Президент схвалив ратифікацію Меморандуму та Кредитної угоди щодо допомоги ЄС у сумі до 1 мільярда євро

Передумовою отримання кожного з двох траншів макрофінансової допомоги ЄС у сумі до 500 млн євро кожен є виконання низки узгоджених сторонами заходів щодо реалізації податкової та митної політики, боротьби з корупцією, здійснення малої приватизації, управління державними підприємствами, корпоративного управління в держбанках та банківського нагляду, подальших реформ у сферах енергетики, охорони здоров’я та соцзахисту.

Поділитися:
Share
Читати далі

Червона риба поліпшує пам’ять та розумові здібності, зміцнює імунітет та сприяє довголіттю (фото)

У 25-й Окремій Повітрянодесантній Дніпропетровській Бригаді вона вже є в меню. Разом з ананасами, бананами, свіжими овочами, йогуртами, оливками та іншим розширеним асортиментом завдяки Каталогу продуктів. Меню десантників складається з дотриманням добової калорійності (3500-6000) та денної грошової норми, встановленої договором (78,90 грн) з урахуванням надбавки ДШВ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Триває перевірка пильності чергових служб військових частин

Сьогодні, 16 листопада, поблизу військових частин ЗСУ, що на Волині, військовослужбовцями добового наряду були помічені БПЛА. В ході пошукових дій затримано три особи, які здійснювали керування квадрокоптерами. Під час з’ясування обставин встановлено, що затримані є співробітниками правоохоронних органів, польоти БПЛА відбувалися в рамках планових антитерористичних навчань з метою перевірки надійності охорони об’єктів підвищеної небезпеки.

Поділитися:
Share
Читати далі

Справа “2 травня” розглядатиметься судом присяжних (фото)

15 листопада 2018 року відбулось підготовче судове засідання. Захисник обвинуваченого повідомив суду, що бажає, щоб провадження розглядалась судом присяжних. Колегія суддів, порадившись у нарадчій кімнаті, призначила судовий розгляд судом присяжним. Наступне судове засідання призначено на 20 листопада 2018 року о 13 годині 00 хв.

Поділитися:
Share
Читати далі

СБУ викрила спецслужби РФ на замовленні низки терактів проти херсонських громадських активістів

З метою дестабілізації суспільно-політичної обстановки спецслужби країни-агресора завербували громадянина України, який за грошову винагороду погодився вчинити злочини. У травні 2018 року правоохоронцям вдалося завадити вбивству одного з керівників обласного осередку політичної організації Херсона. Для підтвердження замовлення з РФ у межах слідчого експерименту подальші дії виконавця контролювались українськими правоохоронцями.

Поділитися:
Share
Читати далі

Театр марионеток одного беспокойного бабушки

Не устаю восхищаться трудолюбием одного беспокойного бабушки из Женевы. Сам кандидатов лепит из говна и свиста, сам им рейтинги рисует, сам потом их через свои послушные телеканалы озвучивает. Причем в одной руке один кандидат (смеющийся мальчик), в другой руке — другой (пожилая девочка), бабушка их вертит в разные стороны…

Поділитися:
Share
Читати далі

Почаївську лавру передали УПЦ МП незаконно: розпочато кримінальне провадження

Слідчим управлінням ГУ Нацполіції в Тернопільській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неправомірних дій державного реєстратора, який, зловживаючи своїми повноваженнями, здійснив державну реєстрацію права користування нерухомим майном комплексу Почаївської лаври за УПЦ Московського патріархату.

Поділитися:
Share
Читати далі

Такой козырь сгорел

Петр Порошенко продал завод «Кузня на Рыбальском», крупное судо- и машиностроительное предприятие. Теперь конечным бенефициаром данного предприятия является Сергей Тигипко. А на табло бесконечных вопросов, адресованных ему, яркая надпись «Когда продаст?» мгновенно сменилась следующим питанням «Почему так долго продавал?».

Поділитися:
Share
Читати далі

Ценный приз в конце пути

Мы подходили к краю трижды только за последние 10 лет. Но всегда находилось что-то, что не давало упасть. Значит, найдется и теперь. По крайней мере, я надеюсь. Во всяком случае, я не припомню ни в 2009, ни в 2010 сколько-нибудь заметного количества обычных людей, понимающих, для чего весь это цирк поет и пляшет. И что на кону. В 2014 такие люди уже были, есть они и сейчас. Их меньше, “зрада” скосила многих, но они по-прежнему есть.

Поділитися:
Share
Читати далі

Господи, как же я вас ненавижу

Так случилось, что я ненавижу откровенной, осмысленной ненавистью всего три явления: социализм, религию и гомеопатию. Разумеется, эта ненависть распространяется и на производные этих трёх констант, например, на русских, которые являются нацией религиозных социалистов-гомеопатов, но это уже такое. Важнее всего краеугольный камень, на котором зиждутся все эти три явления – и религия, и гомеопатия, и социализм. И камень этот – человеческая глупость.

Поділитися:
Share
Читати далі

“Київський бронетанковий завод” виготовив експериментальний корпус БТР-3 зі сталі НАТО (фото)

Експериментальний корпус, для виготовлення якого було необхідно зварити понад 1800 окремих деталей, з яких майже 1000 – броньованих, найближчим часом буде направлений на полігон для проведення випробувань під контролем Міноборони України. Для цього корпус буде обстріляний з мінімальних дистанцій з різного озброєння, зокрема, великокаліберного кулемета.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Спокойно спится тому, кто лучше вооружен» © Рене Декарт

Сидит на диване Емеля Криводулкин и волає «Гдееее на передку вототэтовотвсё, шо было на параде?!». И люди, с трудом отличающие танк от САУ, мгновенно подхватывают байку. Это ж так просто. Всё уже придумали за тебя. Потом благодарные слушатели дополняют сказки собственными придуманными подробностями, и получается махровая зрада. Уже сами бойцы стебутся с таких страшилок. К счастью, есть и другая картинка…

Поділитися:
Share
Читати далі

Виставка скудоумія

Якщо серйозно, глибинні речі на бордах теж пишуть. Але їх не вдупляє навіть умовно освічений прошарок ФБ, що вже про пролетарія казати. І з одного боку, якщо гасло треба пояснювати, то це погане гасло. З іншого – все, що не обіцянка халяви, потребує пояснення. А його нема.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України отримав особисте послання від Прем’єр-міністра Японії

В посланні високо оцінено зусилля України у боротьбі з внутрішніми та зовнішніми викликами та загрозами. Японський лідер висловив готовність до подальшої взаємодії у вирішенні важливих питань регіонального та міжнародного порядку денного та вкотре підтвердив незмінну підтримку Японії суверенітету та територіальної цілісності України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Окупанти навмисно продовжують нищити житлові квартали (фото, відео)

15 листопада під інтенсивний вогонь, який вели окупанти з мінометів калібру 82-мм та 120-мм із житлових кварталів Горлівки потрапили житлові будинки Південного. Мінами калібру 120-мм вщент знищені два будинки місцевих жителів.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії