інтерв‘ю Петра Порошенка для «Газети Виборчої»

«Щоб переконати одну країну Євросоюзу подати пропозицію про послаблення антиросійських санкцій, не треба корупції. Ерозія солідарності з нашою країною стає фактом», – п’ятий Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю для «Газети Виборчої», опублікованому у варшавському часописі Gazeta Wyborcza від 15–16 лютого 2020 року.

Поділитися:
Share
Читати далі

Команда Петра Порошенка в Мюнхені 14-16 лютого 2020 р. (фото, відео)

Під час Мюнхенської безпекової конференції проведено низку зустрічей: з прем’єр-міністром Хорватії, президентом Литви, генсеком НАТО, прем’єром Канади, міністром оборони Німеччини, американськими конгресменами та політиками, міністрами закордонних справ Туреччини, Словаччини та Німеччини. Росія намагалася використати майданчик Мюнхенської конференції для наступу на Україну. Зокрема активно просувала свої «12 кроків для встановлення миру». Але команда Петра Порошенка довела, що сценарій РФ тут не пройде!

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео