Історія про принципи «антикорупціонерів» і професійність «розслідувачів»

А потім ці люди розказують про “економіку в тіні”. А потім ці люди розказують про “боротьбу з корупцією”. А потім ці люди, які не володіють знаннями рівня випускного курсу бухгалтерського технікуму, “досліджують” “документи” і розказують нам про боротьбу з корупційов. Але головне, що на 4-му році такого існування вони зливають принципи своїх фінансових взаємовідносин без будь-якої задньої думки про те, що це не нормально.

Поділитися:
Share
Читати далі

Наклепи Московської церкви та їх спростування

Православна Церква України (ПЦУ) – це єдина по-справжньому канонічна православна Церква в Україні. Всі інші або єретики як Московський Патріархат (себе вони називають УПЦ), або звичайні схизматики. Кожного дня Московська Церква та її частина в Україні («УПЦ») вигадують усе нові й нові звинувачення проти Православної Церкви України. Але серед цих звинувачень немає жодного правдивого аргументу. Ми спробували зібрати ці наклепи та спростувати їх.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко взяв участь у 20-й ювілейній церемонії «Всеукраїнський рейтинг «Книжка року» (фото, відео)

«Ми будували не лише армію, а ще й зміцнювали нашу національну ідентичність. А боротьба народу за свободу, неначе муза, надихала наших митців. Книги та ідеї часом здатні долати найлютішого агресора. І діють не менш ефективно, ніж зброя в руках воїна», – сказав Президент.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обращение к Зе-электорату

Всякий раз, когда маленький лысый гениталий из хронически полувстатой с колен страны Дендрофекалии вынимает из кармана свой говорящий Овощ, это всегда означает одно. Гениталию надо что-то важное сказать украинцам вотпрямщас.
Сам он говорить с нами пока не может, мы ж ещё не Юго-Западный Федеральный Округ РФ, поэтому кукла-чревовещатель периодически всплывает на медийную гладь и, поблёскивая глянцевой коричневой поверхностью, рассказывает нам важное.

Поділитися:
Share
Читати далі

31 березня я піду і проголосую за Порошенка

Не тому що я – видуманий сраними журналістами порохобот, не тому, що мені за це щось обломиться, не тому, що я “біля кормушки”. Я не ставлю ніяких рамочок, не пишу ніяких закликів, навіть нікого не агітую. Усі дорослі люди, усі впевнені в своїх розумових здібностях, усім робити свій вибір і за нього відповідати перед собою та своїми дітьми… Бо хочу в НАТО, а не на коліна і “мір любой ценой”. Бо хочу країну, а не придаток.

Поділитися:
Share
Читати далі

О судьях, которым пора не в суд, а под суд

По моему глубокому убеждению, судья Брынцев Алексей Васильевич – черт. По моему мнению, пускать это чудо в Верховный Суд нельзя. Потому что он уже в Харькове подарил Фирташу 280 лямов, с перспективой подарка еще в размере 3-5 лярдов, а в масштабах Верховного может подарить 26 миллиардов гривен, однотипными раковыми решениями. И это, как вы понимаете, в итоге, все станет практикой и будет работать КАЖДЫЙ ГОД.

Поділитися:
Share
Читати далі

Громадяни України та Грузії з 1 березня зможуть відвідувати обидві країни за ID-картками

Відповідно до угоди, громадяни України і Грузії можуть перебувати на території держави іншої сторони без віз протягом 90 днів (щороку) на підставі внутрішніх паспортів у формі картки (ID), яка містить безконтактний електронний носій.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зачєм ви ето дєлаєтє, Альона?

Власник так званої “Української Правди” Притула б’ється в коментах з питанням оприлюднення інформації про прихований кеш “розслідувача” Ґнапа – “зачєм ви ето дєлаєтє, зачєм?”. Це говорить плекана роками кастова зверхність “бєлой кості”, яка вирішує, про що мають знати простолюдини, а що можна від них приховувати або перекручувати.

Поділитися:
Share
Читати далі

Грицак: «Брехня на крові, жадібності та страху – справжнє обличчя російських спецслужб» (фото)

Служба безпеки України оприлюднює чергові докази приховування владою РФ фактів масових втрат російських найманців позаштатного підрозділу ГУ ГШ ЗС РФ під назвою ПВК «Вагнер» на території інших країн.

Поділитися:
Share
Читати далі

Настоящий полковник, отставший от армии

Странно, конечно, но армия как-то выстояла без этого пустозвона. Более-менее стала похожа на армию. До идеала еще далеко, да и не существует идеальной армии. Но то обеспечение, вернее, полное его отсутствие весной 2014 года, вспоминают как страшный сон те, кому есть что вспоминать. Армия, матюкаясь и спотыкаясь, всё же идёт вперёд.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вибори ненависті

По суті, робити зараз вибір Президента України просто, як ніколи до цього. З одної сторони, П. Порошенко зі списком зробленого та планом конкретних справ, які планує зробити. А з другої, шобло “кандидатів”, які сподіваються використати ресурс ненависті до ПП, який довго та ретельно медіа-ресурси, вороги, зраднюки та агентура, всі разом нагнітали в країні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Армію простіше вимазати в бруді та не помічати

10 гірсько-штурмова бригада за п’ять днів знищила чотири одиниці техніки російсько-окупаційних військ. Чотири постріли, чотири ракети – чотири влучення. Українським комплексом “Стугна” (хоча “вони” стверджували, що це Джавелін). Це знакова подія, предмет гордості та уваги, правда? Тільки де реакція? Захоплення, гордість, хоча б схвалення? Де ці сотні постів у соціальних мережах? Лайки, поширення? Де “шквал” у ЗМІ?

Поділитися:
Share
Читати далі

Ранкова стрічка приємних новин. 8 лютого 2019 року

«Антонов» отримав суттєву державну підтримку, американські бізнесмени констатують високий інтерес західних інвесторів до українських ринків, банківська система отримала рекордний прибуток, Україна отримує фінансування від різних держав світу, нарешті оштрафовано скандальний NewsOne, Prozorro встановлює рекорди заощадження коштів, а українські спортсмени долають нові вершини світового спорту

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео