Заходи в Україні до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років

Українці та світове співтовариство 24 листопада 2018 року відзначають 85-ті роковини Голодомору. Український інститут національної пам’яті публікує анонс заходів, приурочених пам’ятній даті.

Поділитися:
Share
Читати далі

СБУ посилює захист інформаційно-телекомунікаційних систем органів місцевого самоврядування

Служба безпеки України для розбудови ефективної системи кібербезпеки держави підписала Меморандум з Дніпровською міською радою. Це перший крок у забезпеченні кібербезпеки органів місцевого самоврядування.

Поділитися:
Share
Читати далі

Не верьте написанному на заборе

Листаешь очередной и, главное, самый правдивый рейтинг, а там, значит, указано, что в процессе исследований неиссякаемого опросили аж 10 тыщ людей! И получается, что все эти счастливчики видели йети с блокнотиком! А я нет? Значит, рейтинговоды таки существуют?! Тогда почему мы их не встречаем?

Поділитися:
Share
Читати далі

Результати роботи органів прокуратури 06.11 – 13.11.2018 (брифінг, відео, інфографіка)

За минулий тиждень сторона публічного обвинувачення відстояла в судах рішення, які стосувалися земель загальною площею близько 295 га на суму понад 14,5 млн грн, повернуто законним господарям іншого майна та активів на суму майже 184 млн грн, зафіксовано 7 фактів вимагання та отримання неправомірної вигоди. Розмір хабарів коливався від 2 тис грн до 2 тис дол США.

Поділитися:
Share
Читати далі

НБУ узгодив умови та порядок діяльності в Україні китайської міжнародної платіжної системи UnionPay International

Найбільша у світі за кількістю емітованих платіжних карт міжнародна платіжна система UnionPay International виходить на український ринок. На першому етапі платіжна система UnionPay International надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками UnionPay. Надалі передбачається і здійснення емісії платіжних карток UnionPay банками України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Телеканал «NewsOne» позапланово перевірять за розміщення в ефірі карти з територією України без півострова Крим

7 листопада 2018 року телеканал «NewsOne» під час прямої трансляції передачі «Ранок з NewsOne» о 09:53 розмістив карту Європи «Крупнейший торговый партнер-покупатель», на якій по кольору позначення країн територію тимчасово окупованої АР Крим було відокремлено від материкової частини України, і водночас приєднано до кордонів РФ. Ведучий телеканалу назвав її графікою, що відображає позиції Європи щодо торгівлі, однак посилань на її джерело не було надано.

Поділитися:
Share
Читати далі

Попробуем представить…

Самолет потерпел катастрофу в тайге. Большинство пассажиров выжили, но вокруг на тысячи километров лес, полчища комаров, стаи диких животных и ни души. У выживших после катастрофы паника, страх, ощущение неотвратимо приближающейся смерти от холода, голода и болезней. К счастью, находится группа людей, которые смогли организовать костер, настругать копья из веток и соорудить из подручных материалов землянки. Паника отступила и племя стало ждать спасения…

Поділитися:
Share
Читати далі

Продолжаем путешествовать по предвыборной кроличьей норе

Комитет избирателей Украины, который уже второй день сопровождает меня в путешествии, снова любезно поделился интересной информацией о эмммм…. внезапных тратах представителей нашего кандидатника на рекламу. На этот раз отличился Олег Ляшко, которого хлебом не корми, дай только отличиться любым максимально экстравагантным способом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нафта? Ти там падаєш? Падай

Витратити приблизно 200 мільйонів на рекламу, почати просувати у свідомість людей цифри соціології та підвивати на тему: “Ми маємо перемогти, але ж ви знаєте, що таке адмінресурс, вони ж собі намалюють”, відкладати гроші на “всенародні протести” після “вкрадених виборів”… І от тут найцікавіше – як багато буде відкладено, та як швидко закінчиться заначка…

Поділитися:
Share
Читати далі

«Нет бога, кроме Путина, и Гундяй – пророк его!»

Русское православие – это не православие, более того, это не религия вообще. Это одно из идеологических направлений русского мира, декорированное под Церковь. Им плевать на каноны. Каноны – инструмент, который пригоден для них только тогда, когда выгоден. А если не выгоден, то можно и соврать. Ложь для русскомирца – не грех. Грех – говорить неугодное их богу. Вождю. И в этом вся суть проблемы.

Поділитися:
Share
Читати далі

Новини дня. 13 листопада 2018 року

Результати Синоду, я так гадаю, були надруковані в Москві чи принаймні під їх диктовку: Томос – зло, Варфоломій – не мав права, відносини з Константинополем – рвуть, і взагалі вважають, що Вселенський патріархат став на шлях розколу. Шукати здоровий глузд тут не треба, є просто виконання наказу, як у армії чи то у КГБ-ФСБ, непринципово.

Поділитися:
Share
Читати далі

Робоча поїздка Марини Порошенко до Львівської області (фото)

У ході візиту до Львівської області Марина Порошенко відвідала Міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької, який у 2018 році проходить за грантової підтримки Українського культурного фонду, та виставку «Замок Свірж: Генеза», яка також отримала грантову підтримку Українського культурного фонду.

Поділитися:
Share
Читати далі

Первый звонок

За Германией прочно закрепился статус мальчика для битья. С завидным единодушием весь мир требует от немцев перманентного раскаяния. «Хороший немец – это кающийся немец». Конечно же, претензии к Германии не безосновательны. Две мировые войны чему-то учат. Но иногда кажется, что учат недостаточно.

Поділитися:
Share
Читати далі

Какое послевкусие у яда?

Сегодня лидер по количеству своих бигбордов на один квадратный метр Украины отнерестилась «бокалом с анжуйским». Так вкусно, аж душа поёт. Аромат «международного давления на Россию» дивным образом смешался с нотками «экономических санкций в отношении агрессора». Ну как не осушить до дна полный кубок этого бесподобного напитка. Вместе со смертельным ядом!

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії