Президент взяв участь у Щорічному прийнятті компаній-членів Американської торговельної палати в Україні (відео)

«Найголовніше – наше економічне партнерство з Європейським Союзом та Сполученими Штатами Америки ми розглядаємо як співпрацю в одному з дуже важливих вимірів єдиного та цілісного євроатлантичного простору. Україна є його невід’ємною частиною, цього євроатлантичного простору. І ми прагнемо водночас і в Євросоюз, і в НАТО, бо це є наша спільна цивілізація», – підсумував Глава держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вісім питань до захисничків Аласанії

Зурабу Аласанія таки вдалося неможливе – зробити «UA:Суспільне» навіть гіршим за «UA:Перший». Але Бог з ним, з контентом каналу. Бог з ним, з тим, що «UA:Перший» якось показав мапу України без Криму. Бог з ним, що після вибухів в Ічні в ефір не пустили речника ЗСУ. Не показували Генасамблею ООН, не показували Хресну ходу – Бог з ним, можливо, я чогось не доклепую у свободі слова. Я про інше у захисничків звільненого Аласанії запитати хочу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 04.02.2019

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах.

Поділитися:
Share
Читати далі

Тактика підтримки кремлівського кандидатника

Порошенко за час президентства зробив реальні, справді фундаментальні справи для незалежності та європейського розвитку України. Ці справи для нього – найкращий передвиборчий піар. Кремлівським кандидатам показати нічого. Тобто якщо грати в цю гру по правилах «хто більше реальних справ зробив для незалежності України», рахунок матчу «Порошенко – весь віварій кандидозу» очевидно розгромний. Саме тому кремлю потрібно підмінити правила гри.

Поділитися:
Share
Читати далі

До ЄРДР внесені відомості про вчинення Медведчуком В.В. кримінальних правопорушень

Глава проросійської організації «Український вибір – право народу» і глава політради партії «Опозиційна платформа – за життя» Віктор Медведчук 29 січня 2019 року заявив про необхідність утворення так названого «автономного регіону Донбас» з утворенням власного парламенту та уряду, а також про закріплення такого статусу в Конституції України. Його план–концепція передбачає утворення на Донбасі автономного регіону «Донбас» у складі України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чому Юлія Володимирівна така “вумна”

Нардеп Тимошенко, яка згідно декларації бідна як церковна миша, але веде кампанію на сотні мільйонів, звинувачує Порошенка, статки якого під рентгеном, в “незаконному збагаченні”. Мабуть, створює димову завісу перед інформацією від відомого українсько-американського письменника Паоло Лазарельо.

Поділитися:
Share
Читати далі

Воскресшая армия, которой не должно было существовать

Может, так бы и остались на страницах книг понятия фронт, рокада, бомбоубежище, обстрел, если бы те, у кого были все возможности и полномочия, думали головой, а не своими карманами. Прямо или косвенно помогали в осуществлении планов Кремля тихой сапой, но полностью, уничтожить Вооружённые Силы Украины. Собственно результаты этой работы мы все прекрасно увидели весной 2014 года…

Поділитися:
Share
Читати далі

Щодо фактів розкрадання в ЗСУ та підриву обороноздатності держави у період 2004-2017 р.р. (відео, інфографіка)

Доповідь ТСК про розслідування справи про роззброєння ЗСУ є як мінімум моральним вироком усім причетним до беззахисності України в 2014 р. Підозри вже оголошені екс-Міністрам Єжелю, Лєбєдєву, Саломатіну. Саме Міністри оборони ініцюювали переведення танків, літаків, БМП, гармат в так зване надлишкове майно. Яке потім, після рішення КМУ, реалізовували по залишковим цінам в 10-20 разів меншим, ніж ринкова вартість.

Поділитися:
Share
Читати далі

Соціологи чи букмекери?

Єдиним способом спрогнозувати результати виборів, якщо ви не професійний, реальний соціолог (а не ці некваліфіковані художники) – це аналізувати реальність. Аналізуйте результати виборів, аналізуйте вибір свого оточення, аналізуйте динаміку соцмереж.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV 04.02.2019 р. (фото, відео)

«Нам потрібен мир, холодний, але мир. Мир на українських умовах, коли російські війська мають піти з нашої землі, коли Україна зможе реалізувати прагнення українського народу на членство в ЄС та НАТО, і Україну в цьому прагненні підтримує весь світ. Мир на українських умовах з урахуванням українських національних інтересів, включно з інтересами національної безпеки, точно буде. З нами правда, з нами весь світ і з нами Господь», – наголосив Президент.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Если ктo-нибудь oбещаeт вас убить – поверьте им»

Журналисты и топ-блогеры имеют очень мощное оружие в своих руках. Нельзя относиться к этому легкомысленно. Посты ненависти и призывы к насилию – страшная штука. Если вы считаете, что среди вашей аудитории нет психа, который послушает вас и пойдет пускать газ, вы глубоко ошибаетесь. Псих есть и, может быть, уже сейчас он собирает свою бомбу.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share