Суровый российский инвестклимат

В РФ 15 февраля арестован американский инвестор и глава инвест-фонда Baring Vostok Майкл Калви. Кроме того арестовано руководство фонда. Совокупный объем инвестиций фонда оценивается в три лярда баксов. Руководство фонда в нормальных отношениях с какой-то из башен Кремля, но прилетело от другой.

Поділитися:
Share
Читати далі

З крокодилом не домовляються

Росіяни скоро вже п’ять років як привозять до нас на окуповані “кускі зємлі” тренуватися своїх артилеристів, а більшість наших втрат через “роботу” російських снайперів. Нагадую, всі (всі без винятку) “політики”, які вішають на борди слово “мір” і розповідають, що знають “как остановіть войну”, брудно брешуть – “доґоворіться” з крокодилом неможливо, навіть якщо ти “сільно устал от войни”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Офшорна батьківщина

Свого часу преса усмак пореготала з заяви Антоніни Ульяхіної, рідної тітоньки Юлії Володимирівни, про те, що «вся сім’я скидається для Юлії Тимошенко грішми». А даремно сміялися. Детальне ознайомлення з діяльністю родини Тимошенків призводить до несподіваного висновку, вся їхня родина – неймовірно успішні підприємці.

Поділитися:
Share
Читати далі

Письмо мальчику Вове, рвущемуся к булаве

Ты, мальчик, собрался стать Президентом той самой «актрисы»? Да не вопрос. Конституция позволяет, а некая часть общества до одури влюблена в Голобородько. Иди, Володенька. Вот только каждую секунду, всю свою оставшуюся жизнь ты будешь слышать за своей спиной тысячи голосов. Громких, тихих, на русском, суржике та виключно українською. Матов. Это те, Вова, которых пополам сломали эбонитовые палочки. И те, кто дрался с ордой, пока ты шутил, шутил, шутил. Купаясь в лучах славы и водопаде российских денег…

Поділитися:
Share
Читати далі

Зеленського підтримали зеки-кати з «Торнадо»

Після гучної підтримки кандидата #ЗЕ з боку російських пропагандонів та фейкових британських газет, що насправді належать ФСБ, на димлячий канабісом потяг ЗЕкоманди коміка вирішили застрибнути справжні зеки – бандити з батальйону «Торнадо».

Поділитися:
Share
Читати далі

Марсельеза украинских ультрас

Никогда не смотрите свысока на окружающих вас людей. Возможно, среди них есть потенциальные «гении одной ночи», которые однажды сделают то, что войдет в мировую историю. Как Руже де Лиль с «Марсельезой». Как ультрас команд «Металлист» и «Шахтер» с «путин х*ло».

Поділитися:
Share
Читати далі

Виступ Президента у Верховній Раді у зв’язку з 5-ю річницею з початку агресії РФ проти України (фото, відео)

«Не вчіть українців, як бути Європою. Вчіться від них, що таке Європа. Тільки той, хто солідарний з Україною, має право називатися європейцем. З такими словами я звернувся до лідерів ЄС», – наголосив у своєму виступі Президент Європейської Ради Дональд Туск.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент підписав зміни до Конституції щодо стратегічного курсу України на набуття членства в ЄС та НАТО (відео)

«Сьогодні ми не збираємося озиратися на Росію. Ми не будемо питати дозволу в Путіна куди нам рухатися далі. Ми йдемо своїм шляхом. Ми самі приймаємо рішення, як забезпечити власну безпеку, суверенітет і територіальну цілісність», – заявив Глава держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент підписав звернення до Генсека ООН щодо сприяння у звільненні українських моряків (фото, відео)

«Я вам обіцяю, що завтра під час виступу і під час зустрічі з Генеральним Секретарем ООН я передам ці підписні листи і запропоную конкретні кроки, які ми чекаємо від Організації Об’єднаних Націй і Генерального Секретаря ООН для того, що повернути наших хлопців і дівчат додому. Для нас принципово важливо, щоб вони вийшли з в’язниць», – наголосив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України разом із Президентом Європейської Ради вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (фото)

Глава держави і Президент Європейської Ради пройшли до Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні та встановили лампадки біля пам’ятної стели з іменами загиблих.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ранкова стрічка приємних новин. 19 лютого 2019 року

Як на мене, то до категорії приємних новин обов’язково слід віднести відкладення випуску російського літака через санкції США, пошкодження «славетних» С-400 внаслідок шторму та європейське визнання чеснот Тимошенчихи — новий титул «баронеса брехні» їй дуже личить.

Поділитися:
Share
Читати далі

В феврале 2015 Порошенко переиграл Путина (відео)

Именно в те дни Порошенко сумел показать Западу истинное лицо кремлевского карлика. Порошенко просто перетянул посредников в ходе переговоров на сторону Украины. Но это все было бы невозможно, если бы украинская Армия не продемонстрировала стойкость в Дебальцево. Переговоры невозможны, когда одна из сторон разгромлена. И армия не подвела. Армия дала своему Главнокомандующему время, настучала врагу, а когда он добился подписей, быстро отступила на тыловые позиции. Порошенко провел нас по лезвию ножа и победил.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео