Розслаблятися не можна

З одного боку, добре, що на РФ відкрито підтримують в Україні явні антидержавницькі сили та, не приховуючись, роблять ставку на проросійські “нові” та “старі” “ліца” з гнучкими хребтами. Але з іншого, недавня історія демонструє, що навіть така прямолінійна тактика у нашому випадку може мати успіх. Наприклад, хіба не очевидною була травля Президента Ющенка в медійній сфері та штучне нав’язування йому образа недотепи та “пасічника”?

Поділитися:
Share
Читати далі

«Ніколи українці так погано не жили, як зараз…»

Мы растем. Мы, на самом деле, живем куда лучше, чем 5/10/15/20 лет назад. Да, конкретно с 2014-го по, пожалуй, 2017-й было тяжело. Но время не течет вспять, доллар никогда не будет по 8, помолодеть тоже ни у кого не выйдет. Зато можно трезво оценить ситуацию, и не выдумывать проблемы, которых нет. Это не сложно. Достаточно сравнивать “было”-“стало”, и вектор движения будет вполне очевиден.

Поділитися:
Share
Читати далі

Прагматичный, расчётливый шаг страны, ставшей реалистом

Сегодня мы закрепили в Конституции стремление присоединиться к НАТО и ЕС. И это не про то, что завтра доллар станет по 8 или 3.62, и не про то, что в понедельник с утра нас примут в ЕС, и не про то, что газ будут раздавать бесплатно. Это про то, что мы определились со своим местом в мире. Который стал маленьким. Компактным. Плотно опутанным миллионом незримых связей.

Поділитися:
Share
Читати далі

Верховна Рада: курс на ЄС і НАТО віднині закріплено в Конституції!

334 голосами “за” прийнято в цілому законопроект “Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)”. Списки тих, хто голосував “проти”, не голосував або був відсутній.

Поділитися:
Share
Читати далі

Виступ Президента у ВРУ щодо закріплення в Конституції стратегічного курсу держави в ЄС і НАТО (фото, відео)

«Впевнений в тому, що ми продовжимо спільні зусилля по реформуванню України. Впевнений в тому, що завдання членства в Європейському Союзі і НАТО є абсолютно реальними. Так само, як ми продемонстрували досягнення інших цілей, в які мало хто вірив, так само нашими спільними зусиллями Україна забезпечить членство в НАТО, членство в ЄС. Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО! Слава Україні!», – Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ранкова стрічка приємних новин. 7 лютого 2019 року

Світовий банк зафіксував суттєві досягнення України у впровадженні реформ. Ми остаточно розриваємо останні зв’язки з так званим СНД, Туреччина заблокувала в Босфорі майже 60 російських танкерів, у наших оборонних підприємств з’явилися державні контракти, Кіровоградська область стане Кропивницькою, а український цукор настільки сподобався Європі, що Україна за місяць вичерпала свої «цукрові» квоти на 2019 рік

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент прийняв єпископів Української православної церкви в США

«Це є неймовірна і найважливіша подія в історії української нації. Здавалося, що це було неможливим. Ви говорили як величний лідер нації і увійшли в історію людства, як людина, яка принесла Україні Томос. Ми чекали на таке лідерство дуже багато років, набагато більше ніж Ви», – додав Митрополит Антоній, говорячи про роль Президента в отриманні незалежності української православної церкви.

Поділитися:
Share
Читати далі

Слідчі ДБР розслідують факт викрадення військового майна на суму понад 4,5 мільйони гривень

У листопаді 2018 року з однієї з військових частин на Львівщині невідомі особи викрали 7 тепловізійних прицілів марки ARCHER та 8 приладів нічного бачення. Оптичні прилади були виділені Україні урядом США в рамках програми міжнародної технічної допомоги. На даний час слідчими територіального управління ДБР у місті Львові, проводиться комплекс слідчих дій з розшуку та повернення викраденого військового майна.

Поділитися:
Share
Читати далі

Робочий візит Марини Порошенко до Дніпропетровської області (фото)

У ході візиту на Дніпропетровщину Марина Порошенко зустрілася з педагогічними працівниками та вихованцями Інклюзивно-ресурсного центру в Магдалинівській опорній школі, оглянула хід будівництва Малого групового будинку в смт. Петриківка та зустрілася з вихованкою Дніпропетровського навчально-реабілітаційного центру №10 Марією Леванович, яка має порушення слуху.

Поділитися:
Share
Читати далі

Результати роботи органів прокуратури 29.01 – 05.02.2019 (брифінг, відео)

22 факти отримання неправомірної вигоди зафіксовано минулого тижня органами прокуратури разом з іншими правоохоронцями. Розмір хабарів коливався від 4 тис грн до 32,5 тис дол США. Всього за січень та кілька днів лютого цього року прокуратурою задокументовано 908 фактів вимагання хабарів та інших корупційних злочинів. 306 обвинувальних актів вже передано до суду для розгляду по суті.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share