Люди в окопах о военном положении, Раде и Ире

Разговаривали с ребятами из двух бригад, одна из которых собирается выходить в ППД. Ещё несколько дней назад они мечтали о доме, отпусках, новогодней ёлке в кругу семьи. А сейчас мобилизовались, собраны и от вчерашней усталости не осталось и следа. Говорят, что если нужно, то ещё столько же и ещё два раза по столько же будем стоять и готовы к любому развитию событий.

Поділитися:
Share
Читати далі

Робоча поїздка Президента до Чернігівської області (фото, відео)

Петро Порошенко на Чернігівщині відвідав 169-й навчальний центр Сухопутних військ ЗСУ, поспілкувався з місцевими жителями селища Козелець та представив нового голову Чернігівської ОДА Олександра Мисника активу області.

Поділитися:
Share
Читати далі

Сила державних об’єднань – в ідеології

У нас ідеологія здорова. Ідеологія республіки (спільної справи), демократичного громадянського суспільства. Протягом історії саме суспільства громадян досягали дивовижних результатів. Єдине, чого нам все ще не вистачає, – власне громадян. Які усвідомлюють свої відповідальність, обов’язки та права. І саме в такому порядку, до речі. “Ми створили Україну, залишилося лише створити українців”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зміна риторики росіянських лібералів

До чого ж Кремлю потрібно, щоб Україна зробила “перший постріл”! Так потрібно, що його аж свербить та корчить! Я вже не кажу про те, що заради цього нашого Президента, якого неодноразово і саме Пуйло, і його оточення називали “недоговороздатним”, раптом оголошують недостатньо безкомпромісним.

Поділитися:
Share
Читати далі

Для тех, кому некогда смотреть интервью Порошенко трем украинским каналам

Тревожно, но Верховный Главнокомандующий держит руку на пульсе. Не всеремось!

Поділитися:
Share
Читати далі

Немного о природе кризиса

Эволюции до лампочки пустые декларации и громкие заявления – законы эволюции признают только реальные действия, признаются результаты только те, которые получены в реальной борьбе, и право на дальнейшее существование предоставляется только победившему. У нас просто нет другого выбора, как принять вызов, бороться и победить.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент провів телефонну розмову з Президентом Туреччини

Президент Туреччини засудив ескалацію та агресивні дії РФ проти України. Президент України закликав Президента Туреччини посилити тиск на Росію для звільнення українських моряків та кораблів. Співрозмовники домовилися, що Президент Туреччини порушить українське питання в Буенос-Айресі на саміті G20.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент підписав Закон про введення воєнного стану в Україні

Згідно Указу №393, воєнний стан вводиться на 30 діб, до 26 грудня у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Поділитися:
Share
Читати далі

А що там у ПП: Веселі картинки (фото)

Відкриваємо нову рубрику – веселі картинки. Понеділок у Верховній Раді приніс “не только ліш всьо”, але й досить значну кількість фотографій, дивлячись на які, утриматися від того, аби не домалювати надписи, просто неможливо.

Поділитися:
Share
Читати далі

Недоброе утро Кузина

Олег Петрович Кузин, утром проснувшись, вдруг решил стать сторонником Юлии Тимошенко. Войдя на сайт Батькивщины он записался волонтером. Анкету заполнил как положено. В графе «Про себе» в том числе написал «Юлию Владимировну в президенты» и нажал на «Надiслати»…

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко дав інтерв’ю американським телеканалам CNN і NBC (фото, відео)

Президент Петро Порошенко вкотре закликав Росію піти з України та висловив сподівання, що на саміті Великої двадцятки (G20) Президент США Дональд Трамп звернеться з цим закликом до президента Росії Путіна.

Поділитися:
Share
Читати далі

Миротворець Кравчук

Важко зрозуміти сенс участі Президента Кравчука на російському пропагандистському шоу. Його риторика там абсолютно малоросійська, замирлива. Виглядає як показова демонстрація відсутності єдності серед українських еліт, як сигнал Кремлю, що там є з ким “домовлятися”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Звернення до зрадофіла

Я розумію, ненависть твоя до чинної української влади така несамовита, що аби підкласти владі свиню, ти не гребуєш нічим. І от. Читаю протягом останньої доби твої аргументи проти влади та бачу, – в сліпій ненависті ти дійшов до відвертих брехні та маніпуляцій. Приклади? Будь ласка.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Теперь мы официально пираты, Владимир Владимирович…»

– Так, Дима. Агентам Караваю и Бурёнке дай ещё денег. Сколько попросят, столько и дай! Но предупреди, если Порох снова станет Президентом Украины, я тогда этих лопоухих агентов лично через шредер пропущу. По частям.

Поділитися:
Share
Читати далі

Как вчерашних героев делают изгоями

Как легко некоторые втаптывают в грязь наших моряков, попавших в плен. Только потому, что по ним проехалась чекистская машина с более чем столетним опытом скоростного превращения людей в растения.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії