СБУ блокувала канал збуту зброї та боєприпасів, організований прихильниками «Ісламської держави» (фото)

Встановлено, що затриманий чоловік перебуває у розшуку на батьківщині через участь у збройних підрозділах, збройних конфліктах або військових діях на території інших держав та фінансування злочинів терористичного характеру.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нас всё на приколы тянет?!

Вы прочно сидите на информационном крючке у Кремля. И когда там поймут, что вы перестали чувствовать вкус, будут скармливать фейки тоннами! Готовьтесь и главное не пропустите. Там на вас надеются. Думающим же людям, такой поток дешевой лжи говорит только об одном. Ни хрена у Кремля нет на действующего Президента Украины…

Поділитися:
Share
Читати далі

Новини тижня. 13 – 19 листопада 2018 року

Реакція Цивілізації на підтримку Росією псевдовиборів на Донбасі проста і жорстка: Росія порушує Мінські домовленості, за це її має бути покарано санкціями. Про це казали офіційні представники НАТО, ООН, ОБСЄ, США, ЄС, та зокрема – Німеччини та Франції.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кримського екс-депутата Ганиша засудили на 12 років за держзраду

«Це перший вирок по майже 100 обвинувальних актах, які ми скерували до суду щодо колишніх кримських депутатів, які обвинувачуються у державній зраді. Ми хочемо в чергове нагадати винним у державній зраді, що рано чи пізно їх дії отримають оцінку українського правосуддя, і ми будемо добиватися невідворотності покарання”, – прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.

Поділитися:
Share
Читати далі

Его догнали, но он выжил

Где-то в России два политтехнолога готовили Виктора Януковича к выступлению в Оболонском суде, плавно переходя к подготовке госпитализации.

Поділитися:
Share
Читати далі

Якесь ментальне збочення

Армія ніде не є раєм земним, а кількість посад наполеонів всюди обмежена, навіть в НАТО. І ніде більше так не відображаються вади суспільства як у війську, тому істерити про його недоліки все одно що ображатися на відображення дрища в дзеркалі, замість піти до спортзалу. Тому, якщо витримуєш і знаєш, що робити, – дій, не витримуєш – йди.

Поділитися:
Share
Читати далі

Сходинки до Свободи

Є три пастки, які крадуть наш спокій: туга за минулим, тривога за майбутнє та невдячність за сьогодення. Шкодувати про минуле безглуздо, з нього потрібно виносити уроки. У сьогоденні ми продовжуємо боротися за свободу та державу. Бо тільки свобода, побудована на жертві та крові, стає незворотною. А точка неповернення у цьому сенсі ще не пройдена – і це наша відповідальність за майбутнє.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео