Економ-тиждень. 14 – 20 листопада 2018 року

Економ_тиждень! Економічні новини України і світу – все, що стосується нашої країни. Розглядаємо події 14 – 20 листопада 2018 рр.

Поділитися:
Share
Читати далі

Українська делегація відвідала міжнародну виставку High-tech port у Туреччині

Під час виставки перший заступник Секретаря РНБО України Олег Гладковський провів зустрічі з Президентом Державного агентства з питань оборонної промисловості Туреччини Ісмаїлом Деміром і з керівниками провідних оборонних підприємств Туреччини.

Поділитися:
Share
Читати далі

Бунт шарікових. Бляхер як він є

Влада не мусить іти ні на які поступки новітнім шаріковим. Скільки б поступок влада не зробила, шаріковим буде мало. Тож або влада вгамує завищені апетити шарікових, або шарікови стануть владою. Кажете, той, хто виконує закони, – ідіот? Який тоді сенс виконувати взагалі якісь закони? Залишиться тоді лише один закон – закон шарікових.

Поділитися:
Share
Читати далі

Історія не безлика, особливо на переламах

Москва знає нашу історію краще за нас, знає, що треба зламати або прибрати головну фігуру українського опору, щоб нав’язати свою імперську волю, а партизанщини, анархії та атаманщини вона не боїться, топить у крові. Якщо ми їй знову дамо цей шанс своїми руками – розплата не забариться, полистайте підручники.

Поділитися:
Share
Читати далі

В историю входят по-разному

Иронично то, что Путиным и Порошенко движет примерно одна и та же мотивация. Оба хотят, чтобы про них было написано в учебниках истории. Весь вопрос, конечно, в том, что именно напишут. Про одного полоумного недошахида, который обещал, что всех в ядерный пепел, а мы с вами попадём в рай. И про второго, который не побоялся встать во главе страны, которая трещала по всем швам одновременно.

Поділитися:
Share
Читати далі

Замість Леоніда Кучми в Мінську від України буде тепер домовлятися Євген Марчук

Президент підписав розпорядження «Про представника України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях». Документом увільняється Леонід Кучма від виконання обов’язків представляти Україну у зазначеній Тристоронній контактній групі. Замість нього Глава держави уповноважив Євгена Марчука представляти Україну в цій Тристоронній контактній групі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Срач за KFC

Наша культура насквозь пропитана смертью и памятными местами, но не упустит монетизировать это дело. Можно обставиться памятниками Шевченко, козакам, варенику и граненому стакану, но дефицит пенсионного почему-то не пропадет, и пенсия вырастет только к выборам. А напротив памятника павшим воинам и церкви шаурма не просто так, а потому что там человеческий поток 400 в час.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чудеса Майдану

Майдан – це не лише хронологія архіважливих подій, що змінили хід новітньої нашої та світової історії, це не відродження легенди козацтва, це не повернення нашої, справжньої, історії, це, я щиро на це сподіваюсь, школа, як не треба робити, аби втратити – знов – здобуте кров’ю, оплачене тисячами життів, найбажаніше для кожної людини – бути вільним.

Поділитися:
Share
Читати далі

Съесть сейчас или инвестировать в завтра

Реальность – это такая подлая сука, которая потом, в конце, на кассе все равно вернёт свое, но уже с процентами. Чем дольше не платить по счетам, тем больший процент, пеню и неустойку она возьмёт. Но украинцы продолжают верить в чудо. В то, что бедно одетая бабушка без официальной копейки за душой, купившая половину бордов в стране, сделает им газ в два раза дешевле, и им за это ничего не будет. Не бывает чудес.

Поділитися:
Share
Читати далі

Новини дня. 21 листопада 2018 року

В Дубаї битва за Інтерпол закінчилася поразкою Росії, яка намагалася пропхати в голови цієї організації свого кандидата – росіянина, офіцера Служби зовнішньої розвідки РФ, та перемогою всього світу й здорового глузду.

Поділитися:
Share
Читати далі

Результати роботи органів прокуратури 13.11 – 20.11.2018 (брифінг, відео, інфографіка)

За останні 7 днів публічне обвинувачення відстояло в судах різних інстанцій рішення щодо повернення в законну площину ділянок загальною площею близько 1040 га на суму понад 123 млн грн. Загальна сума повернутих державі та територіальним громадам грошей та активів становить 2 млн 852 тис грн. 7 осіб було виявлено правоохоронцями на отриманні неправомірної вигоди. Розмір хабарів коливався від 11,5 тис грн до 275 тис грн.

Поділитися:
Share
Читати далі

Найближчим часом проблема міжнародного аеропорту для Дніпра буде вирішена – Президент

За дорученням Президента Петра Порошенка до проекту бюджету на наступний рік включено фінансування програми з проектування та будівництва міжнародного аеропорту у Дніпрі. Про це Глава держави повідомив під час зустрічі з міським головою Дніпра Борисом Філатовим.

Поділитися:
Share
Читати далі

Моїм Українським Друзям

Україна за ці п’ять років пройшла шлях, який інші країни проходять за десятиліття. Я стверджую це, бо бачив це на власні очі. Я з величезною радістю приїздив в Україну двічі в цьому році. Головним є те, що почуття Гідності та Свободи є наразі визначальними для багатьох людей. А гідні та вільні люди обов’язково переможуть! З Днем Гідності та Свободи, рідна Україно!

Поділитися:
Share
Читати далі

А если бы Путин не напал?

… Интересно, как скоро в Киеве собрался бы новый Майдан? Именно настоящий, не потешный. Или зубожілі продолжали бы сидеть ровно и не рыпаться?

Поділитися:
Share
Читати далі

Проходимцы от «антикоррупции»

Толпа проходимцев “от антикоррупции” называет белое черным с утра до вечера, с ночи до утра. И никакой управы на такие репортажи нет, – юристы множество раз изучали, там суд не примет иск. Оценочные суждения, обтекаемые формулировки, обезличенные определения. И именно этим эти проходимцы и пользуются, щедро пожирая гранты и создавая видимость. И отравляя мозг.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії