За межею – Орда

Орда напала. І нападе знову. І знову. І знову. І буде нападати щоразу, як відчуватиме, – можна завдати шкоди, принизити, познущатися. Знає Орда – розплати не буде. А якщо й буде… Що таке для Орди пара міст? Вона зруйнувала їх більше, ніж ми оплакуємо. Орда не може не напасти. Орда нападе.

Поділитися:
Share
Читати далі

Робоча поїздка Президента до Хмельницької області (фото, відео)

Петро Порошенко під час робочої поїздки на Хмельниччину відвідав храм «Всіх Святих землі Української» УПЦ КП, привітав ветерана АТО Дармороса та його родину з новосіллям, зустрівся з рідними одного із захоплених в російський полон українських моряків, поспілкувався з професорсько-викладацьким складом та студентським активом Хмельницької області та взяв участь у засіданні Регіональної ради розвитку області.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко дав інтерв’ю британському телеканалу Sky News (фото, відео)

Президент наголосив, що ніхто не знає, де Путін з’явиться завтра. «Можливо, що Путін прийме рішення захищати «Північний потік-2», і тому вирішить атакувати країни Балтії, Скандинавські країни. Для Путіна не існує «червоних ліній», – додав він.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент взяв участь у запуску експресу до аеропорту «Бориспіль» (фото, відео)

Вже пару років поспіль кількість пасажирів, які перевозить аеропорт «Бориспіль», щороку зростає на 30%. «І це українці, які подорожують до Європи. Це ефективність запуску Ryanair, Wizzair і інших лоукостерів, які відкривають дорогу і двері Європи для українців», – зауважив Президент. Він відзначив неприпустимість ситуації, що дістатися до аеропорту «Бориспіль» виходить дорожче, ніж квитки до Варшави.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кто на этот раз проведет Один день с Президентом? (видео)

Кто же будет новым блогером, который проведёт Один день с Президентом? Вызываем дух гетьмана Мазепы…

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 23 – 29 листопада 2018 року

Щоразу по п’ятницях – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 23 – 29 листопада 2018 рр. ЗРАДА Верховна Рада України прийняла закон про

Поділитися:
Share
Читати далі

Наші навчилися діяти на випередження

СБУ та ГУР проводять брифінг, на якому офіцери детально аналізують спроби кремлівських спецслужб спотворити докази агресивних дій росіян проти наших моряків в Керченській протоці та на пальцях роз’яснюють їхні проколи.

Поділитися:
Share
Читати далі

Сакральная порка

Не все поняли значимость отмены Трампом встречи с Путиным. Все, что сейчас интересует Путина, – признание. Ему, как воздух, нужны поводы почувствовать себя крутым. Именно поэтому Депардье, Ван Дамм, Сигал. Президент США, по определению, – самый крутой в мире чувак. Встречи с ним для Путина что-то настолько же сакральное, как власть. Это своего рода золотой стандарт крутизны.

Поділитися:
Share
Читати далі

Томос наш!

“Томоса опять нет!”, “Константинополь заметно притормозил в процессе дарования Томоса”, “Без Томоса и даты!” – вот такие сообщения российских и пророссийских (зрадофильских) информагентств запестрели вчера поздним вечером, когда прессе предоставили итоговое коммюнике Синода Вселенской Патриархии. При этом Петр Алексеевич и я авторитетно заявляем: Томос Наш! И зажигаем свечку благодарности Господу.

Поділитися:
Share
Читати далі

СБУ проводить санкціоновані слідчі дії у настоятеля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) КК України, правоохоронці проводять обшуки за місцем проживання та розміщення майнового комплексу, який належить митрополиту Павлу (Лебідю).

Поділитися:
Share
Читати далі

Брифінг СБУ та головного управління розвідки Міноборони щодо подій в Азовському морі (відео)

Під час брифінгу представниками СБУ та ГУР Міноборони було надано нові розвідувальні дані щодо подій в Азовському морі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Під головуванням Президента відбулася нарада щодо посилення обороноздатності країни (фото, відео)

Україна ввела обмеження щодо в’їзду громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60 (крім гуманітарних випадків), щоб РФ не формувала в Україні загони “приватних” армій, які насправді є представниками ЗС РФ. Щоб не дати росіянам здійснити в Україні ті операції, які вони планували ще у 2014 році. Президент запропонував посилити вимоги до реєстрації громадян РФ, особливо в областях, в яких введено воєнний стан.

Поділитися:
Share
Читати далі

Гешефты Запада, Путина и наши

Пока трампохейтеры исходят мочой, что “не так отменил и не с тем путиным, и ваще мы ждали….”, я немного посею антизрады. И да, станом на зараз нашу стратегию и тактику определяют первые строчки национального гимна. Ничего, переможемо якось…

Поділитися:
Share
Читати далі

Новини дня. 29 листопада 2018 року

Шпагат Трампа стає дедалі глибоким – свою зустріч з Путіним на G20 камрад Дональд скасував, пославшись на захоплення наших моряків, хоча, скоріш за все, скасував через те, що консільєрі Трампа юрист Майкл Коен зізнався, що збрехав Конгресу.

Поділитися:
Share
Читати далі

О всечеловеках. Очень неприятное наблюдение

Никто не желает нам победы над РФ. НИКТО. Вообще. Победа – это исключительно наша цель. Всем остальным плевать. Максимум того, что хотят остальные, это убедить РФ вести себя чуточку приличнее и, когда ест нас, то соблюдать за столом этикет. Нужно просто выучить, что мир устроен так, как он устроен, и перестать на него обижаться. А вместо этого научиться адекватно оценивать мир, и тогда появится возможность намного эффективнее с ним взаимодействовать.

Поділитися:
Share
Читати далі

К читателям «А що там у ПП»

Нам, самозваным лидерам общественного мнения и популярным блоггерам, тоже немножко трудновато бывает не подвинуться рассудком, — и не всем удалось остаться в здравом уме. Каждый ваш перепост и каждый лайк, и каждый комментарий, он нам помогает чувствовать, что всё это мы пишем не зря, и это кому-то нужно… И так немного легче остаться в здравом рассудке самому. Спасибо вам за то, что вы нас читаете. Вы нам нужны.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео