Україні потрібен ПОРОХ. Все остальные ей годятся только для капитуляции

Когда тебе будут рассказывать про мир и компромисс, когда тебе будут говорить о необходимости сотрудничества с Россией, когда тебе будут нести чушь про возможные пути нахождения общего языка с Россией – помни, тебе это говорит враг Украины. Ни больше ни меньше. Враг и предатель нашей страны.

Поділитися:
Share
Читати далі

Щоб зірки файно стали…

Якщо німецький євродепутат Манфред Вебер та колишній британський прем’єр Девід Камерон обіймуть дві ключові посади у Євроатлантичних структурах, а Порошенко виграє вибори, наш шлях до цих структур може набути значного прискорення. Свою частину роботи ми зробимо, черга за нашими партнерами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Откуда столько лютой, звериной ненависти к порохоботам?!

Все эти брызжущие слюной и пеной, готовые рвать когтями и клыками, ставить к стенке и пускать кровь, как только власть сменится (к слову, не дождетесь, но я не об этом), вот они все – они с чего лютуют? У них хотя бы один порохобот бизнес отжал, собственность отнял, где-то дорогу перешёл, кусок хлеба изо рта детей выхватил?

Поділитися:
Share
Читати далі

Сколько стоит «хорошая» бюджетная медицина

В развитых странах медицинский бюджет формируется в значительной степени за счет ЕСВ. От 50 до 80%. У нас же за счет ЕСВ медицинский бюджет формируется на 0%. Поэтому когда среднестатистический гражданин говорит, что он платит за медицину из своих налогов – это немножечко неправда. Из своих прямых налогов он не платит ни копейки.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко під час участі у панельній дискусії «Безпека у Східній Європі» на безпековій конференції (відео)

«Ми повинні мати колективну відповідь на те, що треба робити з безпекою. Хочу нагадати, що атака на українські кораблі в Керченській протоці має дуже цікаве пояснення з боку Росії: вони захищають Керченський міст. Уявіть російську атаку в Балтійському морі з метою захисту «Північного потоку-2» через декілька років. Треба мати значно кращу координацію наших дій», – сказав Глава держава.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мій сигнал для вас особисто і для українців: ми з вами – Віце-президент США Майк Пенс (фото, відео)

Віце-президент США Майк Пенс запевнив у підтримці України Сполученими Штатами. «Нещодавня подія в Керченській протоці нагадує про виклики російської агресії, з якими зіштовхується Україна. Хочу запевнити вас, що США підтримують Україну. З нетерпінням чекаю вашого подальшого прогресу в економіці і сподіваюсь, що ми знайдемо додаткові шляхи зміцнення безпеки в Європі», – наголосив Віце-президент США.

Поділитися:
Share
Читати далі

Хайль Каплин

Мы зазвали в наше шоу социалиста Каплина, и я под видом дискуссии о его предвыборной программе начал зачитывать ему по списку пункты из программы НСДАП (так называемые «25 пунктов»). Забавно получилось. Надо бы и других кандидатов на звание Президента протестировать. Спорю, что свою программу из них не то чтобы писал, а читал в лучшем случае каждый третий.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мюнхенські зустрічі Президента Петра Порошенка (фото) (оновлюється)

Зокрема Президент України у Мюнхені провів переговори з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель, Президентом Чорногорії Міло Джукановичем, з Президентом Єгипту Абделем Фаттахом Ас-Сісі тощо.Також Петро Порошенко відвідав панельні дискусії світових політиків, виступ самого Порошенка на панельних дискусіях безпекового форуму заплановано на 18:30 за київським часом. 5-й канал вестиме трансляцію наживо.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 16.02.2019

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: Фейковая «охота на ведьм».

Поділитися:
Share
Читати далі

HELGI`s NEWs – 16.02.2018

Продовжує роботу Безпекова конференції у Мюнхені. Перші підсумки: Європа готує модернізацію військових потужностей, Порошенко провів предметні перемовини зі Столтенбергом, а сьогодні пообіді відбудеться його повноцінна зустріч с Майком Пенсом.

Поділитися:
Share
Читати далі

От чесно, я не люблю Порошенка

Я взагалі на пальцях однієї руки можу перерахувати людей, котрих я люблю в високому значенні цього слова. Він в той рахунок не входить. І мене наглий шлячок трафляє, як бачу в деяких персон мало не фанатичне мімімі по відношенню до нього. Ви ще його сонцеликим назвіть! І примовляйте “пройдет зима, настанет лето, спасибо партии за ето “…

Поділитися:
Share
Читати далі

Крах імперії (причини та наслідки)

Я часто повторюю, що імперії розпадаються, коли не мають куди розширюватися. Це можна пояснити тим, що імперія, говорячи мовою “історичного матеріалізму”, має базис і надбудову, заточені на експансію та поневолення інших народів. А якщо нездатність розширюватися – не причина занепаду імперії? Якщо імперія, яка занепадає, втрачає здатність розширюватися? Що причина і що наслідок? За сукупністю доказів – перша гіпотеза, але…

Поділитися:
Share
Читати далі

Санкції: перспективи, розклади

Я не є прихильником аналітики про США, яка зводиться до щоденного поливання брудом Трампа і протиставлення йому пухнастих Конгресу з Сенатом. А сприймаю американську владу у єдиному, хоч і складному, комплексі. Комплексі, який Україні треба використовувати в своїх інтересах, прораховуючи всі варіанти розвитку подій. А тепер невеличкий лікнеп про санкції.

Поділитися:
Share
Читати далі

Легше зрозуміти росіян з ватніками ніж зрадофілів

Кодекс зрадофіла заплутаніший. В ньому радість від ями на дорозі, як доказ поразки Майдану, поєднується зі святкуванням виходу в другий тур Тимошенко з Зеленським, бо так написав Шрайк. Спіймати думку неможливо. Мети ніякої. Визнання будь-якого досягнення немає. Вдячність за мирне (поки що) існування відсутня. Стійкості нуль. На хрін таке життя?!

Поділитися:
Share
Читати далі

Ранкова стрічка приємних новин. 16 лютого 2019 року

Сьогодні ви дізнаєтесь про зустріч Петра Порошенка з очільником НАТО, безвіз з Уругваєм, здобутки українських аграрників, культурологічні новини і цвітіння сакури

Поділитися:
Share
Читати далі

Народ не отличает пустой болтовни от реальных возможностей

Я хочу видеть вокруг себя ответственных и здравомыслящих сограждан, а не стадо желудков, гоняющихся за пестрыми фантиками в очередной тщетной попытке хоть что-то урвать и раз за разом попадающихся на крючок популизма.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео