Системный ремонт нашей армии (фото)

Мы везде системно занимаемся именно тыловым обеспечением военных, их бытом, питанием, уютом. Такая у нас специализация. Десятки столовых сейчас ремонтируются по всей стране. Полторы сотни общежитий сейчас строятся по всей стране. Мы начали системную работу. И мы системно отремонтируем нашу армию.

Поділитися:
Share
Читати далі

Еволюція зрадофілів

5 років їх лякали, що Порошенко узурповує владу, а отримали в рейтингу Юльку з її конституцією на рєхверендуме. 5 років їм впарювали фуфло про потрібність нових облич, бо олігархічне середовище, а отримали нове обличчя Зєлю з рукою Коломойського в сраці. 5 років їм, випучивши очі, розповідали про “зливи патріотів у котлах”, а отримали Грицька з відміною резервів під час війни – хай патріоти згорять без підмоги!

Поділитися:
Share
Читати далі

Я свій вибір зробив

Для військового слово “позиція” має особливе значення. Від її якості та підготування залежить все. І по-перше, власне виживання та виживання тих, хто з тобою. Тому я визначаю свою позицію. Добре підготовлену до будь-якого бою. Отже, я був на форумі Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент нагородив військових, які захищають суверенітет України на Донбасі

Президент Петро Порошенко підписав Указ про відзначення державними нагородами 88 військових. Серед нагороджених 67 військовослужбовців, що отримали поранення, посмертно нагороджено 21 військовослужбовця. Захисники відзначені за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності під час виконання завдань в операції Об’єднаних сил в Донецькій і Луганські областях.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мордор нас в покое не оставит никогда

В ближайшие лет 100 точно не оставит. Нет ни единого сценария, в котором мы построим богатую страну, а они просто утрутся, скажут “ах так! ну, тогда мы уходим!” и займутся грабежом других своих соседей. Есть только два выхода из ситуации: капитуляция и военно-экономическая победа.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мой народ, не обмани меня!

Мой народ! У меня к тебе вопрос! Скажи, пожалуйста, а когда я и многие другие давали присягу тебе, присягнули защищать и оберегать тебя, чтобы ужасы войны ты видел только по телевизору. Я и многие другие обманули тебя? А, мой народ? Так вот… мой народ… Не обмани меня! Сделай так, чтобы это все было не зря. Сделай так, чтобы присяга моя была справедливой! Сделай так, чтобы не напрасно…

Поділитися:
Share
Читати далі

Социологи, у вас вообще совесть есть?!

Нам тут социологии новой подвезли. Центр «Социс» выкатил новое социологическое исследование, уверяет что 11 тысяч человек, ошибка в пределах 0.9%. Что ж, давайте поговорим о нескольких маленьких нюансах, на которые, возможно, не обратят внимания другие блогеры, обсуждающие рейтинги и социологию.

Поділитися:
Share
Читати далі

Яким буде наше спільне Завтра…

Невже хтось собі думає, що ми проковтнемо політичних блазнів, котрих нам нав’язують на роль Верховного Головнокомандувача? Якщо хтось з вас забув ціну миру у вашому домі, то ветерани війни з Росією завжди будуть це пам’ятати та ніколи не зрадять пам’яті своїх побратимів. Вам так потрібна політична мильна опера, за якою зручно спостерігати з дивана?! Попереду парламентські вибори. Бавтесь до всірачки, якщо ще не награлись…

Поділитися:
Share
Читати далі

Ранкова стрічка приємних новин. 1 лютого 2019 року

Сьогодні напрочуд багато новин: прибутки Нацбанку, заборона путлєровських каналів у Латвії, передання до Міжнародного суду доказів про злочини Мокшандії у Криму, культурні новини і рекордний врожай грибів в Україні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вона відмінить демократію

Президент – гарант Конституції, кажете? В устах Юлії Тимошенко цей постулат наразі звучить так: «Конституція – це я». Аби таке реалізувати, демократію в Україні треба знищити.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share