Президент повторно пройшов тести VADA щодо відсутності алкогольної та наркотичної залежності (фото, відео)

Українці мають бути впевнені, що Президентом і Верховним Головнокомандувачем не стане людина з наркотичною чи алкогольною залежністю – Петро Порошенко

 

Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості надання повної інформації про кандидатів, які балотуються на найвищу державну посаду, в тому числі щодо стану їхнього здоров’я. Глава держави підкреслив, що українці повинні мати гарантії того, що до прийняття відповідальних державних рішень не буде допущено людину, яка має наркотичну чи алкогольну залежність.Про це Президент сказав, прибувши до НСК «Олімпійський» для повторного проходження тестів щодо відсутності алкогольної та наркотичної залежності. Він відзначив важливість тестування за найвищими стандартами, які забезпечують прозорість процедури і надійність та довіру до цього медичного дослідження.

«Наскільки я розумію, Володимира Зеленського не було. І я перш за все хочу підтримати звернення пана Володимира Кличка і інших в тому, що це є не забаганка. Це є абсолютно необхідна і важлива процедура, щоб наша 45-мільйонна нація мала тверді переконання і довіру до того, що у нас Президентом і Верховним Головнокомандувачем не зможе стати людина, яка має залежність від наркотиків чи від алкоголю», – зазначив Глава держави.

«Наголошую ще раз, що я не стверджую, що пан Володимир Зеленський є наркоманом. Але є абсолютно прозорі процедури найвищого авторитету міжнародних експертів, які мають довести не лише українцям, а всьому світові, що той кандидат, який претендує на посаду Президента, є незалежним від наркотиків», – додав він.

Петро Порошенко також підкреслив, що ігнорування цього створює ризики і загрози щодо командування Збройними Силами, а також міжнародної діяльності Президента України. «Не дай Боже, щоб могла долучитися людина з наркотичною залежністю», – зазначив він.

Він також додав, що свідченням того, що це питання дуже хвилює не лише український народ, є присутність сьогодні на НСК «Олімпійський» великої кількості представників засобів масової інформації.

«Наголошую, що не я ініціював питання, щоб ми зустрілися на стадіоні. Це було публічне запрошення саме на НСК «Олімпійський» для того, щоб були саме тут проведені дебати, і тут були зроблені необхідні аналізи. Це була ініціатива Володимира Зеленського. І я спочатку дещо з подивом сприйняв, але потім погодився. І вважаю, що ці правила мають бути обов’язковими для обох кандидатів», – сказав Президент.

Джерело

 

Тести мають проводитись незалежними лабораторіями – Глава держави про важливість об’єктивних результатів тестування кандидатів

Президент України Петро Порошенко наголошує, що тести щодо відсутності алкогольної та наркотичної залежності кандидати на пост Глави держави мають проходити у незалежних медичних установах.

«Аналізи і тести мають здаватися не у лабораторіях, які належать другові чи прихильнику», – сказав Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ на стадіоні «Олімпійський» після повторного проходження тесту на відсутність алкогольної чи наркотичної залежності.

«Тим більше, що власник є громадянином Російської Федерації і інколи навіть балотувався до Державної думи РФ. Це, безумовно, викликає великий сумнів у об’єктивності зазначених даних», – додав Петро Порошенко щодо вибору лабораторії для проходження тестів Володимиром Зеленським.

Президент нагадав, що тиждень тому вже публічно проходив всі необхідні тести. «Тиждень тому зробили це публічно і ми не обмежували ті лабораторії, які хотіли взяти в цьому участь», – констатував він, зауваживши, що це були дуже шановані лабораторії.

Глава держави подякував міжнародним експертам, які були присутні на сьогоднішньому тестуванні і таким чином «своїм іменем гарантують об’єктивність, неупередженість і прозорість».

«Я ще раз хочу скористатися цією можливістю і сказати, що не треба паплюжити Україну – треба прийти і завершити цю процедуру», – також додав Петро Порошенко, наголосивши, що інформація щодо результатів відповідних досліджень є питанням національної безпеки.

«І, безумовно, в питаннях національної безпеки ніякого компромісу немає і не може бути», – резюмував він.

Джерело

 

Президент про заяву Зеленського «припинити стріляти» на Донбасі, щоб зупинити війну: Некомпетентно, непрофесійно і безвідповідально

Президент України Петро Порошенко підкреслює, що українських військовослужбовців не можна залишати беззахисними і бездіяльними в умовах постійного продовження вогню з боку військ російського агресора на Донбасі. Про це Глава держави сказав на НСК «Олімпійський», відповідаючи на запитання журналістів чи допоможе швидкий рецепт припинення війни на Донбасі від кандидата в Президенти Володимира Зеленського «припинити стріляти», який він нещодавно озвучив.

Глава держави зауважив, що «вже 19 разів санкціонував режим припинення вогню».

«На сьогоднішній день Збройні Сили України знаходяться саме в такому режимі. Але існують абсолютно чіткі директиви як мають діяти військовослужбовці Збройних Сил України, коли на них здійснюється напад, в тому числі із застуванням зброї, забороненої Мінськими домовленостями», – зазначив Президент.

Глава держави при цьому нагадав, що нещодавно Україна втратила двох своїх героїв саме під час мінометного обстрілу та прямого потрапляння артилерійського снаряду в бліндаж, де знаходилися українські воїни. Серед них була відома харківська волонтерка, кулеметниця Яна Червона із позивним «Відьма».

«В цих умовах наші військовослужбовці мають право відкривати вогонь у відповідь. І залишати наших воїнів беззбройними, зі зв’язаними руками від таких наказів («припинити стріляти» – ред.) є абсолютно некомпетентно, непрофесійно і безвідповідально», – підкреслив Петро Порошенко.

Джерело

 

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії