Один день с Президентом по очень секретному маршруту

— Сегодня выбирать никого не будем. Мы пошлём лучшего из нас. Он определится сам в ходе испытаний. — И Главный зловеще ухмыльнулся. — Бег по пересечённой местности, 500 метров. Подтягивания. Прыжки со стула в высоту и длину. Подъём из-за фейсбука с переворотом. Подъём на пятый этаж без лифта. Спортивное ориентирование на месте в поисках фургона с пресс-службой. В общем, я подготовил программу испытаний.

Поділитися:
Share
Читати далі

Попереджено масштабну кібератаку на комп’ютерне обладнання, що забезпечує роботу офіційного Інтернет-сайту ЦВК

Атаку було проведено за технологією «http flood», через генерацію постійних запитів, які ускладнювали роботу інформаційної системи та блокували можливість доступу звичайних користувачів. Для проведення кібератаки зловмисники використовували розгалужену мережу сайтів на базі неоновленої версії системи «WordPress», що дозволило хакерам без відома власників використати їх для генерації об’ємних запитів.

Поділитися:
Share
Читати далі

Юрій Луценко прокоментував інформацію щодо можливих зловживань в оборонній сфері (відео)

Говорячи про нестачу в армії певних вузлів та агрегатів, яка виникла внаслідок бездумного розпродажу військової техніки до 2014 року, Юрій Луценко наголосив, що неприйнятною і аморальною є груба нажива на бізнесі з поставки такої продукції. «Армія потребує техніки. Але ніхто в нашому суспільстві не розуміє, чому окремі ділки вважають за можливе на цьому заробляти мільйони і мільйони державних коштів. Закон має бути один для всіх, і в цьому випадку також», – зазначив він.

Поділитися:
Share
Читати далі

Робоча поїздка Президента до Запорізької області (фото, відео)

Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент Петро Порошенко взяв участь у запуску перших вітрових турбін Приморської вітроелектростанції, на якій вперше в Україні буде використана інноваційна технологія «цифрова підстанція», прийняв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Запорізької області та поспілкувався з мешканцями Запоріжжя.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вибори – це питання самоповаги

В будь-якій країні є проблеми та негаразди. З проблемами потрібно боротись. Але для того, щоб з ними боротись, потрібно мати на що опертись. Мати фундамент. І цей фундамент – незалежність, суверенітет країни. Ви хочете одразу гарний палац? Процвітання? А так не буває. Палаци не будують на піску. Спершу фундамент: справжній суверенітет та справжня незалежність держави. Саме це зараз робить Порошенко – закладає фундамент.

Поділитися:
Share
Читати далі

В Индии очередное сезонное обострение

Индия – третья экономика мира по объему ВВП, траты на оборону в десятке (46 млрд долларов), 12 лет делают национальный самолет 4 поколения. Прямо хоть на хлеб намазывай для наших стратегов из Фейсбука. Смотри, ядерное оружие не помогает решить конфликты малой интенсивности. Смотри, третья экономика мира по объему ВВП не может в ВПК уже поколение жизни. Смотри, а не рассказывай, как АТО закончить за две недели.

Поділитися:
Share
Читати далі

Хто не переживе 5 майбутніх років України з Порошенко

Всі “українські” політсили”, які зараз в унісон виють разом з кремлем проти Порошенка, взагалі-то можна зрозуміти: наступних 5 років України на чолі з Порошенко не переживе не тільки росія з путіним. Відчуття близької загибелі і зникнення об’єднує всю цю срань в спільному пориві, злобі, ненависті та агресії проти єдиного українського кандидата в Президенти України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Украинский «активизм» выскочил на международную арену

Мудрое решение попиариться на смерти Гандзюк перед американским эсминцем, где должна была пройти встреча с родителями пленных моряков. С файерами, все как положено. Американцы объявили ЧП, и встречу из-за этого отменили. И да, вас не любят не за вашу позицию. А за то, что вам на всех пох кроме своего движа. Ройте дальше, дна нет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Куда ведет Новый курс?

Если заглянуть за кулисы тонно-километров лапши для ушей электората, то можно рассмотреть следующую картину. Канцлер так или иначе получает большинство в парламенте, и, как следствие, очень быстро происходит узурпация власти в руках одной жіночки. Ведь системе сдержек и противовесов уже, того, кирдык. Да, в Германии есть пост канцлера, и они живут припеваючи. Вот только мы – не фатерлянд. Нам еще учиться и учиться. И нужно начать с простейшего – пользоваться урнами, думать головой и нести ответственность за свой политический выбор.

Поділитися:
Share
Читати далі

Без вины виноватые Конституционный Суд и злочинна влада

Нам очень хочется судить, линчевать и главное расстреливать без суда и следствия, но тогда чем мы будем отличаться от Сомали? Ведь там у кого больше автоматов в селухе, тот и прав. Именно ПОЭТОМУ Конституционный Суд Украины удовлетворил подання депутатов. В пресловутой статье УК нарушен принцип презумпции невиновности, что противоречит Конституции Украины, ОСНОВНОГО и ГЛАВНОГО закона нашей страны.

Поділитися:
Share
Читати далі

Історичні уроки та біблейські аналогії

Україні “щастить”. Ми стали свідками багатьох малоймовірних подій (див). Особливо в останні п’ять років. Вдасться нам пройтися по краю леза ще раз? Зіграє варіант із низькою ймовірністю? Хто зна. Роби, що мусиш, і нехай буде, що буде. Звідси логічне запитання – а що ми мусимо робити в будь якому із ймовірних варіантів?

Поділитися:
Share
Читати далі

ВаЗелиновое поколение выбирает

Электорат Зе и есть коллаборанты и вата. Он для них это все и говорит. И они это встречают восторженным визгом. Тех, кто готов завтракать на границе, пока кусок поперек горла не встанет. Тех, для кого враг не в Кремле. Тех, кто “устал” от войны, а война для них — картинки в фейсбуке. Тех, кто войну заканчивает, а не побеждает в ней. Их толпы вокруг.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share