7-8 листопада Президент України здійснить робочий візит до Фінляндії

У рамках візиту Глава держави візьме участь у Конгресі та виступить на розширеному Саміті Європейської народної партії, зустрінеться з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, Президентом Фінляндії Саулі Нііністьо, Прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем, Віце-Президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом та іншими лідерами інституцій і держав-членів Європейського Союзу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко дав інтерв’ю турецькій інформаційній агенції «Анадолу Ажанси»

«Я кажу, що якщо я би міряв про ще кращі відносини між двома країнами, двома народами і двома Президентами, це було б неможливо, оскільки ми маємо повну довіру, повну підтримку та повну дружбу», – підкреслив Президент та наголосив, що відносини не обмежуються лише сферами політики, безпеки чи оборони.

Поділитися:
Share
Читати далі

Олигархи, формирующие реальность

Интересен сам факт появления статей в западной медиа-повестке, настойчиво задающих вопрос “кто заинтересован в дискредитации Президента Украины?”. Украина с ее “необузданной коррупцией”, как пишет автор статьи, оказалась совершенно не готова вести современную несмертельную войну в медиа-поле, “поскольку олигархи, владеющие средствами массовой информации, пытаются сформировать реальность на местах”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Институт репутации у нас всё-таки есть

Мы сейчас будем вроде как говорить о том, что Юрий Луценко подал в отставку, но на самом деле этот пост совсем о другом. Он о том, что страна всё-таки меняется, шаг за шагом, просто иногда эти изменения проявляются не совсем так, как мы ожидали.

Поділитися:
Share
Читати далі

Слова другорядні, головне те, що попадає в звіти

В будь-якому випадку нам треба стриманіше та критичніше реагувати на різного роду сумнівні вислови колишніх чиновників і не зводити їх в абсолют. Тим більше в умовах нашого хворого інформаційного простору, в якому будь-що намагаються перетворити на деморалізуючий фактор.

Поділитися:
Share
Читати далі

Когда-то не станет нас, но будут Украина и Томос!

Хотя ещё не поздно передумать. Снова упасть к ногам кремлевского патриархата, и будет нам скидка на газ. Может даже в три раза, как обещают. А если откажемся от Крыма и примем обратно оккупированную территорию Донбасса на условиях Кремля, то ещё выдадут каждому по безлимитной банковской карточке-самобранке. Та ради этого можно вообще от всего отказаться, а не только от непонятного Томоса, который и руками не потрогать…

Поділитися:
Share
Читати далі

Тягар еміграції

Польське видання «Rzecz Pospolita» налякало своїх читачів обіцянкою скорої економічної кризи в Польщі через те, що з неї можуть масово поїхати українські заробітчани. Ні, не назад до України, на жаль. Поляки бояться, що 60% українських заробітчан виїдуть до Німеччини, де відповідно до нового імміграційного закону скасовуються обмеження для отримання робочих віз для трудових мігрантів з інших країн.

Поділитися:
Share
Читати далі

Русофобия с предисловием

Мы не можем позволить себе проиграть – мы воюем не с цивилизаторами, когда поражение означает смену уклада на более приемлемый для большинства, а с обычными грабителями, которые совершенно не намерены тут что-то строить – не для того они пришли.

Поділитися:
Share
Читати далі

СБУ проводить низку санкціонованих слідчих дій за підозрою у сприянні спецслужбам країни-агресора

Під час досудового слідства оперативники спецслужби встановили, що одна із фігурантів справи систематично відвідує РФ, де проводить зустрічі з колишніми українськими високопосадовцями, а також представниками державних органів країни-агресора.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зустріч Петра Порошенка зі студентами та аспірантами (фото, відео)

«Сьогодні у Парламенті має бути виступ і інформація правоохоронців не для Парламенту, а для всього суспільства», – зазначив Глава держави, додавши, що необхідно «продемонструвати, що влада рішуче налаштована притягнути до відповідальності злочинців і вбивць, ким би вони не були».

Поділитися:
Share
Читати далі

Дві доби з Президентом. Очима блогера

Він справжній. Я працюю з людьми, вже 20 років слухаю їх сповіді, тому у більшості випадків мені достатньо подивитися в очі людині, щоби сказати, чим вона дихає та живе. Слово СПРАВЖНІЙ абсолютно повністю характеризує нашого Президента. Так, він розумний, так, він втомлений, так, він турботливий, але рішучий. Однак найголовніше – він справжній. Говорячи мовою богослів’я, він – Людина, яка носить образ Божий та актуалізує в собі Божу подобу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вітання Президента України з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів зі столиці України – міста Києва

«Сьогодні ми доземно вклоняємося світлій пам’яті тих, хто поліг за нашу свободу, сердечно вшановуємо легендарних звитяжців Другої світової війни, вкотре усвідомлюємо, що любов до рідної землі та всенародна єдність роблять нас нездоланними» – Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

О чем эти выборы?

В глубине души мы все понимаем, о чём эти выборы. О том, чтобы не просрать всё, что было сделано за четыре года. Мало сделано, или много. Так сделано, или не так. Ожидали вы большего или меньшего. Это вторичные всё вопросы. Вопрос о том, давайте всё это спустим в сортир, или всё же, может, не стоит?

Поділитися:
Share
Читати далі

Привыкшие к колее

Читая комментарии людей, отметила очень наглядную одну штуку. Есть некая категория моих сограждан, которая постоянно пишет о том, что ничего не меняется, а если и меняется, то не так, как им хотелось бы. И не то. И лучше бы… (а дальше там вариации, что именно «лучше бы»). Для них мой пост.

Поділитися:
Share
Читати далі

ВСУ вошли в ТОП-10 армий Европы и в ТОП-30 сильнейших армий мира

Я точно знаю, что будь в рейтингах показатель «темп возрождения армии», ВСУ бы точно заняли лидирующее место. И потеснить их оттуда вряд ли бы кто смог в ближайшие десятилетия. Получилось бы сделать такой рывок без простых украинцев, отдававших для армии последнее? Вопрос риторический. Только все вместе! Локоть к локтю! Иначе не бывает и быть не может!

Поділитися:
Share
Читати далі

Вона та трагедія

Юлія Володимирівна явно намагається нас переконати, що з роками вона стала більш емоційною та чутливою. Бо я гарно пам’ятаю випадки, коли вона не відчувала ніякого «болю, гніву й суму…» до загиблих людей. Ба більше, коли трагедію загиблих Юлія Тимошенко використовувала для власної політичної боротьби.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео