Кремль настроєний не зупинятися ні перед чим

Вже зараз москва і всі промосковські сили заголосили про «неймовірну фальсифікацію виборів в Україні». Від Соловйових і Кісєльових до Януковича, Азарова, наших Гриценко-Тимошенко, всі в один голос кричать про «фальсифікації». Це однозначно свідчить про те, що перемагає кандидат, який категорично не влаштовує кремль. І зрив виборів або їх делегітимізація шляхом звинувачень в фальсифікаціях та порушеннях – остання надія кремля.

Поділитися:
Share
Читати далі

Опозиція, тобі не соромно?

Шановні, вам не соромно програвати вибори Володимиру Зеленському? Ведучому дебілкуватих шоу? Творцеві фільмів сумнівної якості? Блазню з екрана? Висуванцю олігарха Коломойського? Не самостійній фігурі, просто пішаку, чия робота – працювати президентом в адміністрації бізнесмена Коломойского?

Поділитися:
Share
Читати далі

Зеленский или Голобородько?

Самое большое заблуждение в том, что у нас ещё много времени, и мы можем позволить себе эксперименты. Нет у нас этого времени, ибо точка невозврата ещё не пройдена. А ещё нельзя ждать от человека того, что ему чуждо. Вы же не заставите летать ужа и не станете выжимать лимон, чтобы получить томатный сок? Тогда почему вы пытаетесь сделать Главнокомандующим шута?

Поділитися:
Share
Читати далі

Она и о вас забудет

В Ялтинском зоопарке умерла знаменитая Тигрюля. Зоопарк в оккупированной Ялте, балалайкам не до животных, а Юле не до Крыма и тем более не до какой-то там тигрицы, которую она когда-то поюзала в хвост и в гриву, сбагрила с рук в концлагерь и забыла.

Поділитися:
Share
Читати далі

Робоча поїздка Президента до Харківської області (фото, відео)

Під час робочої поїздки до Харківської області Президент зустрівся з керівниками промислових підприємств Харківщини, представниками енергетичної галузі, науки та освіти України, світових енергокомпаній та привітав харківський «Турбоатом» з 85-ю річницею заснування. Також Петро Порошенко відвідав реконструйовану Харківську філармонію та селище Золочів, де взяв участь у відкритті фінальної частини обласного дитячого турніру з вільної боротьби.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ранкова стрічка приємних новин. 14 лютого 2019 року

Сьогодні ви дізнаєтесь про реальні кроки нашої країни до НАТО, про підвищення боєздатності Азовського флоту, про цікаві технологічні проекти, що розвиватимуть в Україні, про величезні інвестиції в нашу економіку, досягнення українських аграріїв та видатні здобутки наших красунь-легкоатлеток.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео