Результати роботи органів прокуратури 30.10 – 06.10.2018 (брифінг, відео, інфографіка)

За тиждень, що минув, вдалося повернути законним власникам близько 1,5 тис га на суму понад 100 млн грн. Державному обвинуваченню вдалося відстояти повернення коштів та майна державі та місцевим громадам на суму понад 93 млн грн. За останні 7 днів маємо 7 фактів викриття осіб, які отримали неправомірну вигоду. Сума хабарів була від 5 тис грн до 51 тис грн.

Читати далі

Робоча поїздка Президента України до Фінляндії (фото, відео)

У рамках візиту Глава держави візьме участь у Конгресі та виступить на розширеному Саміті Європейської народної партії, зустрінеться з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, Президентом Фінляндії Саулі Нііністьо, Прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем, Віце-Президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом та іншими лідерами інституцій і держав-членів Європейського Союзу.

Читати далі

Доступной сельской медицине быть!

Новенький домик, который построили за 4 месяца. С новеньким оборудованием, которое там сейчас устанавливают. С квартирой для доктора, который там будет жить. С гаражом для машины, на которой доктор будет ездить к пациентам. В домике будет широкополосный интернет и специальное программное обеспечение, чтобы можно было получить консультации узкопрофильных специалистов из областной больницы.

Читати далі

Хто замовив Катерину Гандзюк (версія)

Усі ці деталі примушують всерйоз замислитися – чи не тягнуться ниточки замовлення замаху на Катерину Гандзюк до керівництва Херсонської «Батьківщини»?

Читати далі

101 год. В песок. Такие дела…

Нет уже коммуняк на поверхности. Но даже запретив коммунистическую символику, невозможно запретить коммунистическое мышление. Невозможно запретить завидовать, невозможно убедить учиться и зарабатывать тех, кто мечтает отнять и поделить. Нет коммунистов у памятника Ленину, нет и самого памятника Ленину, их место заняли Шариковы на евробляхах, в очередной раз издевающиеся сегодня над людьми, заблокировав движение в центре Киева.

Читати далі

О том, как не жить в говне

Ну вы знаете за Днепропетровскую ОГА, да? Детские садики строят, дороги, школы, всё время открывают что-то. И есть робкая надежда, что дети, выросшие в этих новых детских садах с нормальными детскими площадками, учившиеся в этих новых школах, стены которых удалось раскрасить более чем в один утверждённый по ГОСТу тошнотный цвет, — есть робкая надежда, что эти дети не захотят жить в говне и дальше. Потому что на нас надежды очень мало, понимаете?

Читати далі

В нашем кандидатнике стало тесно

Надя идет в Президенты. Ну как идет, Надя в общем-то продолжает сидеть (во всех смыслах), но при этом идет. По крайней мере, об этом заявляет сестра ее беспокойная Вера, которая призывает небайдужих громадян дать немного денег, чтобы Надя перестала сидеть, встала, вышла и таки куда-нибудь пошла.

Читати далі

Офіційна заява щодо майбутнього очільника Української антиросійської помісної церкви

В связи с тем, что россиянская разведка провела расследование и выложила в открытый доступ секретную информацию о моем будущем Предстоятельстве в Украинской Церкви, не вижу смысла дальше ничего скрывать. Да, я, протоиерей Александр Дедюхин, был компромиссной фигурой на этот пост. Меня поддерживали АП, американцы и рептилоиды с Марса.

Читати далі

Шок від виходу з постшокового стану

Популісти хочуть застосувати виборчі технології гри на “шокових настроях” населення, але в даній ситуації найбільшим шоком для українців виявилось не “зубожіння” (якого фактично не було), а необхідність виходити зі своїх норок, яку кожен вирив для себе, щоб пережити постшоковий 25-річний період, і необхідність вчитися існуванню в нормальних умовах, від чого всі вже давно відвикли.

Читати далі

Президент зустрівся з делегацією компанії Louis Dreyfus Company

Louis Dreyfus Company є одним з найбільших трейдерів продовольчими товарами в світі – 10% світового обороту. Компанія працює у 100 країнах. Основні галузі діяльності – торгівля, сільське господарство, фінанси. В Україні Louis Dreyfus Company веде діяльність з 1998 року і є одним з найбільших торговців та експортерів сільськогосподарської продукції з України.

Читати далі

Президент на Міжнародній конференції «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед»

«Нині нема, на щастя, тих, хто буде заперечувати, що реваншистська політика Кремля проти України стала спільним викликом для євроатлантичної безпеки. Як і те, що без сильної України, яка уже зараз перетворилася на де-факто східний фланг НАТО, точно не може бути й мови про стабільний євроатлантичний простір», – зазначив Петро Порошенко.

Читати далі

Запровадження ПнВК поки що можливе тільки для малого/середнього бізнесу з річним обсягом доходу до 200 млн грн

В цьому разі 98% від всієї кількості юридичних осіб перейдуть на сплату ПнВК і отримають переваги від цього податку. Платниками податку на прибуток залишаться близько 4 500 компаній з річним обсягом доходу більше 200 млн. грн., які задекларували 85% загальної суми податку на прибуток (за даними річного декларування 2017 року).

Читати далі

Новости из США. К итогам выборов. Первый взгляд

По состоянию на 1:27 среды по времени Восточного Побережья демократы точно отобрали у республиканцев 26 мест в Палате Представителей при необходимых для победы 23-х. Это ещё без окончательных результатов на Западном побережье. Ожидается, что в новоизбранной Палате Представителей у демократов будет 230 депутатов, а у республиканцев 205. Отклонения от этого прогноза возможны в рамках +-2 места, поэтому демократы точно выиграли выборы в Палату Представителей, что признал даже Трамп, позвонив лидеру демократов в Палате Ненси Пелоси и поздравив ее с победой.

Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial