Запорізька поліція шукає свідків, які мають відеозаписи ДТП 10.08.2018 на трасі Харків-Сімферополь (фото, відео)

Якщо ви маєте будь-які відеозаписи з приводу цієї події зверніться за телефонами (061) 239-24-70, 239-23-66, 239-23-72, «102», або в інший зручний для вас спосіб. Анонімність гарантується.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вам парад не нужен? Правильно! Зачем парад неукраинцам?!

Все это показуха? Да! Да, мать вашу так, это показуха! Это те, кто выбрал для себя путь воина, и они ПОКАЗЫВАЮТ вам себя. Чтобы хотя бы раз в год услышать аплодисменты и одобрительные крики! Чтобы хотя бы раз в год у наших доблестных СМИ не было бы возможности обойти армию стороной!

Поділитися:
Share
Читати далі

Армия – это не только САУ и танки, но и жилье для военных

Первый год ощутимого финансирования военного строительства, только первый год. 72 здания из проекта #184общаги уже на стадии возведения стен. Хотя там уже есть даже покраска готового фасада.

Поділитися:
Share
Читати далі

Художній свист НАБУ в режимі звітності про заплановані надої

І не вірте брехливому телевізору, який розказує, що в Україні страшна корупція, бо судячи по результатах роботи НАБУ, корупції в Україні тупо немає! За 6 місяців 2018 року 638 працівників НАБУ витратили на своє існування 287,4 млн. грн. Всього за період існування (4 роки) на НАБУ було витрачено 1 798,4 млн. грн.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Нет пророка в своем отечестве» ©

Британская миссия, которая помогает МОУ, пригласила бывшего начальника тюрьмы, а до этого бывшего полковника чего-то там, Глена Гранта советником-консультантом по строительству жилья для военнослужащих. Год консультант жил в Украине, получал хорошую зарплату от бриттов и… ничего не делал. Когда через год его попросили предоставить проект строительства жилья для ВСУ, полковник не смог ничего дать и был уволен. Недавно Глен Грант вернулся в Украину. Проходимца кто-то сосватал в чей-то предвыборный штаб.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Україна має нову потужну зброю» – Олександр Турчинов (фото, відео)

Нова самохідна гаубиця «Богдана» має натівський 155-мм калібр. «Зброя такого калібру була відсутня в наших ЗСУ, її не було в радянській армії, її немає і в сучасній російській армії», – сказав Секретар РНБО України. Він додав, що стандартам НАТО також відповідає як система управління гарматою, так і технологія її виготовлення – на українських оборонних підприємствах.

Поділитися:
Share
Читати далі

Олександр Турчинов перевірив організацію берегової оборони та захисту узбережжя Азовського моря (фото, відео)

«Ми бачимо намагання РФ фактично розпочати військово-економічну блокаду Азовського узбережжя України», – сказав О. Турчинов та наголосив, що в районі проведення ООС одним з найбільш загрозливих напрямків залишається Маріупольський, «де не виключається проведення ворогом як сухопутних, так і морських десантних операцій уздовж Азовського узбережжя».

Поділитися:
Share
Читати далі
Share