Т-72АМТ від “Київського бронетанкового заводу” проходить вогневі випробування на військових полігонах (відео)

Т-72АМТ є результатом опрацювання досвіду бойового застосування танків Т-72, більше сотні яких було за роки війни передано українському війську підприємствами “Укроборонпрому”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Олександр Турчинов ознайомився з новими розробками найсучаснішої ракетної зброї на ДП «ДККБ «Луч» (фото)

О. Турчинов оглянув у цехах підприємства технологічні лінії, що забезпечують виробництво нового потужного українського ракетного комплексу “Вільха”, а також нової української крилатої ракети «Нептун».

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища Держави Ізраїль

Президент України відзначив занепокоєння з приводу існуючих фактів недопуску українських громадян на територію Ізраїлю, незважаючи на існування безвізового режиму поїздок для громадян обох держав. Він закликав ізраїльську сторону вжити всіх можливих заходів для поліпшення ситуації у цій сфері.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кто еще не записался в Президенты?

Доктор Комаровский вещает: “Первое, что я сделал бы, став Президентом, – поехал бы с Путиным на рыбалку”. Оксана Марченко заявляет, что гордится родством с ботоксным карликом, а гендиректор “плюсов” утверждает, что жена за мужа (Медведчука) не отвечает. А сколько таких оксюморонов ежедневно от педиатров, лицедеев, медийщиков?

Поділитися:
Share
Читати далі

«Не пам’ятай 14-й»

Мені кортить розібратися, що саме сталося влітку 14-го. Я не вірю в дебілів-генералів і дурнів-штабістів – більше за всіх про них люблять просторікувати особи, які й не наближалися до військових вишів. Я точно знаю, що будь-яка подія має свої причини та свої наслідки. В подіях літньої кампанії 14-го року розібратися необхідно, якими би болючими не були висновки.

Поділитися:
Share
Читати далі

Почему я так не люблю социализм и социалистов

Я ничего против социалистов не имею. Я даже согласен не на вольеры, а на беспривязное содержание. Но только при условии, что социалистам в руки никто не дает чужих денег кроме самого хозяина денег. А беда в том, что социалисты в таких условиях существовать не могут. Они без чужих денег хиреют.

Поділитися:
Share
Читати далі

Через їжу та історії про Голодомор по-новому (фото, відео)

Я б просив кожного з вас, в кого є така можливість за кордоном, крім долучення до акції в плані забезпечення кількості переглядів цих відео, проводити аналогічні роз’яснення тих подій, що відбувалися в Україні. Адже це важливо не тільки для того, щоб відновити історичну справедливість, а й для того, щоб суспільства західних країн повною мірою усвідомили, якого звіра вони намагаються сьогодні задобрити.

Поділитися:
Share
Читати далі

Московський окупант колись і зараз – це той самий окупант

Багато хто в ЗСУ досі дивується, чому частини ЗСУ не є спадкоємцем радянської армії, і чому святкувати ювілеї від створення комуністичних військових структур – зло.

Поділитися:
Share
Читати далі

PR нардепу или УД комбригу?

Один народный депутат, который очень сильно любит влазить в кадровые назначения некоторых служб ВСУ и называть себя волонтером и добровольцем, с истерикой обзванивает комбригов. Спрашивает, как они смеют поддерживать распоряжение НГШ о разработке механизма для выполнении закона о реинтеграции Донбасса в части несанкционированных перемещений гражданских лиц на линии соприкосновения.

Поділитися:
Share
Читати далі

Военный коммунизм с Венесуэлой пополам

Вас там уже успели порадовать, что к нам МВФ прилетает, и Гройсман, деваться некуда, повысит тарифы на газ и, в общем, у нас торжество капитализма, да? А вопросы вы себе не задавали, а как так вышло, что у нас при рыночной системе Кабмин повышает не норму прибыли, а тарифы? Занятная история, и сейчас я вам расскажу, как мы в ней оказались, и почему мы достали, например, европейцев, и они теперь нам могут штрафные санкции влепить.

Поділитися:
Share
Читати далі

Эти машинки вы не увидите на параде

Это серийное производство новых лабораторных машин для ВСУ. За все годы независимости такие комплексы не закупались, пользовались старыми СССРными. Лабораторная машина для проверки качества продовольствия. Страшный сон фирм-кормильцев, а потому и не покупались эти машины. Зачем же знать правду про качество тушенки?

Поділитися:
Share
Читати далі

Всеукраїнська національно-патріотична гра «Джура-прикордонник» стартувала на Львівщині (фото)

У військово-патріотичному проекті бере участь 430 учасників з 52 прикордонних районів 18 областей України. Протягом десяти днів з юними вихованцями будуть проведені навчальні стрільби, практичні заняття з тактичної медицини, показові виступи кінологів зі службовими собаками, відвідування відділу прикордонної служби «Рава-Руська» та музею навчального центру, демонстрація техніки та озброєння, що перебуває на озброєнні Держприкордонслужби України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Троє українців під одягом несли до Росії понад 3 мільйони рублів (фото)

Два чоловіки та жінка 1984, 1952 та 1958 років народження прямували пішки до Росії. Під час перевірки в пункті пропуску «Гоптівка» під одягом наших співвітчизників спільна оглядова група знайшла приховані 3 185 000 рублів РФ та 100 доларів США.

Поділитися:
Share
Читати далі

Поліцейські Донеччини проходять підготовку для роботи на деокупованих територіях (фото)

Під час теоретичних і практичних занять поліцейські вивчали світовий досвід подолання наслідків збройної агресії: особливості роботи поліції і тактику спілкування з громадянами на територіях, де буде відновлено мир. Правоохоронців вчили методам протидії пропаганді та фейкам, налагодження робочих відносин з населенням.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share