Полк «Азов» вернулся на передовую

За этим стоит огромное желание людей воевать. За этим стоит доверие. За этим стоит невидимая работа десятков людей для того, чтобы военно-политическое руководство страны не воспринимало Азов как ЧВК или личную гвардию Авакова. Было сделано очень много для того, чтобы полку Азов доверили линию фронта. Кто бы что не говорил, это прежде всего доверие к людям, которые хотят с оружием в руках защищать Украину. К служащим НГУ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Готовясь к возвращению оккупированных территорий

И вот уже тризуб, пусть даже чуть криво, но стоит в Севастополе на здании облрады. В украинское социально-культурное пространство одномоментно возвращаются миллионы травмированных оккупацией граждан. Подросшие поколения детей, постаревшие поколения среднего возраста. Со своей сломленной психикой, со своим искаженным мировоззрением, с промытыми агрессивной пропагандой мозгами. Скажите, мы будем готовы им всем помочь?

Поділитися:
Share
Читати далі

Начавшееся с Богуна Богуном не закончится

Суворова и прочих потемкиных выкинут со всей Украины. На чем и закончится история ментальных меток оккупанта на нашей земле. Украине абсолютно не нужны российские полководцы. У нас полководцы свои, и подвиги у них настоящие. Сказочные герои чужого народа нашему народу попросту не нужны.

Поділитися:
Share
Читати далі

Свобода слова для избранных

Нынче журналисты (если их так можно называть) что на Западе, что у нас начинают вводить самоцензуру. Они тупо не хотят что-то рассказывать и не рассказывают, заодно изобличая любые оплошности властей. В итоге получается ситуация, когда объективную информацию взять тупо неоткуда: доверие к официальным каналам подорвано, а неофициальные заняты 3,14ежом ради рейтинга.

Поділитися:
Share
Читати далі

Відчуйте себе на місці Павла Гриба

Росії від нас треба лише одного, щоб ми повернулися в її систему цінностей, впливів і координат. Щоб у нас було так само, як у них. Просто раджу всім апологетам бойків, вілкулів, тимошенчих, зеленських та їм подібним спробувати відчути себе на місці Павла Гриба. Бо ці “курси й шляхи миру” без перемоги й гідності ведуть саме до таких наслідків для простої звичайнісінької людини.

Поділитися:
Share
Читати далі

Той, кого ненавидить ворог – мій кандидат

Муженко, не називаючи прізвища: “Навесні ми будемо обирати не лише Президента, який поведе країну в ЄС та НАТО, а, насамперед, Верховного Головнокомандувача який захищатиме її в найближчі 5 років…”
Бутусов: “ААААААААААА!!! попался!!! Муженко АГІТУЄ за Порошенка!!!!”

Поділитися:
Share
Читати далі

Ну, це ж Гнап!

Скандальний журналіст-розслідник Дмитро Гнап подав документи на реєстрацію в кандидати у Президенти. Зі скандалом. Я не вірю у те, що Гнап – непрофесійний дурень, який влазить в скандали через власну недолугість. Навпаки. Це дуже розумна, хитра і цинічна людина. Скандали для нього були не наслідком, а метою, інструментом тиску на владу і на певні установи.

Поділитися:
Share
Читати далі

Населення vs Нація

Головна зброя росії у всі віки – це не армія і танки. Це відсікання в стані ворога нації від населення. Кожна зграя – вовків чи левів – ділиться на альфа-самця, альфа-самку, іноді ще бета-особин і велику групу рядових. Коли приходить інший лев, він вбиває чи виганяє вожака, і весь прайд вже належить йому. Ось саме це у всі віки робить росія. Розколює, а не бореться з усією зграєю. Знищує вплив лідерів нації на населення.

Поділитися:
Share
Читати далі

Давайте представим переговоры тет-а-тет Путина и Зе

Зеленский – и товар, и продавец. Давно. И вот эта привычка продавать свои услуги большим дядям станет нашей проблемой. Пусть даже не Зеленского президента, а “всего лишь” главы фракции в Раде. Это будет хуже Ляшко. У того хоть понимание есть, когда нельзя продаться из-за риска разглашения, а у Зеленского даже и этого нет: ну пригласили бандосы, а что такого-то?

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент прийняв делегацію Вселенського патріархату (фото)

Митрополит Еммануїл зазначив, що в складі делегації присутній ігумен афонського монастиря Ксенофонт Алексій. Саме в цьому монастирі був написаний текст Томосу про автокефалію Православної Церкви України. Він висловив сподівання, що Глава Української держави матиме можливість відвідати Афон та цей монастир, де був написаний історичний для української церкви документ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Думки про Народний Фронт у контексті його останнього з’їзду (відео)

Схоже, українська політична еліта демонструє певний еволюційний прогрес та вміння йти шляхом домовленостей та компромісів. Хороша ознака, ознака дорослішання. В якомусь сенсі це успішно складений тест на готовність до дійсної державності. Лишилось дочекатись, як складе цей тест український народ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ранкова стрічка приємних новин. 4 лютого 2019 року

Поки Надія Савченко попросила ЦВК зареєструвати її кандидатом у президенти без грошей, а в інституті, який проектував Керченський міст, обвалилась чималенька конструкція, в Україні відбулись по-справжньому видатні події. У Софійському соборі пройшла інтронізація глави Православної церкви України, а дядько Петро подав документи до ЦВК.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео