7-8 листопада Президент України здійснить робочий візит до Фінляндії

У рамках візиту Глава держави візьме участь у Конгресі та виступить на розширеному Саміті Європейської народної партії, зустрінеться з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, Президентом Фінляндії Саулі Нііністьо, Прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем, Віце-Президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом та іншими лідерами інституцій і держав-членів Європейського Союзу.

Читати далі

Петро Порошенко дав інтерв’ю турецькій інформаційній агенції «Анадолу Ажанси»

«Я кажу, що якщо я би міряв про ще кращі відносини між двома країнами, двома народами і двома Президентами, це було б неможливо, оскільки ми маємо повну довіру, повну підтримку та повну дружбу», – підкреслив Президент та наголосив, що відносини не обмежуються лише сферами політики, безпеки чи оборони.

Читати далі

Олигархи, формирующие реальность

Интересен сам факт появления статей в западной медиа-повестке, настойчиво задающих вопрос “кто заинтересован в дискредитации Президента Украины?”. Украина с ее “необузданной коррупцией”, как пишет автор статьи, оказалась совершенно не готова вести современную несмертельную войну в медиа-поле, “поскольку олигархи, владеющие средствами массовой информации, пытаются сформировать реальность на местах”.

Читати далі

Институт репутации у нас всё-таки есть

Мы сейчас будем вроде как говорить о том, что Юрий Луценко подал в отставку, но на самом деле этот пост совсем о другом. Он о том, что страна всё-таки меняется, шаг за шагом, просто иногда эти изменения проявляются не совсем так, как мы ожидали.

Читати далі

Слова другорядні, головне те, що попадає в звіти

В будь-якому випадку нам треба стриманіше та критичніше реагувати на різного роду сумнівні вислови колишніх чиновників і не зводити їх в абсолют. Тим більше в умовах нашого хворого інформаційного простору, в якому будь-що намагаються перетворити на деморалізуючий фактор.

Читати далі

Когда-то не станет нас, но будут Украина и Томос!

Хотя ещё не поздно передумать. Снова упасть к ногам кремлевского патриархата, и будет нам скидка на газ. Может даже в три раза, как обещают. А если откажемся от Крыма и примем обратно оккупированную территорию Донбасса на условиях Кремля, то ещё выдадут каждому по безлимитной банковской карточке-самобранке. Та ради этого можно вообще от всего отказаться, а не только от непонятного Томоса, который и руками не потрогать…

Читати далі

Тягар еміграції

Польське видання «Rzecz Pospolita» налякало своїх читачів обіцянкою скорої економічної кризи в Польщі через те, що з неї можуть масово поїхати українські заробітчани. Ні, не назад до України, на жаль. Поляки бояться, що 60% українських заробітчан виїдуть до Німеччини, де відповідно до нового імміграційного закону скасовуються обмеження для отримання робочих віз для трудових мігрантів з інших країн.

Читати далі

Русофобия с предисловием

Мы не можем позволить себе проиграть – мы воюем не с цивилизаторами, когда поражение означает смену уклада на более приемлемый для большинства, а с обычными грабителями, которые совершенно не намерены тут что-то строить – не для того они пришли.

Читати далі

СБУ проводить низку санкціонованих слідчих дій за підозрою у сприянні спецслужбам країни-агресора

Під час досудового слідства оперативники спецслужби встановили, що одна із фігурантів справи систематично відвідує РФ, де проводить зустрічі з колишніми українськими високопосадовцями, а також представниками державних органів країни-агресора.

Читати далі

Зустріч Петра Порошенка зі студентами та аспірантами (фото, відео)

«Сьогодні у Парламенті має бути виступ і інформація правоохоронців не для Парламенту, а для всього суспільства», – зазначив Глава держави, додавши, що необхідно «продемонструвати, що влада рішуче налаштована притягнути до відповідальності злочинців і вбивць, ким би вони не були».

Читати далі

Дві доби з Президентом. Очима блогера

Він справжній. Я працюю з людьми, вже 20 років слухаю їх сповіді, тому у більшості випадків мені достатньо подивитися в очі людині, щоби сказати, чим вона дихає та живе. Слово СПРАВЖНІЙ абсолютно повністю характеризує нашого Президента. Так, він розумний, так, він втомлений, так, він турботливий, але рішучий. Однак найголовніше – він справжній. Говорячи мовою богослів’я, він – Людина, яка носить образ Божий та актуалізує в собі Божу подобу.

Читати далі

Вітання Президента України з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів зі столиці України – міста Києва

«Сьогодні ми доземно вклоняємося світлій пам’яті тих, хто поліг за нашу свободу, сердечно вшановуємо легендарних звитяжців Другої світової війни, вкотре усвідомлюємо, що любов до рідної землі та всенародна єдність роблять нас нездоланними» – Петро Порошенко.

Читати далі

О чем эти выборы?

В глубине души мы все понимаем, о чём эти выборы. О том, чтобы не просрать всё, что было сделано за четыре года. Мало сделано, или много. Так сделано, или не так. Ожидали вы большего или меньшего. Это вторичные всё вопросы. Вопрос о том, давайте всё это спустим в сортир, или всё же, может, не стоит?

Читати далі

Привыкшие к колее

Читая комментарии людей, отметила очень наглядную одну штуку. Есть некая категория моих сограждан, которая постоянно пишет о том, что ничего не меняется, а если и меняется, то не так, как им хотелось бы. И не то. И лучше бы… (а дальше там вариации, что именно «лучше бы»). Для них мой пост.

Читати далі

ВСУ вошли в ТОП-10 армий Европы и в ТОП-30 сильнейших армий мира

Я точно знаю, что будь в рейтингах показатель «темп возрождения армии», ВСУ бы точно заняли лидирующее место. И потеснить их оттуда вряд ли бы кто смог в ближайшие десятилетия. Получилось бы сделать такой рывок без простых украинцев, отдававших для армии последнее? Вопрос риторический. Только все вместе! Локоть к локтю! Иначе не бывает и быть не может!

Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial