Зради і перемоги тижня. 8 – 14 лютого 2019 р.

Щоразу по п’ятницях – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 8 – 14 лютого 2019 р. ЗРАДА У Білій Церкві на Київщині під

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 25 січня – 7 лютого 2019 р.

Щоразу по п’ятницях – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 25 січня – 7 лютого 2019 р. ЗРАДА На Дніпровському коксохімічному заводі в

Поділитися:
Share
Читати далі

Пакет «Азовських санкцій» обговорено і затверджено – Глава держави (відео)

«По санкціям сьогодні ми скоординували наші зусилля. Сьогодні в цілому обговорений і затверджений пакет санкцій, так званий «Азовський пакет» – це саме те, що я вам обіцяв у грудні, коли ми змушені були як реакція закликати щодо світової солідарності. Сьогодні проект по санкціям складає 124 сторінки і це буде підвищена ціна, яку Росія має і мусить заплатити за акт агресії проти України», – наголосив Президент.

Поділитися:
Share
Читати далі

Антикорупціонери проти Тимошенко

Чому б ЦПК не піти саме законним шляхом, а не гратися в якісь незрозумілі, але цілковито неправові інтрижки? Ще раз скажу – не знаю. Може через те, що в деяких людей в душах усе так поперекручувано, що прямою й законною дорогою вони вже не можуть ходити?

Поділитися:
Share
Читати далі

Як мене вже дістав цей совок!

Пора би вже на 28 році Незалежності усвідомити, що держава не може прямо впливати на зарплати громадян в умовах ринкової економіки. Тим більше це не може робити Президент в умовах парламентсько-президентської республіки. Власне, це ще один момент чим якісно відрізняється Порошенко від кандидатів, які обіцяють комунізм, але з зарплатою в доларах. Правда, вони не кажуть в яких доларах. А може це зімбабвійські долари?

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО (фото)

Окремо обговорено шляхи посилення співпраці України з Альянсом у відповідь на існуючі загрози в акваторії Чорного та Азовського морів, зокрема з метою зміцнення потенціалу українських ВМС. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг проінформував про результати зустрічі з Міністром закордонних справ РФ, на якій він зокрема закликав Росію звільнити українських моряків.

Поділитися:
Share
Читати далі

Погані новини для тих, хто сподівається “договоріться” з росіянами

На щастя, Президент Порошенко раніше за багатьох зробив правильні висновки з подій 2014 року, сконцентрувавшись не на спробах знайти “компроміс” і “домовитись” з геополітичним хижаком, а зробив ставку на інституціональну багаторівневу інтеграцію України з цивілізованим світом, що дало можливість зробити ривок “геть від Москви”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України зустрівся з Головою Комітету Сенату США із закордонних відносин (фото)

Петро Порошенко наголосив, що настав час для запровадження «азовського пакету санкцій» проти Росії як сигналу про те, що відсутність змін у поведінці Москви буде і надалі збільшувати ціну за агресію. У цьому контексті було відзначено важливість двопартійної законодавчої ініціативи сенаторів щодо захисту американської безпеки від агресії Кремля з метою посилення санкційного тиску на Росію.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України зустрівся з Керівником Робочої групи з питань переговорів з Великою Британією

Співрозмовники обговорили стан розвитку співпраці Україна – Європейський Союз, зокрема в контексті виходу Великої Британії з ЄС. Глава Української держави наголосив, що і ЄС і Великобританія є надійними партнерами України і співробітництво між сторонами буде продовжуватись та розвиватись на взаємовигідних умовах.

Поділитися:
Share
Читати далі

50 відтінків сєпара – джерела виховання головного медіа-кілера імперії Коломойського

Про батька Олександра дещо відомо. Дубинський Анатолій Йосипович щасливо мешкає з дружиною в окупованому Донецьку. Люто ненавидить все українське, проте підтримує «руський мір» і особисто Володимира Путіна.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ранкова стрічка приємних новин. 15 лютого 2019 року

У сьогоднішніх новинах я пропоную вам зворушливе відео привітань від наших захисників своїм коханим, надпотужну військово-політичну підтримку України з боку світової спільноти, відкриття справи щодо відмивання грошей «Батьківщиною» і позиціонування херсонських кавунів як бренду з особливим статусом.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео